Sievietes smarža TUR LEJĀ – cik svarīga VĪRIEŠIEM?

Vārds smarža mums visbiežāk asociējas ar kāda parfīma aromātu, ko lietojam ikdienā vai kādā īpašā reizē. Katrā ziņā tas kalpo kā uzmanības pievēršanas paņēmiens, arī kā statusa un gaumes rādītājs. Bet šoreiz nerunāsim par maijpuķīšu, vijolīšu, mežrozīšu un citu aromātu sajaukumiem un buķetēm, bet gan īsteno sievietes smaržu.

Izrādās, mēs darām lielu kļūdu, meklējot ķermeņa sviestus, losjonus un dušas želejas ar visdažādākajiem ziedu un augļu aromātiem. Principā tie der mūsu pašu priekam, bet vīrietim no šādas smaržu koncentrācijas pat var aizsisties elpa. Sieviete, kura pārāk daudz salējusies ar rožūdeni, iespējams, laiž garām lielisku vīrieti tikai tāpēc, ka neļauj tam sajust savu dabisko aromātu. Tajā laika posmā, kad sieviete ir visauglīgākā,  viņa ar savu dabisko smaržu pievilina pretējo dzimumu. Jau ļoti senā pagātnē romieši zināja paša labākā sievietes aromāta noslēpumu. „Sieviete smaržo labi, kad viņa nesmaržo nekā,” rakstīja komediogrāfs Plafts. „Nekā” nav jāsaprot burtiski. Pat tad, ja cilvēks ir nomazgājies tīrā ūdenī, ķermenim vienalga saglabājas smarža – feromoni. Tās ir bioloģiski aktīvas vielas, kas piesaista pretējā dzimuma pārstāvjus.

Protams, tas nenozīmē, ka smaržas nav ieteicams lietot vispār, tikai jāizvairās no pārlieku lielas parfīma devas. Viens un tas pats aromāts uz katras sievietes ķermeņa smaržos citādāk, tādējādi saglabājot arī dabisko un unikālo sievietes smaržu. Ja atsaucam atmiņā slavenās filmas Parfīms sižetu, secinām, ka katras sievietes aromāts ir tas, kas piešķir konkrētajam parfīmam teju vai burvju spēku.

Sievietes smarža TUR
Runāsim atklāti, katrai sievietei ir ne tikai savs ķermeņa, bet arī vagīnas aromāts un garša. Ja vīrietim šis aromāts nebūs pieņemams, pēc vienas kaislīgi pavadītas nakts nākamā vairs var nesekot. Vairākumā gadījumu arī tad, ja vīrietim sievietes aromāts ir pieņemams, viņš uzreiz par to varbūt nebūs stāvā sajūsmā, bet, pakāpeniski  pierodot, var kļūt gluži vai apmāts ar vienu konkrētu sievieti, kas izskaidrojams tieši ar viņas īpašo un neatkārtojamo smaržu. Viņš pats, iespējams, to pat nezinās līdz brīdim, kad būsi ieziedusies ar jauno eksotisko ķermeņa losjonu. Tad vīrietis konstatē, ka kaut kas nav tā kā parasti, un nevēlas mesties tavās skavās ar agrāko degsmi.

Kaspars (40): „Runājot par īpašajiem sieviešu aromātiem, jā, protams, es to ievēroju, it sevišķi tāpēc, ka man patīk orālais sekss. Jā, diemžēl ir bijuši gadījumi, kad sievietes smarža ir tik specifiska, ka es vairs ar viņu tuvību nevēlos, bet tur laikam īsti nevienu nevar vainot – ne viņas īpašo smaržu, ne manu degunu. Tāpat kā sievietes skaistā āriene var būt maldinoša. Viņa paver muti, un es saprotu, ka viņa mani neinteresē.”

Ainis (37): „Man dažreiz riebjas tās ķermeņa eļļas vai kā viņas tur sauc. Man patīk ar sievu mīlēties, kad jūtu viņas smaržu, kādu – to es pat nevaru izskaidrot, bet, ja viņa sazieķējusies ar savu jauno ķermeņa kopšanas brīnumu, citreiz visa apetīte pazūd. Bet ir gadījies arī otrādi – viņa atrod kaut ko tādu, kas mani uzvelk. Reiz tādu mazu pudelīti viņai atveda draudzene no Ēģiptes – viens piliens pie vannas un gatavs. Sīcis gan to brīnumlīdzekli izlēja un pudelīti sasita. Tad gan bija ārprāts – domājām, ka uz laiku jāpārvācas.”

Ielūkojoties vēsturē, spilgtākais piemērs sievietes smaržas pielūgsmē ir Napoleons, kurš, atgriežoties no karagājiena, sūtīja Žozefīnei vēsti: “Nemazgājies. Es dodos mājās.” Nav gan zināms, cik ļoti stipra sievietes aromāta cienītājs bijis slavenais karavadonis un cik ilgā laikā viņš parasti atgriezies mājās, bet ar šādu nemazgāšanos, dodoties pie vīrieša pirmo reizi, nevajadzētu aizrauties. Labāk tikšanās sākuma periodā būt tik tīrai, cik iespējams, jo šādu rotaļāšanos ar stiprāku sievietes smaržu parasti atļaujas tikai pāri, kuri viens otru pazīst jau pietiekami ilgi.

