Sievas un vira attiecibas

Es ar savu viru esu kopa 3 gadus.Mes apprecejamies,un varbut man tikai ta skiet,bet musu attiecibas vairak nav tiik labas ka tas bija sakuma..Sakuma es varu teikt biju super laimiga,bet tagad ir kaski,stridi,ir ari ta kad nerunaju ar viru vairakas dienas,un es jau negribu neko sliktu teikt par viru,bet man tada sajuta kad vinam no manim vajaga tikai seksu..vai ta ir tikai mana iedoma?Tada sajuta kad vinjs butu gatavs mileties katru dienu un pa kadam divam reizem diena.Ja- savukart es atkal negribu,man vnk negribas,un kas tur ir tik slikts?Es gribetos ar vinu kur aizbraukt ,kaut vai vnk pastaigaties..un tas viss bija,vinam patika,bet viss mainijas kad viens otram teicam JA vardu.
Ko man darit,vaina ir mani?Varbut kadai ir pieredze,kurai ari attiecibas ir mainijusas kops aprecejas..Varbut mana kluda bija apreceties ar virieti,kas ir jaunaks par mani?Es esu vecaka gadu zina,uztveru lietas nopietnak.Man nepatik kad virs lamajas,sapsihojas,nu bet tas tik tiesam nav izturams,ka kas neizdodas vajaga iet smeket,dusmigs paliek..un atnak pie manim it ka nekas nebutu bijis..bet ta tacu nav,manuprat ta nav normala laulibas dzive.Un vai pie ta esu vainiga es,es tur ko labot varu,lai laulibas dzive butu labaka?….

4 komentāru
  1. Triis gadi ir mazs laiks lai tieshaam iepaziitu cilveekus.. Es domaaju ka seksa deelj arii neviens neprecas.. Es tavaa situaacijaa noteikti izrunaatos ar viiru, jo domaaju, ja esat preceejushies vinsh sapratiis kaa juuties.. Varbuut pajautaa vinjam kas vinju nomaac. Visam ir savs iemesls.. Varbuut tu pati nemanot kaut ko dari nepareizi.. Kljuuda nav tajaa cik gadus vecu viirieti tu appreci.. Vispaar starpiibas nav gados.. Bet praataa.. 🙂

  2. Attiecības taču mainās, tas ir normāli. Pamēģini kādu laiku darīt tā kā viņš grib, piedāvā pati mīlēties kaut kur aizbraucot, piedāvā aiziet pastaigāties un seksu parkā uz soliņa…:) Iedomājies, ka Tu esi viņš, dari tāpat kā viņš. Pēc tā ko stāsti, rodas iespaids, ka Tev seksu nevajag, bet viņam – ui kā vajag. Pagaidām vari vēl priecāties, ka viņš Tevi grib 3x dienā, jo kad vairs negribēs, tad pa īstam varēsi sākt satraukties par savu ģimenes dzīvi! 🙂

  3. lzklausās pēc manām attiecībām iepriekšējos divos mēnešos 😀 Tieši tā bija viss, tikai viņš nav no psihotājiem. Bet jā, kas mums palīdzēja, mēs centāmies runāt par to normāli, tur pat ar vienu reizi bija par maz, jo tas nav vienā dienā atrisināms, bet kad abi viens otru pietiekami beidzot bijām uzklausījuši, pamazām mums pat nemanot atkal par sevi atgādināja tā mīlestība vienam pret otru. Atkal spējām saredzēt to, kas mums ir un ko mēs mīlam viens otrā, nevis to, kā nav un trūkst. Vajagnormāli par to parunāt. Jo nevajag jau viņam tikai seksu no tevis, un noteikti var sarunāt vairāk laika pavadīt kopā, kkur aiziet. Jums vnk abiem jācenšas vienoties par to un jāmēģina.
    He, un es pat neesmu vēl precējusies.

  4. tur tev taisnība, xx, ja grib tik daudz, tā ir ļoti laba zīme. Vīriešiem mīlestība nereti cuar seksu iet vairāk nekā mums. Bet tas nenozīmē, ka nevar dabūt abus. Vairāk seksu viņam un vairāk kopā pavadīšanas laika man. Man tā pati problēma. Un m;es abi pie tā strādājam.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.