Sliktā varone

It kā jau skaidrs, ka nav labais tonis blogu pārvērst par publisku čīkstētavu, kurā pažēloties par nespēju realizēties savstarpējās attiecībās, bet reizēm tieši tas ir ļoti, ļoti vajadzīgs. Draudzenei pietiek savu problēmu, mammu negribas satraukt ar asaru jūru un kabataslakatu kalniem, bet neviena cita, ar ko kopā paraudāties, nemaz nav. Tāpēc, lai iet – te būs mana līdzšinējās dzīves lielakā kļūda uz paplātes. Atklāti un godīgi. 

Visiem zināms, ka būt mīļākajai ir slikti, grēcīgi, zemiski un visādi citādi bezgala nosodāmi. Arī es ar šo domu dzīvoju. Līdz šim. Skaitīju to kā atgādinājumu, kad manā klēpī, šķiet, dvēseli izraudāja mana draudzene – publiski pazīstama (precēta) vīrieša mīļākā un man lūza sirds uz to visu noskatoties un nespējot palīdzēt; skaitīju to kā mantru, kad viņa ar sajūsmas atspulgu sejā stāstīja par brīvdienās kopā pavadītajām dažām stundām kā pasaules lielāko laimi un es pie sevis nodomāju – ar mani gan neviens nekad tā neapiesies; skaitīju tos kā buramvārdus, kad nācās uzzināt par draudzenes mīlestības objekta šļūcieniem ar citām jaunkundzēm un es, labu gribēdama, par atklātību saņēmu niknus šņācienus un zibeņus; skaitīju to kā lūgšanu, kad viņa gala beigās bija morāli un fiziski sagrauta, un atgādināja staigājošu rēgu. 

Jā, tagad viņa ir laimīgi precējusies, audzina meitiņu un es ļoti priecājos par viņu. Bet. Neiedziļinoties sīkumos un nemēģinot sev meklēt attaisnojumus, varu teikt, ka nu ir pienācis brīdis, kad arī man izejams šis evolūcijas ceļš. Un ziniet – es nezinu, kas viņai par aknu, bet es to vienkārši nespēju. Nespēju!! Viss ir nesaprotami samudžinājies. It kā jau es vēl joprojām saprotu, cik šausmīgi, slikti un nožēlojami tas ir, ka man nav nekādu tiesību ko tādu nodarīt citai sievietei, ka esmu šausmīga persona, bet šie saprātīgie secinājumi atslēdzas ik reizi, kad viņš ir manā tuvumā. Es nicinu sevi par to, ka samierinos ar nozagtām stundām un slepenām telefona sarunām, ka priecājos par atliekām no svētku galda – vēl vairāk, es ne tikai priecājos, es tās pilnām mutēm riju kā izbadējies dzīvnieks. Un visbriesmīgākā ir apziņa, ka vainīga esmu tikai un vienīgi es pati. Ka tikai manos spēkos ir tam pielikt punktu. Jāsaka gan, ka jau vairākkārt esmu to mēģinājusi darīt, bet vienmēr atkal salūstu un kļustu vāja pret viņa mīlestības (?) un uzmanības apliecinājumiem. Un galu galā, pret viņa asarām, kas kā pupas birst uz manām rokām. 

