SEKSS ar CITAS rases pārstāvi – KĀ tas ir?

Saka, ka izmēram nav nozīmes. Bet krāsai? Ja krāniņš ir melns? Vai vispār ir labi pārkāpt rasu robežas savas ziņkāres dēļ? Jāatzīst, ka, lai nu ko, bet melnu seksu pati ne reizi neesmu mēģinājusi, un nekad tas arī nav licies interesanti – patīk tikai eiropeīdi un punkts. Tomēr daudzām sievietēm kvēla seksa fantāzija ir piedzīvojums ar citas rases pārstāvi – āfrikāni vai aziātu. Bet, vai tas joprojām būs tikpat uzbudinoši, kad fantāzija kļūs par īstenību? Varbūt dažām fantāzijām tā arī jāpaliek nerealizētām?

VISVISĀDI PIEŅĒMUMI
Tradicionāli ir pierasts domāt, ka melnādainajiem TAS ir gandrīz rokas garumā un brīvi kūļājas gar ceļgalu. Visi indieši esot Kamasūtras eksperti un viņiem nepastāvot nekādi tabu. Savukārt ķīnieši, kaut arī maziņi, esot neiedomājami perversi. Turklāt viņiem visiem kā vienam esot neizsīkstoša enerģija šūpot gurnus uz priekšu un atpakaļ…
Vai šiem stereotipiem vispār ir kāda saistība ar realitāti? Un kāpēc mēs iedomājamies, ka visi vienas „sugas” pārstāvji būs apveltīti ar vienādām spējām? Joka pēc iedomāsimies, ka kaut kur tālu Zimbabvē kāda iezemiete sapņo par izdaudzinātajiem seksa dieviem baltiešiem… Jau redzu Tavu skepses un smīna pilno skatienu, iedomājoties savu vīrieti kā zimbabvietes iekāres objektu!

