SEVIS CIENOŠAS SIEVIETES IKDIENAS PARADUMI

https://www.bigstockphoto.com/

Ķermenis ir mūsu templis un tās sievietes, kuras par sevi saka: “Esmu tik gudra un iedvesmojoša, tāpēc arī resna un ne visai pievilcīga” patiesībā sevi neciena. Tas drīzāk ir slinkums un nenovīdība pret sevi, kas ietekmē mūs psiholoģiski. Ja ar sievietes ķermeni kaut kas nav kārtībā, tad arī viņas dvēselē viss nenorit spīdoši un otrādi.

Ikdienas rituāli sievietes ķermenim

Pietiekams miega daudzums – obligāts nosacījums sievietes skaistumam un garīgai harmonijai ar sevi, jo regulārā neizgulēšanās rada hronisku nogurumu, izjauc hormonālo līdzsvaru, kā arī bieži vien ir par iemeslu nervozitātei un depresijai, nerunājot par ziliem riņķiem zem acīm un priekšlaikus radušām krunciņām. Cieni sevi – izgulies!

Atpūta, kad esi nogurusi – pārslēgšanās uz cita veida darbību jeb netēlo no sevis varoni un neizdabā visiem pēc kārtas. Pastāvīgs nogurums bieži vien izraisa nevēlēšanos darīt tiešām svarīgas un nepieciešamas lietas, padara mūs trauksmainas, ierosina depresiju un lieko svaru. Ja jūs vairs neturieties kājās, bet vēl jāskrien uz sporta zāli vai jāpaspēj izcept kotletes un jāizgludina pāris krekli, tad paskatieties uz sevi spogulī un sakiet sev – man to šobrīd nevajag! Atpūtieties vismaz 20 minūtes, lai jūsu ķermenis kaut nedaudz restartētos un tad turpiniet iesākto. Cieni sevi – atpūtini sevi!

Garšīga un veselīga maltīte – ne velti mēs mēdzam teikt “Tu esi tas, ko tu ēd”. Sieviete, kura sevi mīl, ēd pilnvērtīgi un veselīgi, neaizraujoties ar neveselīgu pārtiku. Sieviete uzvedas kā adekvāta un rūpīga mamma pati sev. Cieni sevi – ēd garšīgi un veselīgi!

Pietiekamas fiziskās aktivitātes – ķermenim nepieciešama kustība. Viss, kas nekustās – sabrūk, tomēr arī pārlieku liela aktivitāte kaitē organismam. Jebkurā gadījumā, ir svarīga mēra izjūta! Fiziskās aktivitātes sadedzina launagā apēsto kūkas gabaliņu un vairo laimes hormonus, kustība – dzīvība. Pat tad, ja jūtaties skumji – izejiet ārā, izkustieties un jūs uzreiz jutīsieties citādāk. Cieni sevi – kusties!

Sevis kopšana – nepietiek ar to, ka reizi gadā aiziesiet uztaisīt manikīru. Savu ārieni sievietei jākopj regulāri. Tam ir jākļūst par bezierunu ieradumu, kas nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem un ne jau vīriešu vai sabiedrības vārdā, bet gan sevis pašas labad. Cieni sevi – rūpējies par sevi katru dienu!

Sekss pēc pašas vēlēšanās – jā, ar seksu jānodarbojas tad, kad tu pati to vēlies, nevis tad, kad to vēlas tavs partneris vai saskaņā ar grafiku. Cieņa pašai pret sevi nozīmē, ka arī seksam jābūt baudāmam pašai priekš sevis, jo tikai tad sieviete pilnvērtīgu baudu var sniegt arī vīrietim. Cieni sevi – mīli savu ķermeni un nepaverdzini to!

Sāciet ievērot šos paradumus jau tagad un jūs ātri vien sagaidīsiet pozitīvu rezultātu!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.