Viss, ko es šobrīd vēlos, ir rast spēku pielikt punktu šim absurdajam sakaram, kurā lielākais ieguvējs ir viņš, jo tā esmu es, kas svētkos var viena gaudot uz mēnesi, kamēr viņš sildās savā ģimenes idilles omulībā. Tā esmu es, kas nakts vidū var pamosties un tik ļoti gribēt viņu sev blakus, bet tad sāpīgi apzināties, ka viņam šobrīd blakus guļ cita sieviete. Un, iespējams (tas pat būtu visai loģiski), ka ne tikai guļ blakus. Tā esmu es, kas paliek viena, rijot gaužas asaras ar visiem vakariņu traukiem un to saturu, jo viņam gadījusies neparedzēta situācija. Tā esmu es, kas katru reizi mazliet nomirst, kad, esot kopā, zvana Viņa – sieviete, kurai pavisam noteikti ir tiesības to darīt, kad un cik bieži viņa vēlas, kamēr es nedrīkstu nedz atbildēt uz īsziņām, nedz piezvanīt tad, kad man vienkārši gribas ar kādu parunāties. Un tā esmu es, kurai, nedod Dievs, tuvumā pagadīsies kāds cits vīrietis, kurš izrāda simpātijas, vai kurai plānā kāda izklaide jautrā kompānijā – skandāls un lūpas uzmešana kā likts. Un es zinu viņa skaļi neizteikto vēlēšanos un mūsu attiecību redzējumu – man jāsēž mājās, izklaidēties (ja kompānijā ir vīrieši) es nedrīkstu, un man vienmēr jābūt gatavai satikties, ja viņam to gribas, citādāk skaitās, ka man citas lietas ir svarīgākas, nekā viņš. Tā esmu es, kura to visu ir pelnījusi. 

Tagad, rakstot un pārlasot, es atkal redzu skaidri, cik tas viss ir apkaunojoši. Cik zemu es esmu kritusi. Kādā atkarībā es esmu nonākusi. Ja vēlaties kaunināt, pārmest vai noriet – netērējiet enerģiju – es tāpat lieliski apzinos, cik liela maita esmu. Arī žēlošana man laikam nav vajadzīga, tikai gribētos, lai kāds pasaka – es tevi lieliski saprotu un tu tiksi ar to galā! Tu neesi uz visiem laikiem izraidīta no dzīves. Un reiz tu izpirksi šo savu nodarījumu. Kaut kad. Kaut kā.

38 komentāru
 1. Pati jau tikko sarakstīji veselu kaudzi ar mīnusiem šajās attiecības.
  Ko tu vēl gaidi??!?!?!

 2. Smuki uzrakstīts! Man patika lasīt, jo viss kā melns uz balta ir redzams, skumjākais ir tas, ka šādās situācijās neviens neredz vīrieša vainu – viņš izmanto sievieti un pazemo, tā vietā, lai godātu un cienītu!!!

 3. Es arī esmu bijusi šādā situācijā, kauninājusi sevi tieši tādiem pat vārdiem. Tā ir kā atkarība, Tu apzinies cik slikti tas ir, bet nespēj pielikt punktu. Mans stāsts beidzās ar faktu, ka šobrīd esmu kopā ar to cilvēku, bet pirmā doma, kad viņš man pateica, ka nu ir brīvs, bija nē, es nevēlos, es nemaz nevēlos savādākas mūsu attiecības.

 4. Zini, tev tiešām vajag spēku. Es ari tā jutos, bet tik precīzi nespēju aprakstīt šo situāciju, tagad izlasot – es atcerējos sevi.. Tev jāmeklē citas attiecības, un arī nevis kurš katrs, bet kārtīgi izmeklēts. Paies laiks un tu varēsi pasmaidīt par šo rakstu. Veiksmes..

 5. Pati vienmēr uzskatīju, ka vīrietis nevarēs atļauties man darīt pāri (morāli), bet esmu pieļāvusi kļūdas. Par pārāk lielo uzticību saņēmu spļāvienu sejā no viņa un manas draudzenes. Un piedod es nekādi nevaru, ik reiz kad redzu, domāju par to..
  Mīļā, atrodi savu vīrieti, kuram varēsi gulēt blakus, pamosties no rīta. Un, jā, Tev būs tiesības viņam zvanīt jebkurā laikā. Ja šis vīrietis nav ar Tevi līdz galam, tad arī paļauties uz viņu nevar. Līdz ar to nevajag no viņa gaidīt, ko vairāk… pēc visa varu spriest, ka viņš ir egoists, bet mēs visi tādi lielākā/mazākā mērā esam.
  Un zini, Tev to saka piekrāptā sievieta. Parasti es pateiktu, ka neieredzu tādas kā Tu, tachu neesmu soģis.. Atrodi savu laimi! Nejauc svešu… savu laimi uz cita nelaimes neuzcelsi.
  Veiksmi..