LAUŽAM STEREOTIPUS!
Mūsdienu indieši, piemēram, ir ārkārtīgi norūpējušies par seksu jau tāpēc vien, ka indietes viņiem līdz kāzām „nedod”. Turklāt arī demogrāfija tur pašreiz tāda, ka sieviešu ir stipri mazāk, tāpēc nabagi klimst vismaz kādu ārzemnieču meklējumos. Šodienas indieši ir neglābjami zaudējuši savu profesionalitāti un iedzīvojušies kompleksos. Pēc statistikas datiem 80% pāru pat pēc kāzām ilgu laiku neuzsāk intīmo tuvību, jo kautrējas un īsti to nemaz neprot. Tā kā diemžēl ar Kamasūtru mūsdienu Indija vairs nenodarbojas. Tiesa gan, indieši ir centīgi, un pamatīgi ķeras klāt lietām, kas galu galā viņus padara par samērā labiem mīlniekiem, ja viņi kaut kā pamanās tikt pie kāda ķermeņa, protams. Pēc viņu tradīcijām un ieskatiem sievietei ir jāizpilda jebkura vīrieša vēlme, lai arī ko viņš „pasūtītu”, tomēr lai to iegūtu, vispirms ir kāda sieviete jāiedabū savā gultā, kas viņu izpratnē ir tas pats, kas apprecēties.
Madara, 28 gadi, pašreiz dzīvo Anglijā: „Šobrīd tiekos ar indieti. Neko sliktu par viņu pateikt nevaru, jo viņš ir maigs un mīlīgs. Biju dzirdējusi viedokli, ka indiešiem esot īpatnējs ķermeņa aromāts, bet manējais ir tīrīgs, dabā neko tādu neesmu novērojusi. Viņš ir gudrs, prot trīs valodas, pats gatavo ēst, mazgā traukus. Seksa jomā viņam nav nekādu kompleksu, turklāt viņš ir ļoti izturīgs. Un sasodīti skaists… Visādi citādi gultā gan ne ar ko īpašu neatšķiras no normāla latvieša!” 
Melnais sekss mums asociējas ar noslēpumu. Dīvainas tradīcijas, mežonīgi rituāli, atšķirīga kultūra… Melnajā seksā ir plaši izplatīta poligāmija. Tur nepazīst pieticību un kautrību. Sekss ir cieši saistīts ar rituāliem un mistiku, amuletiem, dabisko viagru, ko svētī ciema vecākais ar savu vai tīģera spermu. No dabas plastiski būdami, viņi eksperimentē ar pozām, ciena sēdošās un no sāniņa. Starp citu, orālais sekss tur ir maz izplatīts, tāpat kā masturbācija. Taču pirmslaulību sakari nav nekas nosodāms.
Runas par melnādaino vīriešu locekļa iespaidīgajiem izmēriem ir stipri pārspīlētas. Jā, tas tiešām ir melns. Un tieši tādēļ – varbūt uz balta palaga tas vienkārši izskatās iespaidīgāk?
Rūdolfs, 34 gadi, izskatīgs: „Tā kā seksā biju izmēģinājis praktiski visu, ko vien esmu vēlējies, atlika vien sapnis par seksu ar melnādainu sievieti. Latvijā to īstenot ir diezgan pagrūti, bet kad biju Amerikā, nospriedu, ka šis plāns man arī noteikti ir jārealizē. Izvēlējos vienkāršāko ceļu – izsaucu melnādainu prostitūtu. Būtībā jau viņai viss bija tieši tāds pats kā baltajai sievietei. No fizioloģijas viedokļa. Šķirbiņa turpat un tāda pati. Bet viņa bija ļoti karstasinīga un dibens forši apaļš! Turklāt viņa mani konkrēti izdrāza, kaut kā tur sev iekšā viņu saspieda, un es beidzu ātrāk nekā parasti. Tikai tumsā izcēlās viņas baltās plaukstas un pēdas. Likās, ka arī āda uz tausti bija savādāka. Otrreiz to noteikti vairs nedarīšu. Melnādainas sievietes mani neuzbudina, tik vien kā ziņkāri apmierināju…”
Ilze, 30 gadi, jau 8 gadus dzīvo ASV: „Mans puisis ir melnādains un es ne reizi savu izvēli neesmu nožēlojusi. Sekss tiešām ir dievīgs! Par izmēriem runājot – tā ir taisnība, TAS viņam tiešām ir lielāks un resnāks nekā vidējam statistiskajam latvietim. Viņš prot iekvēlināt, ir nenogurdināms. Nevaru salīdzināt ar savu iepriekšējo draugu. Vispār jau viņš grib mani vismaz 5 reizes dienā un var to darīt visu nakti. Viņam vienmēr stāv, viņš vienmēr ir gatavs. Man tik jāspēj turēt viņam līdzi. Ķermenis, kā jau daudziem tumšādainajiem, viņam ir labi veidots, muskuļains un man ļoti patīk tas, ka viņš nekad neož pēc sviedriem, pat tad ne, ja ir ļoti sasvīdis. Es esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli, arī kā cilvēks viņš man ir ļoti pieņemams – saprotošs, maigs. Sekss ir vienkārši kolosāls. Kā iedomājos, tā izkūstu …”
