SKAISTS augums bez CELULĪTA – tāds ir IEGŪSTAMS!

Celulīts un cīņa ar to ir mūžsena, bet vienmēr aktuāla tēma. Tā sevišķi aktualizējas tuvojoties gada siltākajam periodam, kas nāk kopā ar atsedzošāku apģērbu un, protams, arī pludmales priekiem. Šoreiz piedāvājam tev rakstu sēriju, kas var būt labs palīgs cīņā ar šo mums visām tik netīkamo parādību – celulītu. Lasi un uzzini, kas ir celulīts, kā ar to cīnīties, un kādi iemesli var traucēt sekmīgu rezultātu iegūšanai!

CELULĪTS – kas tas ir, un kādēļ tas rodas?
Kas tas īsti ir celulīts, un kādi ir labvēlīgākie iemesli, lai tas rastos – lasi šajā rakstā! RAKSTU LASI ŠEIT!

Būsim pazīstami – apelsīna miziņas efekts jeb CELULĪTS
Interesanti fakti par celulītu! RAKSTU LASI ŠEIT!

CELULĪTS – ienaidnieks Nr. 1
Gan fakti par celulīta rašanos, gan ieteikumi tā apkarošanai.RAKSTU LASI ŠEIT!

KARŠ pret CELULĪTU – rīcības plāns
Rīcības plāns cīņai ar celulītu. RAKSTU LASI ŠEIT!

NĒ celulītam – 10 populārākās apkarošanas metodes
10 populārākās celulīta apkarošanas metodes, kas pielietojamas mājās.RAKSTU LASI ŠEIT!

CELULĪTA diēta jeb sāc cīņu no iekšpuses
Tas, ko tu ēd, var gan palīdzēt cīņā ar celulītu, gan sekmēt tā veidošanos! RAKSTU LASI ŠEIT!

ĪPAŠO vingrojumu programma PRET celulītu
Izmēģini īpašo 10 minūšu vingrojumu programmu pret celulītu, kas izpildāma mājas apstākļos! RAKSTU LASI ŠEIT

Cīņa ar CELULĪTU – kādēļ man NEIZDODAS?
Tu esi izmēģinājusi teju visu, bet rezultātu nav? Kādēļ tā – par to lasi šajā rakstā. RAKSTU LASI ŠEIT!

6 komentāru
 1. Celulīts nav tauki!!!!!! Dieva dēļ, tak cik rakstu un pētījumu par to jau nav publicēti. 1. celulīts nav diagnoze, tas ir skaistumkopšanas industrijas izgudrojums. Tas ir vairāk kā 80% sieviešu, līdz ar to, slimība ir drīzāk tām, kurām viņa nav 🙂 Tā ir norma…2. Celulīts nav tauki, bet gan ādas struktūra. Tak apdomājiet loģiski. Nekad neesat redzējušas meitenes, kuras ir apaļīgas, bet ne miņas no celulīta? Vai kaulainas meitenes ar drausmigu celulītu un celulītu ne tikai uz dupša, bet aŗi rokām, vēdera, sāniem, pat sejas! Sievietēm, kam ir celulīts ir iļņveida ādas dziļākā struktūra un īslaicīgi var izmasēt ar vakūmmasāžām , bet ne ar krēmiem. un viss ir tikai īslaicīgi. Celulīts no taukiem ir tikai ļoti ļoti ļoti resniem cilvēkiem un tad tas vairs nav celulīts. 3. Celulītu nav iespējams izārstēt (novērst). Ir meitenes, kas brutāli sporto, sēž uz diētām (kaut tie paši vegāni) un smērējas, vakūmojas utt. Bet viņām vienalga ir celulīts…kādēļ? Jo tā ir ādas, nevis tauku vaina.
  Tas tā…lai sievietes beidz par to ņemties. Tā ir, būs un viss…samierinieties un baudiet dzīvi 🙂

 2. Celulīts ir zemādas tauki, kas vienkārši izvietojušies nevienmērīgi!!! CELULĪTU IR IESPĒJAMS NOVĒRST!!! Kādas muļķības, ka nav? Jā, varbūt ne par visiem 100%, bet var, ja labi grib! Un mazāk ar sportu, bet vairāk ar ēšanu un masāžām!!! Runāt par to, ka jāsamierinās un jārij tik tālāk pusfabrikāti, nevajag sportot, veselīgi ēst, ir muļķīgi. BET – protams, tas ir vienkāršāk, jo ir ar ko aizbildināties – tā man tāda ādas struktūra, es tur neko nevaru padarīt 😀 Varbūt vēl aiziet pie dermatologa ar savu šādu ādas struktūru??? Domā, ko runā!

 3. Piekrītu tam, ka nav sievietes, kam nav celulīta (kaut bišķi), bet viennozīmīgi piekrītu arī tam, ka ar to ir jāstrādā, nevar visu aizlaist pašplūsmā! Sevi ir jākopj un rezultāti tad neizpaliks.

 4. Šausmas

  Ieraksti googlē – new studies on cellulite. Vai arī, izlasi šo rakstu – ļoti izsmeļošs un pamācošs.
  Un no savas pieredzes varu teikt – ēšana, sports un masāžas (kuras taisu daudzus gadus un regulāri, kā arī vakūmu un kriosaunas) tikai vizuāli uzlabo ādas virskārtu, palīdz nostiept, bet vaļā no celulīta NEVAR TIKT ja tāds no dabas ir lemts!

 5. Internets ir tiešām liela datu krātuve, nevar viennozīmīgi teikt, ka gūglei var/nevar ticēt. Vienkārši japrot šķirot avoti. Ļoti daudz zinātnisku rakstu anotāciju par veselības tēmām var atrast zinātnisko rakstu apkopojumā Pubmed – brīvi pieejams visiem interesentiem. Ar visām atsaucēm un citātiem – veiksmīgu guglēšanu 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.