 6. P.S. Dāmas, atvainojos par gramatikas kļūdām, ļoti steidzos rakstīt un nepārlasīju. 🙂

 7. Es Tevi saprotu un Tu tiksi ar to galā – būs jātiek, jo lēmums agri vai vēlu, labāk ātrāk, būs jāpieņem, un viņš tas nebūs, viņš vilks to visu līdz pēdējam, jo viņam ir tikai un vienīgi ērti.
  Tām, kas jautā, kāpēc ielaidies, ja zināji, ka aizņemts? Dažreiz par aizņemtību tiek uzzināts krietni vēlāk, kad jūtas jau radušās, diemžēl.

 8. Lasīju un domās skrēja tās pašas ainas no manas dzīves, pilnīgi izdzīvoju tā laika sajūtas..
  Un vienīgais, ko varu teikt – laiks visu noliks savās vietās.. Pēc mēnešiem, vabūt gadiem būsi laimīga gan par to, ka šādas attiecības Tavā dzīvē bijušas, gan par to, ka tās ir beigušās..

 9. Tu neesi nedz maita, nedz izraidīta no dzīves. Tas ir tikai viens notikums Tavā dzīvē, kuram Tu tiksi pāri, esmu par to pilnīgi pārliecināta. Varbūt to ir vieglāk izdarīt, saprotot, kāpēc tā ir noticis. Pašos pamatos – sieviete attiecībās no vīrieša gaida drošības sajūtu, un Tev šīs attiecības (maldīgi) rada šo sajūtu. Tev ir jāiemācās pašai justies droši un pašpārliecināti. Kā to izdarīt? Psihologs būtu viefektīvākais instruments, bet arī Tu pati vari ļoti daudz darīt savā labā. Nu, piemēram, atrod nodarbošanos, kas padarītu krāsaināki Tavu ikdienu bez viņa; izmanto katru iespēju, lai izklaidētos BEZ viņa, neskatoties uz čīkstēšanu un manipulēšanu. Un vēl, NOTEIKTI sporto – skrien, brauc ar riteni, jogo – pilnīgi vienalga ko, bet tas dara brīnumus. 🙂

 10. Saņemies – neesi tāda lupata un neapkauno sevi, dancodama pēc viena svešas sievas vīra stabules! Vienkārši dari to, kas jādara – satiecies ar citiem – vēlams, brīviem vīriešiem un izklaidējies jautrās kompānijās, bet nepazemojies, pakļaudamās stulbiem iebildumiem, kam nav nekāda pamata!
  Vīrieši ir mednieki – viņi seko tikmēr, kamēr medījumu notver – neļauj nevienam sevi notvert!

 11. Lai arī brīžam šķiet, ka nekā skaistāka uz pasaules nav, kā mirklis ar viņu… bet es tev teikšu, ka kopskatā, drosi vien to mirkļu, kad viņš ir prom ir vairāk.. līdz ar to domāju, ka tev ir nepieciešama sava dzīve, neatkarīga no viņa… un lai arī būs sāpīgi, labāk to izdarīt pēc iespējas ātrāk, kad tu vēl esi jauna, un tev ir visas iespējas atrast īstu vīrieti TEV, TEV, kas tevi mīlēs un viemēr tev būs… un tas kas bija, lai paliek atmiņās, lai paliek kā neizsapņots sapnis, ilūzija…

 12. Saulīt mīļā. Es pirmo reiz mūžā jūtu līdz sievietei, kas satiekās ar precētu vīrieti. Tu esi stipra un pašpārliecināta. Tu esi malacīte, ka atzīsti to, ka rīkojies nepareizi. Cīnies un pieliec tam visam punktu. Es ticu, ka tu to vari!!!

