Sievietes aktīvās

Es ar draugu esam kopā jau vairāk kā 2 gadus. Kā mēs paši zinām, ap šo laiku sāk parādīties rutīna. Tāda arī ir sasniegusi mūs. Ne gluži mūs, bet viņu. Runa ir par seksu. Man seksu vajag vairāk nekā viņam. Vai tas ir normāli? Es nezinu, bet tā vien liekas, ka kaut kas nav kārtībā. Es protams viņam esmu prasījusi, kas noticis, viņš atbild, ka ir noguris, nav garastāvoklis utt. Ir pat gadījies, kad seksa laikā viņam pazūd erekcija. Vai tiešām vaina ir manī? Mēs esam ieviesuši jaunas pozas, vietas, lietas. Nekas nepalīdz. Varbūt vienkārši viņam ir mīļākā. Tas viss pašlaik ir uz jautājuma zīmes.
Vai tiešām mūsdienās sievietēm vajag vairāk seksa nekā vīriešiem?
Esmu pietiekami aktīva un arī vēlos aktīvu seksuālo dzīvi. Vai man tagad mocīties? Varbūt viņam jāiet pie ārsta? Esmu izmisumā. Varbūt ir kādi ieteikumi.

11 komentārs
 1. Tipiskā veču uzvedība, līdz ko kaut kas noteik, tā ielien sevī un stāsta ka viss kārtībā. Neko darīt – jāņem iniciatīva savās rokās. Pamēģini pārsteigt viņu, nu ar kaut kādu jaunu, foršu veļiņu. varbūt seksiņu neierastā vietā. Varbūt vienkārši ar kaut kādu uzvedību, ko viņš no tevis negaida. Un tad pavēro reakciju – varbūt kaut kas nostrādās. It kā jau ar rutīnu jācīnās abiem, tikai nezin kāpēc sanāk ka vienam jāiet pa priekšu un tas otrs jāvelk aiz rokas.
  Bet domāju ka ir vērts pacīnīties.

 2. Laila, Tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu. Tevis čalim ir par daudz. Ir divi varianti, vai nu gaidi lidz sāksi pietrūkt vai ari cits čalis.

 3. Vā, man arī bija laiks, kad bija vēlme Mīlēties vairākas reizes dienā. Problēma radās tur, ka mans puisis, vienmēr bija “dabūjams”. Pasaki tikai, ka ir vēlme- un pēc 10 min jau var ķerties pie lietas. Nevajadzēja īpaši pucēties vai rūpēties, lai viņu iekārdinātu. Palika neinteresanti- vienalga, kājas skūtas vai neskūtas, mati tīri vai netīri- viņš vienmēr “gribēja”, ja to gribēju arī es. Nav dīvaini?

 4. Nu jā, šitāda problēma, goda vārds, nav bijusi nekad, jo es īstenībā ilgojos pēc tā, lai man ļoti gribētos. Jo viņš retāk mani grib, jo man retāk gribas, bet zini – ja tomēr esat visu ko meģinājuši un ja viņš ir piekritis šiem mēģinājumiem (tā es sapratu), tad galējais variants tiešām ir pie ārsta…galu galā viņu pašu tas nemaz nesatrauc???? Iespējams, ka viņam ir neērti to izrādīt.

 5. mja, viss ir skaidrs – Tev pastāv tikai balts un melns… man šķīet, Tu pārāk salīdzini ar iepriekšējām un iepriekš-iepriekšējām attiecībām (ja tās var tā nosaukt, jo ilgušas mazāk kā pāris nedēļas vai mēnešus). lūk Tev mans viedoklis – savos 27 esmu piedzīvojusi neskaitāmas pāris stundu un 5 gadu attiecības, aktīvas un pasīvas, lēnas un ātras, kaislīgas un nevainīgas – šobrīd mans cikls apstājies(un kā sievietes cer, arī es – uz mūžīgiem laikiem) pie pāris ( gandrīz 5) gadu jaunāka puiša, kuram ir tik pietiekama dzīves gudrība, lai saprastu – ne jau mēs katrs sev esam svarīgi (kā domā Tu), bet gan tas, ko spējam un vēlamies KOPĀ. Tev jāpieskaņojas viņa ritmam, neprasot vairāk, nekā viņš spēj dot. varbūt, ka neesam līdzīgā situācijā, jo man sekss ir mazāk svarīgs, nekā interesanta un produktīva saruna + savstarpēji cieņas un mīlestības apliecinājumi, BET – esmu seksuāla sieviete. nedomā, ka esmu tizla, līdz apm. 23 gadu vecumam spēju visu, jo esmu izskatīga un nebūt ne muļķe. šķiet, ka laiks Tev sākt piedomāt pie citādas attiecību uzturēšanas (nav tā, kā Tu saki – sievietēm sekss, vīrieši ir 0), bez Tavas prizmas pastāv tūkstošiem citu . turklāt – padomā, vai tava problēma pirmkārt vispār ir problēma… iesaku parunāt ar savu puisi (bat ne par tēmu “kāpēc tu mani negribi”, bet gan – par kopīgajiem dzīves plāniem).

