SKAISTĀKĀS IZLAIDUMA KLEITAS 2013

Klāt ir maijs, un līdz ar to arvien straujāk tuvojas izlaidumu laiks, kas sākas jau maija beigās un turpinās līdz pat jūlijam. Vienalga, vai šogad absolvente esi tu pati, tava draudzene, meita vai varbūt mamma, skaista izlaiduma kleita ir tā, kas absolūti nepieciešama šajā svarīgajā pasākumā. Turklāt, arī tad, ja pati esi tikai viesa statusā, vai ne? Šoreiz piedāvājam tev skaistākās un aktuālākās izlaiduma kleitu modes tendences – izvēlies savējo un baudi šo īpašo brīdi! 

Mēs tev piedāvājam 10 aktuālākās modes tendences, kas attiecināmas uz izlaiduma kleitām – pašas skaistākās, turklāt tādas, kuru vidū savai gaumei atbilstošāko spēs atrast ikviena. Protams, katra no piedāvātajām modes tendencēm ir saskaņojama ar atbilstošiem aksesuāriem un apaviem, lai padarītu koptēlu vēl perfektāku, kā arī noteikti neaizmirsti par pieskaņotu grimu, kas uzliks punktu uz i un piedos tavam izvēlētajam tēlam īpašu odziņu!

KOŠI BALTS
Izlaiduma kleita košā un dzidri baltā tonī – kādēļ gan nē? Baltā krāsa tiek dēvēta par vienu no svinīgākajām un, kur gan uzvilkt baltu kleitu, ja ne izlaidumā? Turklāt, balto iespējams kombinēt ar jebkuras citas krāsas apaviem un aksesuāriem – ļauj savai iztēlei vaļu! Šādā kleitā būsi ne vien pamanāma, bet arī zini – tā noderēs vēl visu atlikušo vasaru, jo baltā taču viennozīmīgi ir vasaras krāsa, vai ne?

 
Oasis, Ls 70.00              Monton, Ls 49.90                   Halens, Ls 39.99

DZIĻI MELNS

Mazā melnā kokteiļkleita ir lielisks variants, ko vilkt arī izlaidumā, turklāt – gan absolventes, gan viešņas statusā esot. Šī krāsa ir svinīga, nosvērta un klasiska, turklāt šādas kleitas iegāde garantē tev iespējas to vilkt mugurā vēl ļoti daudz un dažādos citos pasākumos – iespējas ir bezgalīgas. Ja esi klasikas cienītāja, izvēlies elegantāku un atturīgāku piegriezumu, ja romantiķe – izvēlies melno kleitu ar gaisīgiem volāniem vai citām interesantām detaļām.
  
Mango, Ls 55.99            Halens, Ls 42.99                     H&M, Ls 17.95

PIESĀTINĀTI SARKANS

Kleita sarkanā krāsā šķiet ir kas tāds, ko vērts izmēģināt ikvienai sievietei. Un kādēļ gan, lai šī reize nebūtu tieši izlaidums? Ja nebaidies būt patiesi koķeta, izvēlies sarkano kleitu, kas ir veidota ļoti sievišķīgos piegriezumos, ja esi vairāk klasikas cienītāja – sarkana kleita piegriezta atturīgākā stilā, būs īstā tieši tev! Turklāt, neskatoties uz to, ka sarkanā ir visai pamanāma un koša krāsa, šādai kleitai ir iespējams piemērot visdažādākos aksesuārus, nebaidies eksperimentēt!
  
Oasis, Ls 40.00             Mango, Ls 45.99                     Monton, Ls 45,90

ZILĀS VĒSMAS

Zilā ir viena no šīs vasaras topa krāsām, tieši tādēļ pelnījusi tikt iekļauta arī izlaiduma kleitu krāsu sarakstā. Toņu variācijas ir visdažādākās – sākot no piesātināti tumši dziļi zilajam, līdz pat gaišam debesu zilam tonim. Ja esi gaišas ādas krāsas, matu, turklāt zilu acu īpašniece – gaiši zila kleita varētu būt perfekta tieši tev. Ja esi tumšmate – izmēģini tumši zilo un piesātināto toni. Noteikti – pielaiko!
  
Oasis, Ls 50.00        Monton, Ls 59.00                        Mango, Ls 27.99

ZAĻAIS SVAIGUMS
Piparmētru ledeņu zaļais tonis arī ir viena no šīs vasaras aktualitātēm. Tas var būt gan zaļāks, gan vairāk uz zilās krāsas pusi orientēts, taču viennozīmīgi – gana košs, pamanāms un neparasts, lai būtu pelnījis būt par tavu šīs sezonas izlaiduma kleitas toni! Piestāvēs gan gaišmatēm, gan tumšmatēm, turklāt šīs krāsas izvēle garantē – tu būsi pamanāma!
  