 13. es Tevi lieliski saprotu, bet piedod, iespējams, ka tu netiksi ar to galā. 🙂 Es esmu gandrīz tādā pašā situācijā, tikai man pievienojas tas, ka arī es esmu precēta. Tā nu ir noticis, ka abi mēs netiekam ar šo situāciju galā nu jau 4 gadus… Jau tūkstoš reizū esam mēģinājuši visu izbeigt, saplēsušies ne pa jokas.. un pēc kāda laikam atkal esam kopā. Tas nav izskaidrojams ar vārdiem, Tu to domāju lieliski saproti 🙂 Tā ir tāda laime, kad esam kopā, tāda mīlestība var būt tikai Dieva dāvana…. Bet šķirties abi mēs nevaram daudzu apsvērumu dēļ. Tā ka izbaudi to laimi, kas Tev dota. Kas zin, atradīsi citu – savu vīrieti, un izrādīsies, ka`neviens cits nespēj Tev dot to, ko deva Viņš….
  Nu tagad godīgās sievas drīkstat sākt mani apriet. 🙂

 14. Mille

  lasu un saprotu, ka tas viss rakstīts gluži kā par mani pašu….apzinod visus tos mīnusu kalnus, un tajā pašā laikā, līdz šim tā arī neesmu mācējusi/gribējusi/izlēmusi visu to “izbeigt”…

 15. Man bail, ka man nāktos dzīvē par šādu rīcību “maksāt” divkārtīgi, ka maniem bērniem pat to nāktos “maksāt”…nekas nepaliek nesodīts…
  Iedomājies, tu to visu izbeidz, sāc jaunu dzīvi, satiec Lielisko, ko tiešām mīli, kas Tevi ciena u.tt. un pēc laika saproti, ka viņš Tev nodara to ko Tu dari pašlaik…kā justos TU???
  Un tas nav ļaunākais scenārijs…nesaprotu, kā cilvēki nebaidās šādi riskēt ar savu, savu bērnu dzīvi…

 16. arī es kādreiz biju šādās attiecībās…. Tikai tas nebija ilgi, jo apzinājos, ka tas ne pie kā laba neaizvedīs….Tāpēc pati pārtraucu šādas attiecības…Un vīrietis pateica, ka labi, ka es tā izdarīju, jo viņam pašam nepietiktu dūšas to izdarīt…Protams, tas vīrietis nebija laimīgs savā laulībā un pēc diviem gadiem izšķīrās ar sievu….
  Bet pārdomājot to visu, tad noteikti otro reizi to nedarītu…..
  Tā kā Tu noteikti zini, kāda ir pareizā izvēle 😉

 17. esi stipra,…laiks visu dziedē, ar daudzām tā ir noticis,bet reti kura to atzīst, ar mani arī,bet nu ta ir izsāpēta pagātne.

 18. Jutu lidzi jo tiesi tagad esmu tada situacija. Bet punktu jau tam pieliku ,tagad dzist retas. Ik dienu raudot domajot parlasot sms un atceroties visus skaistos brizus. Tomer apzinos ,ka esmu pelnijusi, ko labaku un nebuvesu savu laimi uz citu nelaimes. Varbut vnk aizbrauc uz citu pilsetu vai valsti atpusties. Ir teiciens ,( No acim prom, no sirds lauka. ) Domaju ,ka mums tas izdosies. P.S Ar milestibu ,domas ar Tevi KEITA 😉

 19. Sveikas, meitenes! Gribu teikt paldies par to, ka kaut uz minūti līdzpārdzīvojāt – nosodot, saprotot, šausminoties vai ieraugot sevi. Katrs Jūsu viedoklis manī raisījis gūzmu pārdomu un varu teikt, ka neviens no tiem nav nepatiess. Par spīti Jūsu atbalstam, kuru varbūt esmu tikai iedomājusies, es vēl maldos. Starp pinkšķēšanu, rožu pušķi čemodāna lielumā, sirdi sildošiem mīlestības vārdiem un skaudro realitātes apziņu. Šo cīņu ar sevi vēl neesmu beigusi. Bet beigšu. Lai mums visām izdodas kļūt laimīgām, ja tādas vēl neesam un novērtēt savu laimi, ja tā jau mājo mums līdzās!

