SKRIEŠANA – kā SĀKT?

Sniegs ir nokusis. Ko tas nozīmē? Protams – pavasara sports – SKRIEŠANA – var sākties! Šoreiz esam apkopojuši visu svarīgāko, kas tev jāzina, ja esi nolēmusi, ka arī tu šogad skriesi! Galvenais ir sākt – pārējais notiks pats no sevis! Lai izdodas!

Aiziet SKRIEŠUS, jeb pavasara sports var sākties! Viss svarīgākais par skriešanu un labumiem, ko šis sporta veids spēj tev sniegt!

SKRIEŠANA iesācējām – vērtīgi padomi. Svarīgākais, kas jāzina, ja esi skriešanas iesācēja!

RĪTA rosme vai VAKARA skrējiens – kā labāk? Izvēle ir tavās rokās – lasi par plusiem un mīnusies katrā no gadījumiem!

Ko vislabāk ēst PIRMS un PĒC sporta treniņa? Uzturs ir svarīga treniņu sastāvdaļa, lai sasniegtu rezultātus!

Tava PULSA zonas – palīgs, lai sasniegtu TEICAMUS treniņa rezultātus. Pārzini un izmanto savu pulsu labāku rezultātu sasniegšanai!

4 komentāru
  1. Ujj, nu iz pieredzes, ar skriešanu daudz kas var noiet greizi: jābūt atbilstošiem apaviem – atkarībā no skriešanas stila – vai piezemējas uz pirksta vai papēža. No apavu veida atkarīgs vai skriešana sagādās prieku. Slodze jāpalielina pakāpeniski, citādāk nafig sačakarēs sev locītavas uz atlikušo mūžu. Skrējējiem jāveic stiepšanas vingrojumi, lai cīpslas muskuļiem augot, nepaliktu īsākas (skat. sāpes papēžos). Atkarībā no skriešanas stila var tikt pārpūlēta noteikta muskuļu grupa, kas savukārt visas cīpslas vilks uz savu pusi – skat. palielināta traumu iespēja. Dāmam ar lielākiem krūšu izmēriem – sporta krūšturi Oblibāti – pret muguras sāpēm. Jāskrien ir, bet te ieteikumi 100% veseliem cilvēkiem. Diemžēl tā ne vienmēr ir realitāte.

  2. Pirms skriešanas prātīgāk būtu ar vingrošanas palīdzību nostiprināt muguru un locītavas, lai nerastos traumas un saišu iekaisumi.. Kādu laiku atpakaļ apmeklēju vingrošanas nodarbības pie vienas meitenes, nav ne jausmas, kur viņa tagad pasniedz, bet pirms kāda laika Āgenskalnā, nu riktīgas fitnesa nodarbības jāatzīst, muguru un vēderpresi izdevās nostiprināt mēneša laikā.. tiešām ļoti iesaku. Iekopēšu jums viņas fb lapu, -https://[cenzēts]facebook.com/FitnessSievieteem/

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.