Šīs vasaras aktualitāte – KOŠS un GALVU REIBINOŠS manikīrs!

Klāt ir vasara, kas šogad ir atnākusi ne vien ar saulainu un siltu laiku, gaišākiem vakariem un vienkārši pozitīvu garastāvokli, bet arī ar košām un daudzveidīgām krāsām. Tās redzams it visur – gan dabā, gan, protams, arī modes tendencēs. Kleitas, kurpes, somas, kā arī visi pārējie tērpi un aksesuāri laistās visās varavīksnes krāsās, taču tik pat aktuālas ir arī krāsas kosmētikas modes tendencēs. Tieši tādēļ šoreiz runāsim par manikīru – šīs vasaras aktualitāte numur viens ir neparasts, košs un galvu reibinošs manikīrs! Tas kalpos ne vien kā papildinājums tavam šīs vasaras tēlam, bet arī kā viens no galvenajiem un uzmanību piesaistošākajiem elementiem, lai tu būtu vienreizēja un neaizmirstama.
 
Plaša toņu izvēle – atklāj savu šodienas krāsu!
Šovasar veikalu plauktos pieejamo nagu laku toņu izvēle ir raksturojama ne vien kā plaša, bet drīzāk – galvu reibinoša! Ko tas nozīmē tev? Iespēju atrast ideāli atbilstošu toni jebkuram tavam tērpam, lūpu krāsai, aksesuāram, vai vienkārši jebkuram tavam garastāvoklim, jebkurai dienai. Toņi, kas moderni šovasar, svārstās no gaišajiem un it kā mierīgajiem (taču tajā pašā laikā dziļajiem un piesātinātajiem) pasteļtoņiem, līdz pat šokējoši krāšņiem un tropiskiem toņiem, kas perfekti iederas kā pludmalē, tā arī ikdienā, lai papildinātu un izceltu tavu lielisko iedegumu. Taču tajā pašā laikā nekur nav pazuduši arī tie nagu lakas toņi, kas uzskatāmi par gluži vai liktenīgiem – piemēram, klasiski sarkanais tonis, kas teju vai apvīts ar leģendām un dažnedažādām fantāzijām. Tavs uzdevums – atrast savus īstos toņus un spēlēties ar tiem! Noteikumu nav – košie toņi dienā un pasteļtoņi vakarā, vai otrādi – viss ir tavā ziņā!

Trīs aktuālākie toņi šovasar ir pirmkārt, saldie pasteļtoņi – pie šīs vasaras obligāto aksesuāru saraksta var pierindot nagus, kas nolakoti maigos, karamelei līdzīgos pasteļtoņos. Šādi lakoti nagi ir maigi un pieklusināti, taču tajā pašā laikā toņi ir dziļi un piesātināti. Perfekti iederēsies kā dienas, tā vakara vai pludmales tēla veidošanā, lieliski savienojami ar visām košajām un tropiskajām krāsām, kas raksturīgas tērpiem un aksesuāriem šajā vasarā, kā arī būtiski ir tas, ka šādi veidot vari gan manikīru, gan arī pedikīru!

Saldais pasteļtonis

Otrā karstākā aktualitāte ir maģiskais koraļļu tonis – tas ir karsts kā vasaras saule un ne velti atzīts par 2012. gada krāsu! Koraļļu tonī lakoti nagi piešķirs tavam tēlam sievišķīgumu, rotaļīgumu un vitalitāti. Ņem vērā – īpaši spilgtu koraļļu toni vari iegūt savienojot to ar smilšu krāsu, kas koralli izcels jo īpaši. 


Maģiskais koraļļu tonis

Trešā aktualitāte – bezgalīgi zilais tonis – tieši zilo nagu lakas toņu izvēle šosezon ir visplašākā. Tas ir gan dziļš un klasiski zils tonis, gan žilbinoši zils debesu tonis, gan arī neatvairāmais jūras zilais tonis – izvēlies savējo! Zili lakoti nagi ir šīs vasaras izaicinājums numur viens – uzdrīksties un izmēģini!


Bezgalīgi zilais debesu tonis

 
Jaunās tehnoloģijas – tavām ērtībām!
Tie laiki, kad tev savas ērtības bija jāpakārto tam, lai skaisti uzlakotu nagus, ir pagājuši. Modernās tehnoloģijas un nagu laku ražotāju izdoma tev garantē ērtu un vienkāršu veidu, kā tikt pie nagiem, kas klāti ar noturīgu laku, kurai piemīt intensīvs tonis. Jaunākie atklājumi nagu laku ražošanā ir noveduši pie tā, ka uz taviem nagiem uzklātā lakas kārta kļuvusi elastīga pateicoties dažādu polimēru kombinācijai, tai pievienotais kristāla akrils nodrošina ilgstošu noturību, taču par intensīvo toni rūpējas īpaši koncentrētie krāsas pigmenti. Turklāt arī pats lakas uzklāšanas process ir padarīts maksimāli ērts pateicoties nagu lakas otiņai, kura laika gaitā ir mainījusies un arvien tikusi pielāgota tavām ērtībām- plakana forma, kas atbilst tavai nagu formai un kas nodrošina tieši viena naga nolakošanai nepieciešamās lakas daudzumu.

