Sekss, kuru NAV iespējams AIZMIRST

espati.lv nolēma, ka šis būtu īstais laiks parunāt par neaizmirstamākajiem seksuālajiem piedzīvojumiem, ko mums jelkad nācies piedzīvot. Un ziniet, atradām arī dažus drosminiekus un drosminieces, kas bija ar mieru padalīties ar espati.lv  lasītājām, jo teiksim atklāti – neaizmirstamākais sekss nebūt nenozīmē skaistāko…

Sākumā radās doma aptaujāt tikai vīriešus – viņu stāsti mums, meitenēm, taču liktos daudz interesantāki, bet notikumu gaitā izrādījās, ka stiprais dzimums nemaz nav tik stiprs, lai atklātu savus neaizmirstamākos seksa piedzīvojumus. Kā teica kāds aptaujātais – gluži vienkārši ne vienmēr neaizmirstamais ir patīkams, visbiežāk tieši komisks. Vēl kāds pat sadusmojās – nu ko jūs lienat, kur nevajag, guļamistaba ir katra paša privāta lieta! Taisnība, bet kopīgi un veselīgi par sevi pasmejoties, mēs tikai kļūstam imūnāki pret citām ķibelēm un pārdzīvojumiem, kas mūs pārsteidz nesagatavotus. Piedāvājam piecus stāstus, kuru varoņi zina, kas ir neaizmirstams sekss.

Anita (30). Ar to neaizmirstamo seksu ir tā dīvaini – es zinu, ka ir bijis daudz jauku reižu – pie svecēm, burbuļvannā, pat ar banālajām rožlapiņām un šampanieti jūras krastā, bet, ja tā padomā, tas nemaz nav tik unikāli, jo šī romantika atkārtojas un, ja godīgi, konkrētu vienu reizi, kad būtu bijusi sajūsmā par mīlēšanos smiltīs, pat neatceros. Bet…ir kāda reize, ko neaizmirsīšu nemūžam. Ar toreizējo draugu pavadījām romantisku vakaru vannā. Protams, tas vainagojās ar neprātīgu šļakstīšanos un mīlēšanos, bet tad kaut kas notika. Es to nespēju izskaidrot un vēl tagad nesaprotu, bet…mēs vairs nevarējām viens no otra atrauties. Viņa vīrietības lepnums bija iesprūdis manī. Mēs mēģinājām visādi – tā un šitā, bet tā kā tā vieta vīriešiem ir ļoti jutīga, tad ilgi mēs neeksperimentējām. Nekas cits neatlika kā izsaukt ātro palīdzību. Aiz kauna, protams, gandrīz vai zemē ielīdām, bet, cik sapratu, mediķiem tas nešķita nekas fenomenāls. Situācija tika atrisināta ātri. Vien piemēram varu pateikt, ka arī sunīšiem tā bieži gadās. Esmu redzējusi, ka divi mīlnieki mēģina skriet katrs uz savu pusi, bet nespēj. Ka tas varētu notikt arī ar cilvēkiem, to gan nezināju.

Kaspars (34). Reiz, kad vēl mācījos augstskolā, bijām kādā pasākumā ar pirti un naktsmājām. Biju turp aizbraucis ar savu draudzeni, bet līdzi mums vēl bija bariņš draugu un draudzeņu. Mēs katrs izvēlējāmies savu istabiņu, salikām mantas un devāmies tālāk ālēties. Kaut kur nakts vidū tusiņa karstumā pamanīju, ka nav manas draudzenes. Devos augšā uz istabiņu meklēt. Atveru durvis un skatos, ka draudzene jau guļ. Biju diezgan iedzēris un galvā radās dažādas neķītras domas, tāpēc izģērbos, pielavījos un viss notika. Kad cēlos augšā un devos lejā, lai ieietu pirtī, skatos – mana draudzene jau priekšā! Nesapratu, kā viņai tas tik ātri sanāca, bet izrādās, viņa pirtī bijusi jau labu laiku. Savā reibumā biju sajaucis istabiņas un paviesojies pie viņas labākās draudzenes. Jautājums – kāpēc viņa neprotestēja? Nezinu, bet no rīta viņa man iespieda rokās kreklu, ko biju tur atstājis, tātad zināja, ka tas biju es. Mēs par to vairs nerunājām, un tas arī nekad neatkārtojās, bet atmiņā man palicis kā jautrs piedzīvojums.