 20. Dieva del, sanemies!
  Mili pati sevi un atrodi kadu, kas Tevi uz rokam nesa! Pasaule ir pilna virieshu, kapec Tev tadu maitu vajag? Ja, ja… maita ir vins, jo Tu neesi ta, kas to sievu krapj, bet gan vins, kas bez sirdsapzinas parmetumiem var vienkarshi apgulties sievai blakus… bet Tu tuksaa gultaa Ziemassvetku vakaraa… Vienkarshi riebjas tadi virieshi… 🙁

 21. Pilnigi piekritu Mazajai… nekas nepaliek nesodits…..
  Bet biezi vien virieshi nesaka, ka ir preceti…. tas ari ir fakts.. Bet ja sis fakts ir zinaams, tad labak laikam ar tadu virieti netikties….

 22. zini kas mani sapurināja un lika atmosties?- viņa teksts: “nu… pagaidi, kad meita paaugsies.. tad mēs būsim kopā…”… tajā mirklī es pateicu, ka pa to, laiku es viņam uzadīšu zeķes ar “20-tā gaidīšanas gadadiena. mīlu.bučas”. tās bija dusmas uz sevi, jo nebiju ātrāk sapratusi to, ka es tieku pazemota un arī par to, ka nodaru pāri bērnam. tas viss bija tiešām samudžinājies un … BRIESMĪGI pazemojoši.
  šobrīd viņš ar mani nerunā un uzskata par tukšu vietu , jo izvēlējos negaidīt un cienīt sevi. un par to es arī ļoti priecājos, jo neesmu piekritusi būt muļķe.

  TEV viss izdosies un domāju arī pienāks īstais mirklis, īstā frāze, žests vai attieksme, kad sapratīsi VISS!!!! ieskriesi dušā uztaisīsi pamatīgu pīlingu, uztaisīsi mantu un dvēseles inventarizāciju, aiziesi pie frieziera, jautrā kompānijā piedzersies, uz paģirām pēdējo reizi nobirdināsi asaru un… dzīvosi ar plašu vērienu tālāk.
  es uzskatu, ka tā ir pieredze, kas padara mūs dzīvesgudrākus. nu kaut vai zināsi krāpniecību no otras puses 🙂 LAI VEICAS ATDZIMSTOT!!!

 23. Ai, Elza…. atcerējos līdzīgu situāciju savā dzīvē! Varu pastāstīt iespējamo scenāriju.
  Arī man gadījās satikt aizņemtu, neprecētu (:D) vīrieti. Sākumā nodomāju – nu labi, kaut kādam pārejas laikam jau jābūt. Vēlāk sarunā par to, ka man šī situācija ir neciešama, saņēmu atbildi, ka šobrīd izmaiņu nebūs. Ilūziju man nebija, tikai sarunas un sekss bija tādi, ka neatradu sevī spēku pārtraukt. Kad jau biju nobriedusi to darīt, viņš nokļuva slimnīcā. Situācija bija tiešām kritiska, draudēja rokas amputācija. Viņš neļāva man nākt apciemot, telefonu arī ne vienmēr cēla. Un nākamajā dienā pēc iznākšanas ieradās ar puķēm… Puķes parasti bija tikai svētkos, tātad labi saprata, ko izdarījis. Tajā reizē es atkal nenoturējos, bet vakarā man palika slikti ar sirdi. Tad arī sapratu, ka ilgāk vilkt vairs nedrīkst, jo man nemūžam nebija bijušas problēmas ar sirdi.
  Nu…es, latvju pelēkā, nostaigāju 2 gadus ar koši sarkaniem matiem :D. Tad, kad šķīrāmies, man bija pāri 40. Neesmu citu satikusi, mums jau arī bija ļoti laba saskaņa, labākā manā dzīvē. Paraudu pa brīžam, bet nevienu reizi neesmu nožēlojusi izvēli. Ir milzums lietu, ko dzīvē darīt, pasaule jau negriežas tikai ap vīriešiem. Vēl es baidījos, ka nāksies satikties, jo dzīvojam netālu (ap 3km Rīgā). Pa 7 gadiem tas ir noticis tikai 1 reizi, tā ka nācās sasveicināties. Lielveikalā viņš piestāja aiz manis rindā. Īss “čau”, un biju prom. Šī likteņa saudzība arī man liek domāt, ka ir izdarīta pareizā izvēle.
  Tā arī dzīvoju, ar atmiņām par lidojumu. Tas vismaz ir bijis :)))

