SKINGAIN – tavas ādas skaistumam!

Kas ir SKINGAIN®?
SKINGAIN (Norvēģija) ir pilnīgi jaunas paaudzes, no dabīgām izejvielām radīts kolagēna uztura kosmētikas līdzeklis, kas patīkamā veidā spēj būtiski uzlabot ādas izskatu, samazināt grumbiņas, un tev ļauj izskatīties lieliski!

SKINGAIN atjauno skaistai ādai nepieciešamo kolagēna daudzumu, kā rezultātā var iegūt gandrīz tikpat stingru un elastīgu ādu, kā jaunībā.

Skaista un gluda āda vienmēr bijusi jaunības simbols. Diemžēl, jau no 25 gadiem, mūsu organisms zaudē dabisko spēju saražot pietiekoši daudz kolagēna un elastīna, lai saglabātu ādu tvirtu. Ejot laikam, kolagēna slānis pakāpeniski sarūk, āda kļūst plānāka, zaudē stingrību un sāk veidoties grumbiņas.

SKINGAIN nodrošina ķermeni ar 1. tipa Peptan® un 2. tipa Cartidea® kolagēnu pietiekamā daudzumā; kā pierādīts pētījumos, būtiski paaugstinās arī hialuronskābes daudzums epidermā (ādas virsējā slānī), kas atjauno ādas dabisko veselību un izskatu.

Francijā (Lyon, DERMSCAN), Itālijā (Milano, Institute of Skin and Product Evaluation – ISPE) un Japānā (Tokyo, SOUKEN) veiktie pētījumi uzrāda sekojošus nozīmīgus ādas uzlabojumus:
Palielinās dermas (ādas vidusslāņa) biezums, palielinās mitruma daudzums epidermā (ārējā ādas slānī), samazinās grumbiņu dziļums, samazinās pigmentācijas daudzums un pieaug elastība.

SKINGAIN iepakojums satur 30 paciņas. SKINGAIN cena – 39,50 Ls

Iedarbīguma un drošības dēļ gada laikā SKINGAIN ir kļuvis par Nr.1 Skandināvijā.

SKINGAIN Baltijā varēs iegādāties, sākot ar 2013. gada oktobri. Produkta pārstāvis Baltijā – SIA Pareto Vital

7 komentāru
  1. Nedaudz dārgāks par laba vīna pudeli jau ir:) Bet lētāks par labas klases krēmu ir gan.
    Kas nu gan ir dārga – tā ir sejas ādas stiepšanas operācija. Tur nu bez pāris tūkstošiem lietas nenotiek. Par procesu labāk neiedomāties, bet ja gribās, var ieskatīties Ģīļa interneta lapā:)

  2. Jā, prodūkts ir dārgs. Norvēģijā, kur tas ražots – 45 eiro 2014.gadā. Pie tam, tas ir jālieto vismaz 3 mēneši. Bet varu apgalvot, ka tas tiešam palīdz. Pēc stresiem bija daudz problēmu ar matiem un adu. Izskatījos briesmīgi. Tas sāka palīdz pēc 5-7 dienām. Un uzlabo adu un matus butiski un viennozīmīgi. Normalīzē iekšējo organu darbību, jo satur zirga dozu B vitamīnus un aminoskābes, kas veido jaunas šūnas. Ir vēl tāds prodūkts matiem. Uz 3 dienu pārtrauca krist mati, kuri bija krītuši pirms tā ap 2 gadiem. Uz galvas jau gandrīz nekā nebija. Iesaku.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.