Nebaidies un uzdrošinies jeb dažādās manikīra dizaina aktualitātes šovasar
Šīs vasaras devīze manikīra modē – nebaidīties un uzdrošināties! Tie laiki, kad nagu lakas krāsa bija obligāti jāsaskaņo ar lūpu krāsu (lai gan klasika, protams, vienmēr ir modē) ir pagājuši un šovasar tu vari izvēlēties sev viskošāko, spilgtāko un pamanāmāko manikīru, kāds tev jebkad ir bijis! Mierīgos un maigos pasteļtoņus kombinē ar košajiem un sulīgajiem tropiskajiem toņiem, vai izvēlies liktenīgās sievietes tēlu un lako nagus kādā no nezūdoši klasiskajiem toņiem, piemēram, klasiski sarkanajā. Izvēle ir tavā ziņā, taču eksperti iesaka spēlēties ar plašo toņu gammu, jo tikai tā tu spēsi atrast un radīt tādu manikīra variāciju, kas padarīs tevi pamanāmu un neatkārtojamu!

[BANNER]

Dažas no šīs vasaras aktualitātēm manikīra un pedikīra dizainā ir – pirmkārt, manikīru un pedikīru veidot dažādos toņos! Piemēram, rokām izvēlies tropiski rozā toni, bet kājām tumši zilo vai pat melno toni. Rotaļīgāks tēls gūstams rokām izvēloties koši oranžo toni, bet kājām svaigi zaļo toni – šādi lakotus nagus papildinot ar kleitu attiecīgos toņos, tu būsi izveidojusi perfektu un saskanīgu tēlu lieliskai vasaras ballītei! Nākamā tendence ir izvēlēties dažādus toņus vienā lakošana reizē, piemēram, veido savu manikīru un/vai pedikīru dažādu variāciju zilajos toņos! Tos vari miksēt gan uz viena naga (piemēram, pamatu veido tumši zilu, bet naga augšdaļu debeszilā tonī) vai arī vienkārši lako nagus katru savā zilajā tonī, piemēram, sākot no gaišākā, pakāpeniski, nagu pa nagam, nonākot līdz tumšākajam attiecīgās krāsas tonim. Šādi spēlēties ar toņiem vari ne tikai vienas krāsa ietvaros, bet arī savā starpā savienojot dažādas krāsas! Nebaidies eksperimentēt! Trešā aktualitāte manikīra un pedikīra dizainā – savienot neitrālos toņus (piemēram, maigos pasteļtoņus) ar košajiem un spilgtajiem nagu laku toņiem. Variāciju iespējas visdažādākās, turklāt rezultāts pieskaņojams jebkura dzīves situācijai! Ja nākas doties uz formālāku pasākumu, dod priekšroku vairāk pasteļtoņiem, mazāk košajiem toņiem, ja dzīves situācija neformālāka – ļaujies košo toņu valdzinājumam! Vēl kāda aktuāla tendence – veido interesantu dizainu ar minimāliem līdzekļiem – piemēram, nolako nagus koši oranžā tonī un tad izveido mazus punktiņus izmantojot zilās krāsas nagu laku! Cits variants – nagu pamatam izvēlies koši dzelteno krāsu, bet naga augšdaļu smalkā līnijā nokrāso aktuālajā koraļļu tonī. Šādas krāsu spēles var būt bezgalīgas un viss ir atkarīgs no vēlamā rezultāta, tērpa, kuram manikīrs paredzēts, un pasākuma, uz kuru dodies.


Izvēlēties dažādus toņus vienā lakošana reizē


Izvēlies koši dzelteno krāsu, bet naga augšdaļu smalkā līnijā nokrāso aktuālajā koraļļu tonī


Radi savu īpašo un neaizmirstamo tēlu!
Šīs vasaras manikīra modes tendences veidotas, iedvesmojoties galvenokārt no Francijas, precīzāk Parīzes, kas šosezon tiek raksturota kā krāsu modes meka. Iedvesmojoties no Parīzei raksturīgā šarma un neatkārtojamās unikalitātes, arī mēs Tev novēlam būt radošai, un izmēģināt viskošākās un pamanāmākās manikīra un pedikīra modes tendences, lai izveidotu un papildinātu tikai sev raksturīgo un neaizmirstamo tēlu! Esi atraktīva, rotaļīga un bezbailīga attiecībā uz krāsu izvēli un atrodi sev tos neatklātos toņus, kas padara košu un pamanāmu tieši tevi!
 
Pateicamies par sadarbību raksta tapšanā jaunajai L’Oréal Paris Color Riche nagu laku sērijai! L’Oréal Paris Color Riche piedāvā sievietēm zaigojošu, mirdzošu nagu laku ar gēla tehnoloģiju un patentēto plakano otiņu, kura, izmantojot pamatbāzi + nagu laku + virskārtu, saglabā noturību līdz pat 10 dienām. Pieejami 49 toņi.

Vairāk par jaunajiem produktiem vari uzzināt L’Oréal Paris Color Riche nagu laka  
8 komentāru
  1. Ļoti smuks tas zilganzaļais dizains, vienīgais, pašam tādu uzzīmēt bez kaut kāda trafareta manuprāt nav iespējams…

  2. Daile —> veikalos ir nopērkami tādi trafaretiņi! Bet iesaku pamēģināt arī pašai – sākumā roka trīc, bet pēc tam jau ietrenējas!

  3. Zilganzaļais nu gan nav baigi sarežģīts. Vienkārši vajag lielu otiņu ar kuru var uzlikt lielu punktu un viss čiki.

  4. izklausās, ka vasara solās būt koša un jautra! Man tikai neziņa moka – vai pieaugusi sieviete neiskatīsies jokaini ar tādiem košiem nagiem ?

  5. Šovasar mode atļauj spēlēties ar krāsām un tas attiecas arī uz nagu lakām! man jau liekas – grēks to neizmantot!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.