Slikti sapņi? Vaino degunu!

Rādās murgi? Bez šaubām to var izskaidrot ar stresu darbā vai pārdzīvojumiem privātajā dzīvē. Tomēr atsaucoties uz ekspertu viedokli, vainīgais, visticamāk, ir tavs deguns.
Pirmkārt, regulāri vēdini istabu, tas ne tikai izvēdinās nepatīkamos aromātus, bet arī nodrošinās tavam organismam nepieciešamo svaiga gaisa daudzumu. Otrkārt, radi savā istabā tādu smaržu, kas tev patīk. Pieejami ir visdažādākie līdzekļi – aromātiskās sveces, vīraka kociņi, aromlampas. Šeit der atcerēties, ka pārlieku liels ķīmijas daudzums labu miegu neveicinās, tāpēc izvēlies dabīgus līdzekļus –  svaigus ziedus, aromātiskās eļļas u.c.

7 komentāru
  1. Vistrakākais ir tas aparāts kas ik pa brīdim izstabā ķīmijas strūklu kas smaržo pēc lavandas vai kā tamlīdzīga – tad jau labāk lai ož pēc kāpostiem

  2. Mums darbā WC ir tas trakais strūklotājs….uzlika pagājušonedēļ…nākamā dienā zvanījām un prasījām lai ņem nost

  3. Pie tā ik pec piecām minūtēm šļakstītāja jau labi tikai zaķiem un kaķiem, tā pēc reklāmas var spriest. Nez, kā manus sapņus ietekmē ik pa laikam uzvēdošais mana truša urīna smārdiņš?

  4. Savā ziņā negribētos piekrist, kgan ko Es pa miegam sajēdzu, pie smakas jau pierod pēc 5min, kad murgs iet pašā karstumā!

  5. Hmm… man gan liidz shim bija nedaudz cits info – tb cilveekam miegaa “nedarbojas ozha”, un to pat maaca jebkuraas ugunsdrosiibas apmaaciibaas, ka miegaa cilveeks nejuut duumu smaku, lidz ar to var ari nepamosties un aamen bazniicaa! Nu, kam tagad ticeet? 🙂 Protams guleet blakus vecai olai forshi nebuutu, bet … vai no rozeem buus super truper miega kvalitaate? 😉

  6. Kā zināms, cilvēkam aizmiegot zūd iespēja sajust smakas/smaržas, tādēļ nav pamata apgalvot, ka to esamība ietekmē kāds būs sapnis.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.