Sporto viegli!

Sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm reizēm šķiet biedējoši sarežģīti. Jātērē nauda sporta zāles abonementam, jāiegādājas jauns sporta tērps un, visbeidzot, kaut kā jānokļūst līdz sporta klubam, kurā jāpavada vairākas stundas. Parasti šie iemesli kalpo tam, ka treniņi tiek pārcelti no nākamā uz aiznākamo mēnesi. Tāpēc, kamēr tu gaidi pienākam īsto mēnesi, lai nopietni sāktu trenēties, espati.lv tev piedāvā dažus trikus, kā ikdienā pasportot, gandrīz nemaz to nemanot.

Televizora pulti uzliec uz visaugstākā skapja vai izņem no tās baterijas. Rodas vajadzība pārslēgt kanālus – celies un pārslēdz!
Ievies sev īpašus noteikumu, katru reizi, ieejot guļamistabā, uztaisi 10 presītes.

Strādājot pie datora, ieslēdz taimeri un ik pēc stundas izpildi 40 pietupienus.

Katru nedēļu izvēlies piecus priekšmetus no savas garderobes un mazgā ar rokām, gluži kā senos laikos.

Atkal jātīra mājoklis? Brīnišķīgi! Ieslēdz savu mīļāko mūziku un uz priekšu. Fizisku slodzi būsi apvienojusi ar spīdošām grīdām un nomazgātiem logiem.

Skatoties savu mīļāko seriālu, izpildi vidējas slodzes vingrojumus. Laiks paskries ātri un pat nemanīsi, ka būsi pavingrojusi.

4 komentāru
  1. Iepriekšējā vakarā izēdiet tukšu ledusskapi, mašīnas atslēgas atdod kaimiņam, un drošā solī dodies uz veikalu. 1) lielisks kāju muskulatūras treniņš. 2) svaigs gaiss Jūsu plaušās. 3)un ledusskapja saturs būs piepildīts 😉

  2. Domāju,pietiek ar pastaigām svaigā gaisā vismaz pus stundu dienā,pirms gulētiešanas vēderprese 50reizes,dzert vairāk šķidruma un rezultātā labi izskatīsies… ikdienā jau tā ir daudz situāciju,kad jākustās …

  3. Ir viena tāda štelle – mājās nav televizora – atkrīt skraidīšana bez pults un arī vingrojumi seriāla laikā 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.