Oasis, Ls 60.00          Mango, Ls 55.99               Oasis, Ls 60.00

KRĀŠŅI ZIEDI

Ja kleitas izvēle vienā tonī tev nešķiet uzrunājoša, varbūt tavējie šosezon ir košie ziedi? Ziedu apdrukas kleitas ir izteikti vasarīgas, taču tajā pašā laikā elegantas un piemērotas tādam svarīgam pasākumam, kā izlaidums. Šādas kleitas var būt visdažādāko piegriezumu – sākot no klasiska, augumam pieguļoša, līdz pat gaisīgam, ar volāniem rotātam. Galvenais akcents – skaistās ziedu apdrukas, kuru krāšņumā noteikti spēsi atrast sev vistīkamāko!
  
Monton, Ls 89.90           Oasis, Ls 60.00              Oasis, Ls 60.00

INTERESANTA ĢEOMETRIJA

Ģeometriski raksti ir aktualitāte arī izlaiduma kleitās. Šādas apdrukas var būt gan lakoniskākas un vienkāršākās, gan raibākas un krāšņākas, taču tās noteikti garantē to, ka tu būsi spilgta un pamanāma. Šo kleitu pluss ir tāds, ka krāsas tu vari izvēlēties tās, kas šķiet sirdij tuvākas, turklāt ģeometriskie raksti spēj optiski koriģēt auguma aprises, lai padarītu nemanāmu to, ko vēlies tādu padarīt, vai pieliktu klāt tur, kur vēlies kaut ko pielikt! Noteikti izmēģini!
  
Monton, Ls 49.90            H&M, Ls 29.95                 Monton, Ls 45.90

MELNS + BALTS

Izteikta klasika un elegance. Variācijas ļoti dažādas – sākot no melnu svārku un baltas blūzes efekta, beidzot ar melnbaltiem un interesantiem rakstiem. Šīs divas krāsas ir viskontrastējošākās, tamdēļ garantē to, ka būsi pamanāma ikvienā izvēles variantā. Katrā ziņā, šī noteikti ir kleita, kuru varēsi vilkt vēl daudz un dažādos formālākos un ne tik formālos pasākumos. Labs variants tām, kas sevi dēvē par praktiskām, un kurām ir būtiski, lai izlaiduma kleita pēcāk nekrātu skapī putekļus.
 
 
Oasis,Ls 50.00              Mango, Ls 55.99                      Oasis, Ls 45.00
GAISĪGI VOLĀNI
Gaisīgi volāni laikam ir viena no vasarīgākajām izlaiduma kleitu tendencēm, kas noteikti piestāvēs arī tev. Volāni uz šāda tipa kleitām var būt sakārtoti visdažādākajos veidos – gan pavisam nedaudz, lai piešķirtu kleitai saujiņu romantikas, gan ļoti bagātīgi, ja esi izteikti sievišķīga būtne, kurai patīk to akcentēt. Krāsas – visdažādākās, izvēlies savējo! Protams, topa augšgalā ir visi vasarīgie un košie krāsu toņi, taču tikpat labi vari izvēlēties arī ko neitrālāku, jo volāni darīs savu – neatstās tevi bez ievērības!
  
Oasis, Ls 60.00            Mango, Ls 55.99                 Oasis, Ls 35.00

SIEVIŠĶĪGAS MEŽĢĪNES

Mežģīnes, gan rupjākas, gan smalkākas, ir topa aktualitāte šīs vasaras modē, tātad – arī izlaiduma kleitās. Izvēlies kleitu, kas viscaur nosēta ar mežģīnēm, vai akcentē tikai kādu atsevišķu ķermeņa daļu. Šāda izvēle noteikti neļaus nošaut greizi, jo mežģīnes piestāv svinīgiem pasākumiem, sevišķi tādiem, kā izlaidums. Šāda stila kleitu pluss ir tas, ka izvēloties arī neitrālāku krāsu, tu iegūsi interesantu tēlu, turklāt, šāda kleita viennozīmīgi arī pēc svarīgā pasākuma būs valkājama visdažādākajos citos veidos.


Oasis, Ls 70.00            Monton, Ls 49.90                       Oasis, Ls 40.00

Lai izlaiduma dienā tu būtu mirdzoša un pamanāma, tev nepieciešama ne vien pati skaistākā kleita, bet arī pieskaņots un aktuāls grims. Uzzini kādas ir šosezon aktuālākās grima tendences

www.lorealparis.lvJo tu esi tā vērta!
Uzzini kādas ir šosezon aktuālākās L’Oreal Paris grima tendences

7 komentāru
  1. Jā, šīs visas atlasītas tādas, ka var vilkt gan uz izlaidumu, gan, ja nav izlaidums, gan arī pēc izlaiduma! Forši !!!!!

  2. Mani favorīti ir ziedi! Man šosezon ir gan žakete ar ziediem, gan kurpes, tagad vēl kleitu vajadzētu!

  3. Tā Monton rozā ģeometriskā kleita dzīvē ir ļoti skaista – no krītoša un viegla auduma, turklāt tai tagad ir atlaide!!!!!

  4. Būs izlaidums un ar meitenēm sarunājām kad būs gaišas kleitas noteikti pirkšu Mango, 55,99Ls

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.