Šokolādes ietekme uz libido

Tautā tiek uzskatīts, ka šokolāde labvēlīgi ietekmē sievietes libido – sievietes, kas aizraujas ar šo kārumu, ir seksapīlākas un aizrautīgākas.

Jau daudzus gadus tiek uzskatīts, ka šokolāde ir uzbudinošs našķis, jo tas var veicināt asinsriti un dot impulsus smadzenēm. Lai noskaidrotu, vai tiešām šokolāde ir brīnumlīdzeklis dzimumtieksmju aktivizēšanai, Vita-Salute San Raffaele Universitātē tika veikts pētījums, kurā piedalījās 153 sievietes – daļa, kas ēda šokolādi ikdienā, un daļa, kas no šokolādes izvairījās. Tā nu dāmas turpināja ēst vai neēst šokolādi un novēroja savas seksuālās dziņas. Kā atklājās, tām, kuras ikdienā apēd pa tāfelītei šokolādes, daudz biežāk gribas nodarboties ar seksu nekā tām, kas no šīs šokolādes atturas.

Lai gan šokolāde nesatur nekādas seksuālas dziņas stimulējošas vielas, daudzi seksologi un ārsti uzskata, ka sievietes jūtas apmierinātākas ar savu seksuālo dzīvi, ja šo našķi lieto.

Dakteris Andrea Salonia pētīja sieviešu uzvedību šokolādes ietekmē un stāstīja, ka sievietes, kas sūdzējušās par zemu libido, pēc šokolādes kursa saviem mīļotajiem naktīs biežāk lika pasvīst un pašas juta daudz lielāku seksuālo baudu. Kā uzsver Dr. Salonia, šokolāde palīdz noņemt arī pirmsmenstruālo stresu, it īpaši sievietēm, kam nav pastāvīga seksuālā partnera un kuras šī iemesla dēļ šai mēneša laikā var kļūt ļoti jūtīgas.  Dakteris uzskata, ka šokolādi var uztvert kā sieviešu viagru, tikai bez zāļu garšas un blakusefektiem.

Taisnība vai ne, katrai jāizbauda uz savas ādas, jo pat zāles neiedarbojas uz visiem vienādi. Bet kādēļ gan neapēst kādu gardumu jaukākai un saldākai naktij? Atceries gan, ka runa ir par īsto šokolādi – bez visiem pildījumiem, piejaukumiem utt.

4 komentāru
  1. Ļoti interesants raksts!pati labi ja vienu gabalinju ssokolaades apeedu gada laikaa jo taa nekaarojas,negribas…un jasaka laikam tadelj esmu bez puisha jo nav taa saldaa uguntinja attieciibaas…jaasaak laboties 🙂

  2. Muļķības! Nekad īpaši neesmu aizrāvusies ar saldumu (it īpaši šokolādes) ēšanu, un libido ir pašos augstumos.

  3. Tāfelīte dienā drīzāk novedīs pie liekā svara, nekā pie libido paaugstināšanās. Muļķības!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.