 24. Ja pietiks spēka, tiksi ar to galā, ja ne ,mocīsies tālāk. Vismaz uz Tavām rokām raud, aplido Tevi, pasniedz dāvanas un ziedus, čuč otrai blakām un domā par Tevi, un Tev pasaka ka mīl. Man pat tik daudz nebija, tikai mana mīlestība un laime, ka savu reizi pasauc ciemos. Tā nu peldēju savā vienpusējā mīlestībā, ar rozā brillītēm uz acīm, līdz saliku puzli kopā… un tagad man nav to divu mīļo roku, kas prata paglāstīt, nav to foršo lūpu, kas prata noskūpstīt, un nav to acu, kuras nepamanīja jauno frizūru, drēbītes. Tādas attiecības ir kā slimība, atkarība, narkotika, ir jārod sevī milzu spēks lai no tā atteiktos, un kļūtu pati par sevi, atvērtu un brīvu kādam vīrietim, kurš pats būs brīvs un gatavs Tevi satikt… Padomu nav

 25. jā, tā ir narkotika. un komentāri- esi stipra, dari kaut ko citu-kuram tas palīdz. narkotika- kaut vai satikt, redzēt, parunāt, pavadīt kopā laiku.
  i know ;)….
  bet- dzīvē notiek visādi, ja kaut ko ļoti grib, tad taču pasaule sadodoties rokās 🙂

 26. Atrodi un palasi grāmatu – Kā zināt, ka Tevi mīl..
  Skarbi.. Lasīju un raudāju, jo arī biju līdzīgās attiecībās, līdz uzzināju, kā ir, kad tevi tiešām mīl, ne tikai to saka..
  Iesaku, varbūt tev ar palīdzēs atgūt pašapziņu!! 😉

 27. Saņemies un beidzot apjēdz,ka esi skaista,jauna,veiksmīga sieviete un,ka tev nav nepieciešams kaut kāds precēts nīkulīgs lupata! Tev pavērsies pavisam citi apvāršņi,kad spersi to soli – pametīsi to ķēmu. Jo cietēja jebkurā gadījumā būsi Tu,ja paliksi kopā ar viņu. Padomā,cik daudz Tu varēsi baudīt – brīvību,iepazīšanos ar jauniem,lieliskiem vīriešiem(brīviem), un galu galā Tava pašapziņa to ir pelnījusi.
  Tā kā saņemies un sper šo soli!!!

