Spēlē, lai mainītu pasauli!

Šobrīd izdzīvojam ne to tīkamāko un vieglāko laiku, bet, kā jau atzinuši itin daudzi grūtībās nonākušie, šis ir arī piemērots brīdis, kad pievērsties citām  – ne tik ārišķīgām un materiālām lietām. Biežāk apciemojam draugus, realizējam dažādas mājas viesību idejas, kļūstam radošāki, sirsnīgāki un saliedētāki, jo kopā mēs varam daudz vairak nekā katrs atsevišķi. 
Tam par pierādījumu kalpo arī muzikālais projekts Playing for Change, kas radīts, lai iedvesmotu, apvienotu un saliedēto pasaules ļaudis, kā arī ienestu pasaulē mieru, runājot mūzikas valodā.

Šī unikālā projekta autors Marks Džonsons stāsta, ka projekts radies, lai iedvesmotu visas pasaules iedzīvotājus kļūt par vienu rasi, un mūzika ir labākais veids, kā to realizēt. Šis projekts aizsācies jau pirms četriem gadiem.

Šajā projektā apvienojušies zināmi un nezināmi mūziķi no visas pasaules, kuri lielākoties ir ielu muzikanti.  Pateicoties mobilai ierakstu studijai, viņu sniegumu iespējams ierakstīt un apvienot balsis un instrumentus vienā skaņdarbā. Šie mūziķi nav tikušies un viens otru personīgi nepazīst, bet tas neliedz viņiem radīt ko patiešām brīnišķīgu un pozitīvām emocijām piesātinātu. Šī projekta mājas lapā www.playingforchange.com katrs interesents var iepazīties ar katru dalībnieku, kā arī noskatīties video un noklausīties kopīgi radītos skaņdarbus. Mūziķu – dalībnieku skaits ar katru brīdi kļūst arvien lielāks, un izskatās, ka šī ideja patiešām iemantojusi popularitāti visā pasaulē.

Playing for Change nav tikai muzikāls projekts. Tā ir arī plašāka kustība, kuras ir mērķis iedvesmot un vienot dažādas mākslas un mūzikas skolas visā pasaulē, kā arī palīdzēt muzikantiem un mūzikas skolām.

2 komentāru
  1. Šo iesaku Youtube no rīta uzlikt – play all – riktīgi uzlabo garastāvokli un redzi, ka pasaule sastāv arī no labajām lietām… 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.