Šovakar: koncerts PRESS TO PLAY

Jaunās mūzikas festivāla ARĒNA ietvaros, 4. novembrī 20:00 un 5. novembrī 21:00, Dailes teātra mazajā zālē notiks interesants koncerts PRESS TO PLAY. Koncerta ‘vaininieki’- Latvijas Radio kora grupa.
Koncertu brīnišķīgi raksturo Latvijas Radio kora grupas dalībnieks Kaspars Putniņš: „Izsmalcinātas, trauslas harmoniskas un tembrālas struktūras; ritms, kas no zirnekļtīklam līdzīgas, smalkas un precīzas mežģīnes pārtop pasmagā groove; cilvēka balss siltums un atsvešinātas, sintētiskas skaņas; informācijas, lielpilsētas industriālā ritma vai varbūt domu un asiņu kustības sekvences, variācijas un kadences.
Ģirts Bišs: “Kādu izteiktu žanru šeit saskatīt būtu grūti, un nez vai tas pat ir nepieciešams, tāpēc arī diskrētais apzīmējums elektriskā kamermūzika. Esmu pieradis strādāt tikai ar ierakstiem un lielā mērā mani interesē mūzikas tembrālā un ritmiskā puse, kā arī skaņu elektroniskā apstrāde pati par sevi, taču jāatzīst, ka arī doma par cilvēku kā dzīves ķīlnieku šajā mūzikā atstājusi savas pēdas.”
Latvijas Radio kora grupa
Režisore: Zane Kreicberga. Mākslinieks: Dzintars Krūmiņš
Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzē, www.bilesuparadize.lv un turpat teātrī pirms izrādes. Biļetes cena – Ls 5

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.