Skaistuma triki vasarā

Vasara ar sauli un siltiem vakariem mūs lutina ļoti īsu brīdi. Bet tieši šajā gada siltajā periodā cilvēki kļūst starojošāki un skaistāki. Bet, neskatoties uz visu vasaras burvību, arī šajā siltajā laikā par sevi ir jārūpējas ne mazāk kā citos gadalaikos. Esam apkopojušas vairākus skaistuma padomus, kuri ir īpaši svarīgi tagad – vasarā.

Paštonējošais krēms – arī tagad
Ja pavasarī apmeklēji solāriju, tad vasaru noteikti sagaidīji ar zeltainu iedegumu, bet, ja uz solāriju negāji, tad vasaras sākumā āda ir bāla un jutīga pret sauli. Neapšaubāmi, vasaras iedegumam ir cita nokrāsa, iedegums pats par sevi ir mirdzošāks. Lai padarītu to vēl tumšāku un izteiktāku, vispirms uzklāj uz ķermeņa saules aizsargkrēmu un pēc tam uzklāj vieglu paštonējošu līdzekli (pirms lietošanas gan izlasi instrukciju, vai attiecīgo līdzekli drīkst lietot saulē). Ja nevēlies krāmēties ar diviem krēmiem, atrodi sauļošanās krēmu, kuram ir gan aizsargājošas īpašības, gan paštonējošs efekts.

Spilgta lūpukrāsa pat jūras krastā
Spilgti krāsotas lūpas šogad ir ļoti aktuālas, tāpēc neatturies no to krāsošanas, arī baudot vasaras priekus. Vairāki ražotāji piedāvā vieglas tekstūras, bet piesātināta toņa lūpukrāsas un spīdumus, tāpēc tev nebūs sajūtas, ka būtu uzklāts smags grims. Atceries – izvēloties lūpukrāsu vasarai, pārliecinies, ka tās sastāvā ir SPF aizsargfiltri, un tā ir mitrinoša, jo saules stari var padarīt tavas lūpas sausas un jutīgas.

Ja nespēj atturēties no matiņu skūšanas, dari to lēni
Ja no nevēlamajiem matiņiem atbrīvojies mājas apstākļos, neatkarīgi no tā, kādu metodi tu izmanto, dari to lēni un prātīgi. Ja tu izmanto skuvekli, skuj matiņus ļoti lēni, pret to augšanas virzienu, un pēc tam lieto krēmu, kas aizkavē matiņu ataugšanu. Velti šīm procedūrām vairāk laika, un arī iznākums būs daudz labāks.

Vasaras kosmētika
Vasarā lieto vasarai paredzētu kosmētiku – gan ādai, gan matiem. Saule ļoti sausina gan ādu, gan matus, tādēļ ir par savu ķermeni un matiem ir jārūpējas ar kosmētiku, kas ir dziļi mitrinoša, un ir paredzēta vasarai, jo šai kosmētikai būs arī SPF aizsardzība. Īpašs espati.lv ieteikums – sejai ļoti labi izskatās mūsu pašu Madaras tonējošais fluīds ar vieglu mirdzumu, kas īpaši izcels tavu iedegumu un vasaras labo noskaņojumu.

Īpaši patīkams laiks sportam
Lai gan īpaši aktīvi ar sportu nodarbojāmies, gatavojoties pludmales sezonai, tomēr arī vasarā ir ļoti vērtīgi piedomāt pie savas fiziskās formas – pamēģini paskriet rīta krosu, mazas pastaigas, skrituļošanu, kaut vai badmintona spēli parciņā.

Izvēlies diētiskus našķus
Vasarā ēst veselīgi ir daudz vienkāršāk, jo ir pieejami dažnedažādi dārzeņi un augļi, un vasarā arī negribas tik daudz smagu un kaitīgu ēdienu. Tomēr vasarā, neatkarīgi no tā vai staigā peldkostīmā, vai vienkārši velc apspīlētus krekliņus, tavs vēders ir kā uz skatuves – nekas netiek noslēpts, visi to redz. Tāpēc pat ja neieturi diētu, vajadzētu piedomāt pie našķiem, ko lieto, jo no daudziem saldumiem vēders mēdz uzpūsties un  izskatīties stipri lielāks, nekā tas ir. Vajadzētu izvairīties no ļoti saldinātiem produktiem un no gāzētiem dzērieniem, kas liek tavam vēderam piepūsties. Savukārt, vēderam draudzīgie produkti būs: arbūzs, mandeles u.c. rieksti.

Lieto ūdensnoturīgu sauļošanās krēmu
Ūdensnoturīgs krēms pat pēc peldēšanās atgrūdīs ūdeni no tava ķermeņa, veidojot tādas kā mazas ūdens lodītes. Tavs nosauļotais ķermenis ar šīm ūdens lodītēm izskatīsies lieliski. Turklāt tev nebūs jāieziežas ar krēmu pēc katras peldes.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.