Sekss kā bauda – nevis pienākums

Izlasīju blogu „Kāpēc visi vīrieši ir cūkas jeb atkal mani pameta citas dēļ ”, kas liek man aizdomāties par man tik neskaidru faktu – kāpēc vēl joprojām tik daudzas sievietes seksu uzskata par kaut ko tik necilu un nesvarīgu dzīvē?! Un beigās vēl vaino vīriešus, kuri aiziet no viņām pie citas. Mēģināšu aprakstīt savus uzskatus un saprašanu par šo tēmu un ļoti cerēšu, ka varbūt kādai sievietei tas liks aizdomāties un mainīt kaut ko savā dzīvē, kļūt pašai laimīgākai un padarīt laimīgāku savu vīrieti.

Sākšu ar to, ka sekss ir tā lieta, kas attiecības starp vīrieti un sievieti atšķir vienkārši draugus no pāra attiecībām. Vispār jau no sākta gala, kad radās sieviete un vīrietis, viņu misija bija, ir un vienmēr jaunas dzīvības radīšana, tāpēc fizioloģiski viss ir nostādīts tā, ka sievietes pievelk vīriešus un otrādi, un viņiem tiešām gribas mīlēties, nodarboties ar seksu, lai arī kā to sauc, tas nemaina lietas būtību, mēs elpojam, mēs ēdam, dzeram un tas mums ne tikai sniedz enerģiju dzīvot, bet arī sniedz neaprakstāmu baudu. Lai arī par cik "nedzīvnieciskiem" mēs sevi uzskatam, katram mums iekšā tāpat mīt daļiņa tā saucamā „dzīvnieciskuma”. Kļūdaini uzskatīt, ka sekss sniedz tikai fizisku apmierinājumu, mēs paši pat nenojaušam, cik tas ir svarīgi daudz daudz augstākajos līmeņos.

Un vienīgā problēma, kāpēc tik daudzas sievietes uzskata seksu par kaut ko tik netīru ir tā, ka viņas nemāk šo procesu izbaudīt. Protams, ja es nesaņemtu baudu seksā, es arī negribētu ar to nodarboties. Bet tieši šajā posmā daudzas sievietes pieļauj lielāko kļūdu, viņas mīlējas ar savu vīrieti ar tādu doma, ka izdara viņam pakalpojumu – ja jau viņam tik ļoti gribās, lai jau ir tas sekss vienreiz nedēļā un dzīvo laimīgas uzskatot, ka viņu attiecības iet pa šiko un vīrietis ir apmierināts!!! Mīļās sievietes, seksu nevar salīdzināt ar vakariņu pagatavošanu vai trauku mazgāšanu, tas nedrīkst nekādā gadījumā būt par pienākumu. Vīrieši nav dzīvnieki, kurus var vienkārši apmierināt izplešot kājas pāris reizes nedēļā un guļot ar šī procesa laikā tādu sejas izteiksmi it kā būtu atnākušas pie zobārsta – ja vajag, ta vajag. Arī viņiem tiešām ir svarīgi, lai mēs viņus gribam, lai gūstam no tā procesa baudu, lai arī mēs pēc seksa justos laimīgas, nevis stulbi izdrāztas. Protams, daudzi vīrieši ar to samierinās, bet tikai līdz tam brīdim, kamēr kāda cita neparāda, ka viņa viņu grib un viņš viņu var padarīt laimīgāku nekā jūs. Mazgāt traukus, gatavot ēst un gludināt veļu var arī viņi paši, bet tikai sieviete spēj likt vīrietim justies kā īstam vīrietim un to mēs nedrīkstam viņiem pārmest, tā tas vienkārši ir.

Tā kā mīļās, skaistās un visādā ziņā fantastiskās sievietes, vēl mazdrusciņ un tūlīt sāksies pavasaris, bet jau tagad mēs pavasari varam ielaist savās attiecībās. Ja Jūs šo sestdien pagulēsiet tik ilgi cik Jums gribās, pēc tam ielīdīsiet smaržīgajā vanniņā vai ilgajā karstajā dušiņā, pašas sev uztaisīsiet kādu skrabiņu, sejas maskiņu – vienvārd sakot – darīsiet to, kas Jums liks atslābināties, un tad palūgsiet savam vīrietim kaut vai ieeļļot savu ķermeni pēc dušas, mēģināsiet izbaudīt glāstus, pieskārienus, atslābināsieties, ne par ko nedomāsiet – vienkārši mēģināsiet izbaudīt un sasniegsiet to virsotni dēļ kuras ir vērts dzīvot, tad ticiet man – jau nākamajā dienā Jūs savādākām acīm skatīsieties uz savu vīrieti un uz dzīvi vispār, bet pats galvenais ir redzēt kādām acīm skatīsies uz Jums vīrietim un zināt, ka šis skatiens ir veltīts tikai Jums vienai – cilvēks nekad neaiziet no turienes, kur jūtas vēlams, vajadzīgs un laimīgs…!

1 komentārs
  1. Jauks raksts. Bet vispār man liekas, ka labāk par Jāni Zālīti tālajos 80.g., ja nemaldos, neviens nav aprakstījis mīlas mākslu no emocionālā un arīdzan tehniskā viedokļa, kā arī to, kāpēc sievietēm mēdz negribēties un kā panākt, lai gribētos. Iesaku! 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.