Sludinājuma “grauds”

Šovakar kaut kāda velna dīdīta es ielīdu “InboxDating” sadaļā. Intereses pēc paskatījos sludinājumus> nu nekā interesanta, domāju vēršu ciet, bet tad izmeta opciju, ka varu izvēlēties valsti – protams dzimteni Latviju.
Tad atklājās patīkama aina , daudz lappušu ar iepazīšanas sludinājumiem, noteikti 60% no tiem kuriem kurus šķirot lappuses pamanīju bija nopietnu nolūku vadīti kungi un dāmas, kas meklēja nopietnas attiecības. Ļoti apsveicami un patīkami, ka cilvēki tomēr nevēlās dzīvi pavadīt vienatnē un veidot ģimeni.:))
Bet šoreiz mani vairāk ieinteresēja sludinājumi , atlikušie 40% , kas 100% atklāja, ka nopietnu neko nemeklē.
Piemēram sievietes , kas meklē sponsoru, skaitas , slaidas dāmas – meklē sponsoru… Kā tas ir? Viņš man vienkārši dod naudu, es viņam ko? Baudu? Hm, prostutūcija vai laulība (tās dīvainākajās izpausmēs)…..?
Tad pamanīju puišus, kas vēlās būt sponsori skaistām jaunām dāmām… Hm atkal prostitūcija vai laulība (kaut kā galīgi dīvaini, labprātīgi, grib). Šis vīrietis noteikti ieinteresētu daudzas, protams mani arī, paskatījos profilu. Nu esmu šokā, tiešām pats , personīgi un labprātīgi liek cilpu ap kaklu. Bet nu labi, vai tikai viens tāds mazohists…?:D
Tad daļņeboļščiku sievas, precētas skaistules, kurām ar bērniem palicis garlaicīgi un vajag mīļāko. Nu savā ziņā riskants pasākums, taču nu labi, kāpēc gan ne. Tikai tagad paskatamies no “potenciālā mīļākā” puses. Viņš noteikti kaut kad gribēs kļūt par kaut ko vairāk, protams, ja tas nebūs “sponsors” vai nākošā kategorija – “vienas nakts sakars”. Bet priekš kam laulības pārkāpējai tāds čakars, katrai reizei, kaut ko jaunu meklēt. Tātad vajag kaut ko nopietnu , tātad attiecības (savā to dīvainajā izpausmē)… Hmmm, tātad laulības?!!!!
Tālāk ir tādi visādi – čaukāieti, kasjauni, kas it kā kaut ko meklē, bet ko meklē, paši nezin, un tas protams noved pie kaut kā nopietna, tātad pie laulībām. Bet nu noteikti ne ar “sponsoru meklētājām” vai “laulībupārkāpējām”.
Tad mani pārsteidza fakts ka 70% no mīļāko meklētājiem, tomēr ir sievietes, un precējušās dāmas – par ko tas liecina? Par to, ka viņām ir bagāti darbaholiķi daļņeboļščiki. Vīrieši, kas precējušies un meklē mīļāko ir krietni mazāk, iespējams tāpēc, ka sieva apmierina, nu vai arī sieva tomēr ir mājās ar bērniem un tad kādreiz kaut ko izdodas sarunāt(blush) .
Jā un tad ir mana mīļākā kategorija – īstu vīriešu meklētājas. Jā, tās man patīk vislabāk. Kāpēc, jautāsiet?! Nē nu protams, pirmā pieredze , čalis piekāsa, līdz ar to, veču normālu nav…? Nu savā ziņā slikta pieredze, aplama fakta konstatācija. Bet tas tā. Tad es apskatu vecumu dāmām, kas meklē īstu vīrieti, tas vecums ir tāds, ka jau vajadzētu audzināt savu pašas radīto vīrieti. Un ja sievietei liekas, ka īstu vīriešu ir tik maz, tad noteikti viņas audzina nākamo VĪRIEŠU PAAUDZI.
Tad nu tā kopsavilkumā, Latvijas tauta,kas meklē sev kaut ko interneta dzīlēs ir sadalījusies 5 daļās:
LIKTENĪGO MEKLĒTĀJI
LAULĪBPĀRKĀPĒJI
SPONSORI
SPONSORU AIZBILSTAMĀS
TEORĒTISKĀS ĪSTU VEČU AUDZINĀTAJAS
Mans seciājums ir , nebūsim sekli. Meklēsim ar sirdi. Domāsim par to, ka kādreiz visām šīm kategorijām būs pecnācējs, kas gribēs zināt, kā nācis pasaulē. Kas gribēs abus vecākus, kas gribēs lai viņu mīl.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.