Ilze (28). Tagad man ir ģimene, esmu precējusies, bet agrāk biju tāda neapmierināta apkārtskraidītāja, kura meklēja piedzīvojumus. Nevarēju un nevarēju atrast savu sapņu princi, tāpēc visu laiku sludināju, ka esmu baigā brīvdomātāja un romantiskā mīla mani nemaz neinteresē. Tā kā nevarēju saprast, kāpēc man mīlā neiet, ne arī seksā jutu īpašu baudu, izlēmu paeksperimentēt. Biju dzirdējusi, ka labi mīlnieki ir melnie. Pamēģināju, kad biju Spānijā. Arī spāni pamēģināju, bet nesapratu, kur kavējas grandiozais orgasms. Tad nolēmu, ka man vajadzīgs kas ekstrēmāks – grupveida sekss. Tā kā man bija bail to darīt ar nepazītamiem cilvēkiem, sarunāju divus samērā vecus draugus, kas sākumā to uztvēra kā joku. Galu galā iedzērām un es teicu, ka domāju to nopietni. Nu tad aiziet! Bet ziniet, kā ir, ar tiem lielajiem mutes braucējiem, kad jāķeras pie lietas. Galu galā viņi mulsa viens no otra, vienam mantība nedarbojās, otrs pieteicās piesegt, kamēr pirmais saņemsies. Tad man vienu brīdi jau apnika, jo lieki piebilst, ka tik lietišķu pieeju seksam vēl nebiju pieredzējusi. Vēlāk puiši tomēr sajuta pienākuma apziņu un gribēja lietu, tā teikt, novest līdz galam. Beidzās viss tas ar pilnīgu fiasko, jo neviens no mums, izrādās, šādai vaļībai un brīvdomībai nebija gatavs. Labi vēl, ka varējām pēc tam par to pajokot, bet vēlāk gan mēs  vairs neesam spējuši to pat pieminēt. Nesaku, ka nepatīkami, bet neaizmirstami gan. Ko gan jaunības dullumā nesadarīsi! Bet tagad saprotu, ka vienkārši nebiju atradusi īsto cilvēku, tāpēc nekas nelikās gana labi.

Sandris (29). Es nebūšu īpaši oriģināls un teikšu, ka neaizmirstamākais bija pirmais sekss. Tajā laikā – ap septiņpadsmit astoņpadsmit gadiem, mums seksa jautājums bija aktuāls. Tātad – tas, kurš to bija darījis, skaitījās baigais kings. Tajā laikā piekopām tādu diezgan nejēdzīgu izklaidi – par vienu noteiktu, bet diezgan mazu summu varēja nolīgt meiteni uz izsaukumu. Tā mēs ik pa laikam ākstījāmies, pareizāk sakot – mūsu kompānija, jo es to kaut kā ar sevi neasociēju, biju visjaunākais. Bet pienāca arī mana kārta. Svinējām pie drauga manu septiņpadsmito dzimšanas dienu. Klasiskais variants – vecāku draugam mājās nebija, jo tie bija pārvākusies uz jauno māju. Draugi dāvanā bija man pasūtījuši meiteni, jo zināja, ka esmu nevainīgs. Atbrauca viena tāda, viņu sauca Sveta. Svetai atlika tikai nomesties ceļos pie manas bikšu priekšas, kad viss jau bija noticis. Man, protams, bija šausmīgs kauns, bet meitene bija baigi foršā, nomierināja un teica, ka pagaidīšot, kamēr es atkal varēšu savākties. Tā mēs tur sabijām diezgan ilgi, paseksot arī sanāca, bet draugi domāja, ka esmu pārākais kings, jo tik ilgi turēju. Viņi vēl tagad to nezina.

Aivars (40). Man nav problēmu pastāstīt par neaizmirstamāko seksu, bet ne jau tāpēc, ka tas bija vislabākais, bet tāpēc, ka visspilgtāk iespiedies atmiņā. Mani pavedināja mammas draudzene. Viņai gan tagad ir 65 gadi, tāpēc nedomāju, ka viņa vai mamma šo varētu izlasīt. Man kā jaunam gurķim (šķiet, man bija kādi sešpadsmit septiņpadsmit gadi) tas bija liels piedzīvojums un, protams, nenormāls uzbudinājums. Vēl ilgi uz Regīnu skatījos kā uz staigājošu Gotiņas konfekti, kaut gan figūra viņai nebija ne tuvu ideālam. Kad pārcēlāmies dzīvot uz citu pilsētu un sāku satikties ar sava vecuma meitenēm, man tā kāre pēc vecākām sievietēm pārgāja, jo mammas draudzene vairs acu priekšā nerēgojās.

