SEVIS CIENOŠAS SIEVIETES IKDIENAS PARADUMI UN VISBIEŽĀK PIEĻAUTĀS KĻŪDAS

https://www.istockphoto.com/

Ķermenis ir mūsu templis un tās sievietes, kuras par sevi saka: “Esmu tik gudra un iedvesmojoša, tāpēc arī resna un ne visai pievilcīga” patiesībā sevi neciena. Tas drīzāk ir slinkums un nenovīdība pret sevi, kas ietekmē mūs psiholoģiski. Ja ar sievietes ķermeni kaut kas nav kārtībā, tad arī viņas dvēselē viss nenorit spīdoši un otrādi.

Katrai sevis cienošai sievietei ir jāatrod laiks tikai sev, pat ja tās būtu 15 minūtes dienā, lai nepazaudētu to dzirksti, kuru tik viegli spēj pamest novārtā ikdienas rūpes.

Pietiekams miega daudzums – obligāts nosacījums sievietes skaistumam un garīgai harmonijai ar sevi, jo regulārā neizgulēšanās rada hronisku nogurumu, izjauc hormonālo līdzsvaru, kā arī bieži vien ir par iemeslu nervozitātei un depresijai, nerunājot par ziliem riņķiem zem acīm un priekšlaikus radušām krunciņām. Cieni sevi – izgulies!

Atpūta, kad esi nogurusi – pārslēgšanās uz cita veida darbību jeb netēlo no sevis varoni un neizdabā visiem pēc kārtas. Pastāvīgs nogurums bieži vien izraisa nevēlēšanos darīt tiešām svarīgas un nepieciešamas lietas, padara mūs trauksmainas, ierosina depresiju un lieko svaru. Ja jūs vairs neturieties kājās, bet vēl jāskrien uz sporta zāli vai jāpaspēj izcept kotletes un jāizgludina pāris krekli, tad paskatieties uz sevi spogulī un sakiet sev – man to šobrīd nevajag! Atpūtieties vismaz 20 minūtes, lai jūsu ķermenis kaut nedaudz restartētos un tad turpiniet iesākto. Cieni sevi – atpūtini sevi!

Garšīga un veselīga maltīte – ne velti mēs mēdzam teikt “Tu esi tas, ko tu ēd”. Sieviete, kura sevi mīl, ēd pilnvērtīgi un veselīgi, neaizraujoties ar neveselīgu pārtiku. Sieviete uzvedas kā adekvāta un rūpīga mamma pati sev. Cieni sevi – ēd garšīgi un veselīgi!

Pietiekamas fiziskās aktivitātes – ķermenim nepieciešama kustība. Viss, kas nekustās – sabrūk, tomēr arī pārlieku liela aktivitāte kaitē organismam. Jebkurā gadījumā, ir svarīga mēra izjūta! Fiziskās aktivitātes sadedzina launagā apēsto kūkas gabaliņu un vairo laimes hormonus, kustība – dzīvība. Pat tad, ja jūtaties skumji – izejiet ārā, izkustieties un jūs uzreiz jutīsieties citādāk. Cieni sevi – kusties!

Sevis kopšana – nepietiek ar to, ka reizi gadā aiziesiet uztaisīt manikīru. Savu ārieni sievietei jākopj regulāri. Tam ir jākļūst par bezierunu ieradumu, kas nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem un ne jau vīriešu vai sabiedrības vārdā, bet gan sevis pašas labad. Cieni sevi – rūpējies par sevi katru dienu!

Sekss pēc pašas vēlēšanās – jā, ar seksu jānodarbojas tad, kad tu pati to vēlies, nevis tad, kad to vēlas tavs partneris vai saskaņā ar grafiku. Cieņa pašai pret sevi nozīmē, ka arī seksam jābūt baudāmam pašai priekš sevis, jo tikai tad sieviete pilnvērtīgu baudu var sniegt arī vīrietim. Cieni sevi – mīli savu ķermeni un nepaverdzini to!

Sausais šampūns

Šis matu kopšanas līdzeklis tiek prezentēts kā iedarbīgs veids matu atsvaidzināšanai starp mazgāšanas reizēm, kad mums nav laika matus izmazgāt. Pavisam vienkārši – iesmidzinām matos, atstājam uz brīdi, izķemmējam ar ķemmi un esam ieguvuši it kā “tīrāku” matu izskatu, kā arī nelielu apjomu. Protams, ka mēs to varam turpināt izmantot šādā veidā, tomēr sauso šampūnu lietderīgi ir izmantot tad, kad mati ir tikko izmazgāti un izžāvēti. Sausais šampūns uz mata virskārtas veidos plānu līdzekļa kārtiņu, kura palīdzēs matiem saglabāt to tīrību bez taukošanās ilgāku laiku.

Kafija

Visbiežāk kafiju – vai tā ir malta, šķīstoša vai kafijas pupiņu veidā, mēs uzglabājam tās oriģinālajā iepakojumā vai kādā slēgtā traukā mums zināmā vietā netālu no kafijas aparāta, bet varbūt ir vērts šo ieradumu mainīt? Kafiju var glabāt arī saldētavā! Aukstā temperatūra palīdzēs ilgāk un labāk saglabāt kafijas aromātu, kā arī paildzinās tās piesātināto garšu.

Mitrās salvetes sejai

Ja agrāk mēs seju mazgājām ar ūdeni, tad tagad sievietes ļoti bieži izvēlas seju tīrīt ar mitrajām salvetēm, bet ne par to šoreiz ir stāsts. Laika taupības nolūkos sievietes nereti dodas dušā ar nenotīrītu kosmētiku, jo “ūdens jau tāpat noskalos”, bet tas nav īsti pareizi. Mazgāšanās laikā atveras mūsu ādas poras, līdz ar to kosmētikas un netīrumiem ir ļoti vienkārši nokļūt mūsu ādā, kas var izraisīt nevēlamu izsitumu veidošanos, tāpēc mitrās salvetes ir lielisks sejas tīrīšanas līdzeklis pirms došanās dušā. Tās notīrīs lielāko daļu kosmētikas un netīrumu, tādā veidā izvairoties no to nokļūšanas dziļākos ādas slāņos.

Mazgāšanās ar karstu ūdeni

Daudzi no mums, jo īpaši aukstajā gada periodā, izvēlas mazgāties karstā ūdeni, tādā veidā sevi it kā sasildot, bet vai jūs zināt, ko par šo ieradumu domā jūsu āda? Cilvēka ādu klāt ļoti plāns aizsargslānis, kurš karstā dušā var tikt noskalots nost, tāpēc labāk ir mazgāties nedaudz vēsākā ūdenī nekā esat pieraduši. Šis arī ir viens no iemesliem, kāpēc pēc mazgāšanās, ja lietojiet ādas mitrināšanas līdzekļus – krēmus, losjonus vai ko citu, ir jāizvēlas tādi, kuri ir maksimāli dabīgi un nav piesātināti ar dažādām mums nezināmām, ķīmiskām vielām.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.