 6. Te tiešām prasās pēc izrunāšanās un ir reizes, ka nevar likties mierā, ja vīrietis pasaka tradicionālo “viss kārtībā”. Reizēm pie vainas ir darbs, vienveidība vai sievietes iniciatīvas trūkums, reizēm kādi emocionāli pārdzīvojumi, bet ļaunākajā gadījumā – citas attiecības. Nav tā, ka rutīna skar tikai vienu partneri, tā attiecas uz abiem, tāpēc paskaties no malas, ko vari darīt pati. Man patika jau iepriekš izteiktais ierosinājums pārsteigt viņu ar pikantu apakšveļu komplektā kaut vai ar negaidīti pagatavotām vakariņam vai maigu mūziku sveču gaismā gulētiešanas laikā… 2-3 gadi ir laiks, kad partneri vēl pieslīpējas viens otram, tāpēc fantāzija un mazi pārsteigumiņi lieti noderēs, lai nebūtu tik garlaicīgi. Lai veicas! 😉

 7. varbūt jūs pārāk daudz abi stresojiet par šo jautājumu? jo saprotu jau, ka jaunas pozas, vietas, lietas ir izmēģinātas, tātad, viņš pats arī tam ir piekritis?

 8. Man ir identiska situācija. Sex labi, ja reizi nedēļā un ar gariem zobiem. Diezgan pazemojoši man kā sievietei. Seksā neesmu nekāda svētā un neguļu tikai uz muguras stiklainām acīm. Tai pat laikā citā ziņā attiecībās viss ir kārtībā. Izrunājāmies – džekam problēmas darbā, identitātes krīze un vispārējs slinkums, nav mērķu dzīvē..
  Vēl, ko esmu pamanījusi, ka vēlme viņam ir, tikai vieglāk to ir īstenot vienam pašam pie porņuka sev ērtā laikā. Ir taču forši skatīties katru reizi uz citu daiļavu, kura “saposusies” par 150% labāk kā es – tāda viņas sūtība.
  Liekas, ko cepties – vismaz pie citām neiet. Hā-hā! nav smieklīgi.
  Fine, man ir plāns B savas seksuālās enerģijas novirzīšanai – daudz sporta (lieliska fiziskā forma), izglītošanās (patīkama sarunu biedrene, konkurētspējīga darba tirgū, augstāka pašapziņa, lielāki ienākumi) un vairāk laika ar SAVIEM draugiem (emocionālā neatkarība, piedzīvojumi).
  Vēl ir laba metode – atceries, kāda tu biji, kad iepazināties? Iespējams pavisam citāda, nevis tāda, kāda kļuvi kopdzīves laikā.. Mēs sievietes dažreiz zaudējam savu identitāti un kļūstam neinteresantas it visā?
  Murgs. Vēl pacentīšos. Dodu viņam un man vēl 2 mēnešus laika – Bāc, gribu par šo rakstīt dienasgrāmatu!!

 9. sveika!
  Man bija līdzīga situācija. Pa māju staigāju kārdinošā veļā, pusplika, mēģināju visādi pierunāt uz seksu, bet nekas neizdevās.
  Pēc kādiem diviem gadiem uzzināju, ka viņam ir pilns kompis ar porno un dažādām erotiskām bildēm. Kā viņš man paskaidroja, tad tā vienkārši esot vieglāk, nekā tērēt laiku ar mani…

 10. Ej no viņa prom.
  Man bija 9 gadus ilgas attiecības, kur sākumā īsti nebija seksuālās saderības, bet sākumā vnk gribas, tad pieslīpējāmies (iepriekšējā draudzene viņu bija sačakarējusi, jo viņam likās, ka tikai viņam vajag un sieviete paciešas), bija forši jau, tad spilgti iezīmējās realitāte, ka viņam vajag mazāk, kā man, kas izpaudās līdzīgi, tāpēc zinu, par ko runā autore. Bija pat tā, ka viņš šad un tad nemqazgājas, psiholoģiski zemapziņā izvairoties tādā veidā ar tādām aizsargreakcijām. Mans darbs pie tā un jaunas veļas uzvilkšana nepalīdzēja. Viņš neko ar to nedarīja un mani pat tādā veidā psiholoģiski traumēja. Uz labu nemainījās, ja jau nav tāda interese, kā otram, tad neradīsies un nebūs pietiekami, tāpēc vērts meklēt cilvēku ar līdzīgām interesēm, jo tā ir ļoti būtiska dzīves daļa. Katrā ziņā man ļoti svarīga, tāpēc tas pat varētu būt viens no sākotnējiem kritērijiem, pēc kā izvērtēt otru cilvēku, jo, lai cik labs cilvēks būtu, ja šis nesakrīt, tad man nebūs pilnvērtīgas dzīves, bet dzīvojam jau, lai priecātos par dzīvi, nevis ciestu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.