Var jau būt, ka tavs neaizmirstamākais sekss būs tieši šajā vasarā, un, patiesību sakot, nav jau teikts, ka taviem piedzīvojumiem jābūt tikpat raibiem kā mūsu varoņu stāstos. Katrā ziņā, ja vēlies padalīties ar savu neaizmirstamo stāstu, vari to darīt tepat – mēs taču esam savējās!

14 komentārs
  1. ir, ir tāds neaizmirstamais… tāds liodojums, kad atceroties uzplaukst smaids… Tikai ir ļoti grūti atkārtot ko līdzīgu, vai pat neispējami. Tieši tās sajūtas un emocijas nav atkārtojamas.

  2. Nezinu gan, kas te tāds neaizmirstams. Man bija seks šonedēļ. Tas tiešām bija neaizmirstams! Bijām ar vecu draudzeni un jauniegūtu draugu – itāli. Viss notika dienas laikā. Mēs vienkārši pie viņa iebraucām padzert kafiju – itāļu. Tas viss viss beidzās ar grupas seksu. Viņš bija fantastisks! Mēs abas bijām laimīgas! Kaut kas tādas mums bija pirmo reizi. Puisis nemaz nekautrējās un bija ar lielām potencēm! Cerams, ka viņš vēl kādreiz mūs uzaicinās uz kafiju!

  3. nekas mani nespēj pārsteigt – ne grupveida sekss, ne arī 42 gadigas sievietes piedzivojums ar 16 gadigu puišeli! kas mani reāli nolika uz lāpstiņām – ir tā saķeršanās!!!!! nu kā tas var būt?? lubrikantu sajauca ar līmi, vai kā? visu dienu jau par to domāju

  4. Vienreiz mēs ar draugu uzaicinājām eskortmeiteni (starp citu, viņa bija ļoti pieklajiga un patikama krievu jaunkudze) es tikai vēroju kā mans draugs ar viņu mīlējas, viņa devās prom un sekoja mana kārta. Ir pagājis jau pusotrs gads, bet to atceroties man vēl jo projām skrien skudriņas pa muguru. Vēl joprojām to kopīgi atceramies un tas ir tik ļoti uzbudinoši.

  5. Mans neaizmirstamākais sekss bijā kādā slēpošanas kūrortā Alpos, tur blakus galvenajai ielai ir baznīciņa un pie baznīciņas soliņš. Nācām mājas no kroga, bija skaista zvaigžņota nakts un man negribājās vēl doties uz apartamentiem kur gulēja mani vecāki… Sākumā uz soliņa tik piesēdām parunāties, bet sarunas ātri apsīka un mēs ļāvāmies zvaigžņotās nakts burvībai turpat uz baznīcas soliņa :)) Jāpiebilst ka bija krietni zem nulles…

  6. Ja godīgi, tad man liekas, ka sekss pēc būtības ir diezgan banāla lieta. Pat garlaicīga. Bet bez tā nevar. Vajag kaut kad nolaist … “tvaiku”.

  7. Vēlos uzdot jautājumu Anitai – pirmā apraksta īpašniecei. Vai mājas apstākļos arī var atbrīvoties viens no otra, vai šai problēmai ir viena izeja – saukt palīgā mediķus?

  8. Nekad neaizmirsīšu to, kā pirms pāris gadiem ar draugu (nu jau bijušo) izdomājām piestāt ceļa maliņā, precīzāk, nobraucām tā patālāk no ceļa uz citu ceļu, kurš nav diezko aktīvs auto kustībā (lauki). Zem tāda kā tiltiņa apstājāmies, un ļāvāmies kaisles uzplūdiem, līdz vienā jaukā brīdī mūs iztraucēja klauvējiens pie loga, kur tante izmisušā un sašutušā balsī kliedza: “ĀRPRĀC, ko Jūs tur darat???” Protams, ka man sanāca smiekli 🙂 Vai tad viņa nesaprata, ar ko mēs nodarbojamies? 🙂 🙂 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.