 28. njaaa….
  nemāni sevi, ja vīrietis tik tiešām mīl, tad viņš dara visu, lai būtu kopā, tai skaitā izšķirsies, ja nē, tad meklēs dažādus aizbildinājumus, tur bērni, nevar jau sievu pamest utt…
  tiešām, es nosodu tādas, kā tu, bet tai pašā laikā man ir tevis žēl, jo izmantotājs un melis ir VIŅŠ, lai cik tas nebūtu sāpīgi, bet tomēr-iedomājies, kā viņš katru vakaru nāk mājās, saka savai sievai, ka mīl viņu, mīlējas ar viņu, nu ik pa laikam dara tieši to pašu ar tevi, jūs abas esat upura lomā, ne tai sievai, ne tev nenovēlu tādu vīrieti-uz viņu nevar paļauties, padomā par to, precoties viņš viņu arī solīja mīlēt un cienīt utt, bet tagad ko dara, ja viņas vietā būtu tu…nenovēlu.
  domāju gan, ka grūti, bet padomā par divām lietām-ko tu no šīm attiecībām iegūsti-vai ir vairāk prieka vai tomēr skumjas un sāpes un vai ir nākotne, ja nav-tad tu, mīļā (tas ir bez cinisma vai apsmiekla, jo es uzskatu, ka katra sieviete ir pelnījusi tikt mīlēta, NEDALĪTi mīlēta) veltīgi tērē laiku.
  p.s.un ko nozīmē, ka tu nevari tikties ar citiem vīriešiem, viņš ar savējo guļ, ne tikai tiekas, bet tā kā sunītim jāgaida, ka pasvilps…nu-nedari sev tā pāri, ja viņam nav kauna tā turpināt un tevi muļķot, tad vismaz esi egoiste un padomā par sevi-nopietni!!

 29. pati ir SADOMAZOHISTE. pati tu sevi NEMIILI. ka rakstiits, samierinaas saadas maukeles (nav izpratnee mana saadas saukt par sievieteem)lomai. protams,ka tu MAKSAASI PAR SO, ka izjauc gimeni. par to kretinu neizteiksos, tev liidzveertiigs. jo tas nav vecis, kas kraapj un kaa GLEEVS KROPLIS , sildaas pie sievas. izgriezt jums dzimumorgaanus, un paakart publiski juus abus pie mietiem,lai visi redz un maacaas/

 30. ka var saieties ar tadu IZDZIMTENI?????????
  es ta zinu ko rakstu, man manos 30+ dzivee ir kaadi 20 gb preceetie situsi atklati, neatklaati kanti, utt, visi tie pretiigie, gleevie, izvirtusie, kroplu bazari. VEEMIENS TOREIZ UN TGD ATCEROTIES NAAK. un ,kaa var uzskatiit saadu lupatu par veci????? vins tak pa gabalu jau smird peec gleeva memlaka. bet par laimi, ar katru esmu konekteejusi ne vairaak par VIENU REIZI. pasuutoot so atkritumu uz elli. jo kur rodas trijstuuri un gimenes bruuk???tiesi no taadam stjervaam kaa tu!!!! MAUKA. netiiraa KUNJA.nebutu tadu kaa tu, saadi izlaisti sunji, nevazaatos rinkii, vini, tiktu kartiigi izdreseeti un izskoloti maajaas.

 31. Luuk, shii teema nav zaudeejusi aktualitaati veel peec 4 gadiem 🙂 Arii es, par to, ka Vinjsh aiznjemts, uzzinaaju ne uzreiz, jo vinjsh to lieliski sleepa – jaa, pat sleepa 😀 , smiekliigi, bet tajos briizhos, kad man bija aizdomas un es taas izteicu – vinjsh lieliski to noliedza, liidz jau es paspeeju vinjaa samiileeties.
  Labi, mans staasts ir vienkaarshs – taas bija 3 dienas , ko pavadiijaam kopaa lielaa kompaanijaa un vinjsh nemiteejaas mani aplidot, kaut shuvu vinju nost, bet ceturtajaa dienaa atklaaja, ka, jaa, esot aiznjemts! Nu wtf – kaapeec taa jaadara??
  Nee, es neguleeju un nebuchojos pat, lai gan vinjsh nozaga vienu skuupstu – bet staasts taads, ka, jaa – vinji , tie aiznjemtie, izraadaas, speciaali ievilina Tevi, bet tad, kad “nevainiigi” pazinjo, ka esot aiznjemti un tev jaasamierinaas ar otro vietu.
  Triis dienas mani nav pazudinaajushas, nee, bet simpaatijas un iemiileeshanaas radaas, tagad paies kaada nedeelja, kameer atieshu 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.