Raivis (32): „Labi, teikšu atklāti. Dažreiz var gadīties, ka sieviete smaržo kā puķu dārzs, bet starp kājām komposts. Katrai sievietei specifiska smarža, sakāt? Nu jā, tā ir, bet ir bijuši gadījumi, kad šķiet, ka tik specifiska nevar būt. Labi, bija viena konkrēta meitene, ar kuru satikos. Visādi citādi it kā nav ne vainas, bet tur… Zinu arī dažus citus puišus, ar ko viņa satikusies pirms un pēc manis. Visiem bija tas pats  secinājums, kaut kas tur nav. Es pat nezinu, kāda tā vaina – higiēna vai kas cits, bet, ja nelabi ož, tad nelabi ož visiem. Protams, atvainojos par atklātību.”

Bailes no savas smaržas?
Ne jau tikai vīrieši pievērš uzmanību sievietes smaržai. Arī sievietēm pašām nereti ir paniskas bailes no tā, vai viņu aromāts būs gana tīkams vīrietim. Ir gadījumi, kad sieviete izvairās no kunilinga, jo uztraucas, vai tādā veidā neatbaidīs vīrieti. Dažām sava smarža pašām nav īpaši pieņemama. Šeit atmiņā nāk kadrs no kādas Sekss un lielpilsēta sērijas, kurā sarkanmatainā Miranda pēc kunilinga nevēlējās skūpstīties ar savu partneri, jo viņš tikko pabijis tur lejā.

Kaspars: „Jā, man reiz ir bijis tā, ka sieviete atsakās no orālā seksa. Sākumā nesapratu, bet ņēmu un tieši pavaicāju, kas par lietu. Tad dzirdēju pārsteidzošu atbildi, ka viņai tas liekoties jocīgi, viņa negribot man likt to darīt un vēl nezin kādas muļķības. Toreiz meitene bija samērā jauna, un, iespējams, viņai šajā ziņā nebija nekādas pieredzes vai arī trāpījušies dīvaini vīrieši. Pamazām viņa iemācījās atraisīties, un arī es laiku pa laikam izteicu komplimentus par viņas patīkamo smaržu, kamēr viņa man uzticējās. Domāju, ka vecākas, nobriedušākas un seksuāli pieredzējušākas sievietes to par  problēmu neuzskata.”

Sievietes smaržas tēma ir veca kā pasaule. Par to runājuši gan Senajā Romā, gan runājam vēl šodien. Šķiet, šīs unikālās smaržas burvestība nav atklāta tikai tāpēc, ka vienas universālas formulas nemaz neeksistē. Mēs katra ar savu neatkārtojamo aromātu spējam savaldzināt un iekvēlināt. Bet to sajutīs tikai tas, kuram būs lemts  to izbaudīt pa īstam.

7 komentāru
 1. Vispār, man liekas, tā šūšanās par šo tēmu vairāk tiešām tādām jaunuvēm raksturīga, bet ja kas, arī vīriešiem ir sava smarža. Gribētos zināt, vai viņi arī par šo tēmu kaut kā īpaši piedomā vai uztraucas, jo orālais sekss viņiem patīk pat ļoti.

 2. Šķiet, ka man būs līdzīga situācija kā Mirandai no Sekss un lielpilsēta.
  Esam jau kopā 2 gadus. Sekss ir satriecošs! Bet, ir viens “bet”! Man arī nepatīk pēc tam ar viņu skūpstīties, kad viņš ir pabijis pie manas draudzenītes. Vai arī nolaizīt pirkstus, kad viņš tos pirms tam ir bāzis manā vagīnā…

 3. Es neatceros ar ko tas sākās un ar ko beidzās, bet pagājušajā nedēļā ar draudziņiem sanācā tāda kā diskusija par tiem sieviešu aromātiem, kas sit korķus ārā.
  Specifiskā sieviešu sviedru smaka nestāv divām pirmajām vietām ne tuvu. Laikam ir tā, ka ir daži specifiski aromāti, kuras jūs pašas nejūtat, bet ir gadījies tā, ka paiet pa ielu garām un nezini, kur likties. Jāmeklā kautkas, kas to visu aizdzen prom.
  1. vieta. Mēnešreižu speicifiskais aromāts. Nav sajaucams ne ar ko un patiesībā vīrieši to ļoti labi jūt, protmas ja zin, kas izraisa šo aromātu.
  2. vieta. Speciālie intīmie dezodoranti un mazgāšanās līdzekļi. Tas ir kautkas, ko labāk tomēr būtu lietot mazāk, nekā pārspīlēt.

 4. Smaršai ļoti liela nozīme, dievinu to, kā mans mīļotais smaržo, it īpaši pēc dušas, ne jau dušas želejas vai šampūna dēļ, bet tas, ka ķermenis tik nevainojami samtains un dabisks un tā vien gribas ieelpot to aromātu.
  Jā, un par orālo seksu patiešām- pirmajās reizēs, kad biju pavisam nepieredzējusi un puisis to gribēja..man likās, ka tas ir ārprāts, bet lēnām iedrošinot viss ”aizgāja” un tagad šī seksa daļa man šķiet viena no baudāmākajām.

 5. Ir bijis tā,ka es,kā sieviete, jūtu,ka kolēģēm ir mēnešreizes. Nezinu kā vīriešiem, bet, pat smaka, kas nav vēl sakāpināta maksimumā, man, kā sievietei, ir atbaidoša.

  Un ir bijis tā,ka mans vīrietis,kad eju dušā, man aizrāda,ka ar dušas želeju esmu izbojājusi visu savu smaržu. Pārsteidzoša atklātība. Un tā jāņem vērā sievietēm.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.