Solis pa kreisi

Kas vajadzīgs sievietes pilnai laimei? Mīļotais vīrietis, kurš atbildētu viņas jūtām. Protams, šajā sarakstā ir arī ģimene, sirdsmiers un nodrošināta nākotne. Jaunībā mēs visas sapņojam par ideālo vīrieti, bet vēlāk apprecamies ar tā pilnīgu pretstatu. Realitāte ir tālu no mūsu sapņiem un nereti ir sagatavojusi dažādus pārsteigumus.

Kamēr vien pastāvēs vīrietis un sieviete, vienmēr būs aktuāla greizsirdības un krāpšanas tēma. Parunāsim par to, kas tad īsti mudina vīriešus spert šos soļus sānis, jo tieši šī problēma ir tā, kas visbiežāk dzen sievietes ( un arī vīriešus) izmisumā.

Krāpšanas iemesli
Krāpšanu parasti izraisa neapmierinātas vēlmes vai vajadzības.

 • Seksuālā neapmierinātība. Daudz no svara ir vīra un sievas temperamentu saderība. Ja tie krasi atšķiras, rodas ikdienas strīdi, kas kaitina abus. Tādās ģimenēs vīri nereti sāk aizrauties ar alkoholu, zaudē interesi par kopīgajām ģimenes lietām, tie var sākt meklēt sev pievilcīgāku un piemērotāku mīļāko, pat šķirties.
 • Alkas pēc romantikas. Ir vīrieši, kas tiecas izbaudīt papildus baudu – pavadīt vakaru ar draugiem, draudzenēm, un, ja paveiksies – varbūt atrast kaut ko jaunu un svaigu. Tuvumā pavērot slaidas kājas, jaunas zeķubikses, notvert noslēpumainu ādas un matu smaržu, paklausīties jutekliskās sarunās – lūk, kas vilina tamlīdzīgus vīriešus.
 • Apstākļu sakritība. Ir vīrieši, tāpat arī sievietes, kam sanāk spert sānsoli apstākļu sakritības dēļ. Tas var notikt tā paša leģendārā komandējuma laikā. Stāstīt par šādu misēkli laulātajam draugam gan nav ieteicams, jo galu galā, tam taču nav nekādu seku. Nevajadzētu slēpt tikai to, ko paturēt noslēpumā neizdosies vai arī to, kas varētu kaitēt ģimenei – grūtniecība, kas iestājusies no cita vīrieša, mīlestība pret vīru pazudusi, bet bailes atzīties.
 • Nogurums no laulības. Ja laulība balstīta uz stereotipiskām attiecībām, rodas nogurums un gribas tādu kā lidojumu brīvās zilās tālēs. Ja laulātajiem šajā ziņā viedokļi nesakrīt, viens no viņiem var censties realizēt šīs alkas pēc piedzīvojumiem pats.
 • Dienesta romāni. Par tiem dzirdēts ne vienu reizi vien. Nereti tie arī beidzas, vienam no iesaistītajiem nomainot darbu.
 • Mūžīgā ideāla meklējumi. Sajūta, ka esam palaiduši garām savu ideālu vai neesam to vēl atraduši, var nepamest visa mūža garumā.
 • Sekss draudzīgu attiecību rezultātā. Tas nereti notiek likumsakarīgi. Pretējā dzimuma draugi biežas komunikācijas rezultātā pārkāpj robežu.
 • Sānsolis atriebības dēļ. Sievietes mesties cita vīrieša apskāvienos bieži mudina vīra uzmanība citām sievietēm vai tā sliktā attieksme. Nerunājot jau par vīra neuzticību, uz kuru sieviete alkst atbildēt ar to pašu. Kā likums šī atriebība ne pie kā laba nenoved.
 • Mīlestības dēļ. Tas var notikt arī tik vienkārša iemesla kā mīlestības dēļ. Un tas laikam kalpo par diezgan labu attaisnojumu. Lieki piebilst, ka šāds starpgadījums itin viegli pārvēršas citās attiecībās, ja vien grēcinieka vēlme sakrīt ar iemīlētā partnera vēlmēm.

Ko tu par šo domā?

5 komentāru
 1. Attiecības ir kā puķu dobīte, ja ielaidīsis vienu nezālīti un līdz saknei to neizrausi – viņa savairosies un beigu beigās būs nezāļu dobīte… Attiecības eksistē tikai tad, ja ABI viņās iegulda daļiņu no sevis…., bet ja tā nav – vai vērts pārrauties uz pusēm? Tādā veidā Tu tikai pazaudē sevi… manā gadījumā vismaz tā bija!

 2. Es tikai pēc šitā visa secināju, ka no šitā īstenībā nemaz īsti nevar izvarīties – jo kā skaties kā nē – tas var vienkārši gadīties. var jau būt. Ir cilvēki, kas uzskata, ka jau domājot par kādu citu nēkītras domiņas – tā jau ir krāpšana. Cits varbūt izālējas komandējumā vai ceļojumā un vispār nejūtas trauc;ets – tas taču neko nenozimē. Es nezinu, kā vīriešiem, bet am liekas, ka sievietes to pārsvarā sadara tāpēc, ka tas vīrietis patiešām iepaticies, nevis tāpēc, ka kaut ko testē, meklē ideālu.

 3. Man iepatīkas kaut kādi vīrieši ik pa laikam, jauki paskatīties un tā, bet lai es uzreiz domātu par krāpšanu un seksu, nu nē…ar savējo viss skaidrs un saprotams, var tādu vilšanos piedzīvot, ja iedomājies, ka tas ir tavs baigais ideāls, ko esi beidzot atradusi…Var jau būt, ka vīrietim gavenais ir kaut kur galu pamērcēt, bet es tomēr uzskatu, ka labs sekss ar tikko iepazītu cilveku nemaz nevar būt, jo viņš par mani neko nezina, un es jau nu netaisos uzreiz kādam pāris stundas pazīstamam tagad skaidrot, kā man labāk un ko es gribu.

 4. Viņš var darīt visu ko grib… bet lai rēķinās, ka es esmu tiesīga uz to reaģēt arī jebkurā veidā, kādā gribu…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.