Andrejs, 37 gadi, precējies: „Mēs ar sievu bieži fantazējam par seksu trijatā un tas trešais noteikti būs melnādains vīrietis. Mani uzbudina doma par melnu locekli baltā mutītē. Es to noteikti nofilmēšu. Arī sieva ļoti labprāt pamēģinātu kā tas ir ar melnu, lielu locekli. Loģisku apsvērumu dēļ mums šo sapni īstenot vēl nav izdevies, bet iespējams, kāda ceļojuma laikā to izdarīsim. Ceru, ka šie melnie vīrieši tiešām ir tik spējīgi kā ir izdaudzināts un sieva būs patiešām laimīga pēc šāda piedzīvojuma!” 
Austrumi, atšķirībā no kristīgās kultūras, nekad nav uzskatījuši seksu par kaut ko netīru vai grēcīgu. Tur vienmēr tika uzsvērta seksa motivācija – fiziskais labums, ko iegūst organisms. Ķīnieši uzskata, ka sekss uzlabo veselību un nodrošina garu mūžu. Seksa emocionālā puse gan tiek uzskatīta par nepieklājīgu, jo īpaši vīriešiem.
Dieviete Suņui esot teikusi apmēram tā – ja aiz muļķības atteiksies no dzimumdzīves, dzīvības spēki apsīks un ne par kādu ilgdzīvošanu nevar būt pat runa. Turklāt, ja nefrīta stiebrs (TAS) tiks izmantots tikai čurāšanai, vīrieša būtība aizies bojā. Tāpēc ir jāsekso! Nav slikti ko tādu no dievietes dzirdēt, vai ne? Tad nu ķīnieši arī trenē savus nefrīta stiebrus, bet nekad nejauc seksu ar mīlestību.
Mūsdienās gan augstā ķīniešu dzimumakta kultūra ir stipri cietusi, un modernie ķīnieši ne īpaši cepjas seksa sakarā. Un vispār – lielais vairums ķīniešu vispār nezina, ko darīt gultā, un kāpēc viņi tur vispār ir ielīduši!
Zanda, 33 gadi, draiskule.”Jaunībā es tikos ar vienu ķīnieti. Īsta seksa mums nebija, bija tikai petings, viņš man uztaisīja masāžu un nedaudz palaizīja. Bet vairāk gan es viņam neko neiedevu, jo man palika pretīgi, turklāt biju arī ļoti jauna, baidījos no seksa, tāpēc sameloju, ka esmu vēl nevainīga. It kā jau viņa tehniskais izpildījums bija tā nekas, bet gludais kailais ķermenis mani vispār neuzbudināja, viņš man likās kā meitene. Loceklis bija kā loceklis, nevar teikt, ka mazs, bet par lielu arī nenosauksi. Vispār jau toreiz tam piekritu tīri aiz ziņkāres, gribēju iegūt pieredzi ar dažādu tautību vīriešiem.”
Evita, 36 gadi, brīva: „Ceļojot pa Taizemi, tikos ar kādu vietējo. Nu diezgan līdzīgs ķīnietim. Pirmais sekss ar viņu bija nekāds. Vienkārši pāris minūtes un daži grūdieni. Loceklis gan nebija mazs, bet tāds normāls. Nākamās reizes jau bija labākas. Tomēr viņš bija ne visai kaislīgs, turklāt vēl arī kautrīgs. Teica, ka minetu pie viņiem meitenes praktiski nekad netaisa. Iniciatīvas no viņa puses arī nebija.”
Visur labi, kur manis nav. Varbūt pat melnādaina biezlūpja apskāvienos! Tomēr es, kā āriete, domāju, ka katram jāpārojas ar sev līdzīgajiem. Izrādās, ka arī zinātnieki atklājuši – rasu antipātija ir ģenētiska parādība, kura ieprogrammēta visiem cilvēkiem septītajā hromosomā. Tad kā sanāk – tā iekāre uz TO ar citu rasi ir aiz nepatikas?

 

 
10 komentārs
 1. Ilze, Jūsu tēvs noteikti ar to nelepojas, ka meita ši ar melni…………
  Sūri, par savas tautas dūdām.

  Inteliģentam cilvēkam derīgi ir izlasīt

  Džons Filips Ruštons
  Vai rases piederībai ir nozīme
  cilvēka raksturojumā?

 2. Šis raksts tikai parāda, kāds sūnu ciems ir Latvija:DD Kā tā var vispār rakstīt par citas rases pārstāvjiem? Latvijai tikai augt un augt, lai nebūtu sūnu ciems

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.