Seksīga veļa ir vulgaritāte vai pikanta iegriba?

Nu, meitenes, cik reizes savā dzīvē jūs esat iznākušas no savas kotlešu piedūmotās virtuves un iesēdušās kailas vai, vēl labāk, īpaši sarūpētā erotiskā veļā sava vīrieša klēpī, kad viņš kārtējo vakaru sēž pie datora? Nevienu? Priekš kam? Jums sekss tāpatās ir reizi nedēļā? Galvenais ir mīļums?

Mīļums un sapratnes patiešām IR galvenais, bet neaizmirstiet par savām dzimuma atšķirībām, neaizmirstiet par saviem ieročiem, kas no kājām spēj gāzt gan Kazanovu, gan Hitleru, gan Džordžu Klūniju.

Kāds mans kursabiedrs, kurš ar savu meiteni kopā bija jau septiņus gadus, reiz studentu vakarā klubā man izpļāpājās, ka viņiem ar draudzeni esot brīnišķīga tradīcija – no katra ceļojuma atvest vienu seksīgu veļas komplektu. Lai arī tas sācies kā joks, nu jau skapī esot sakrājusies teju vesela kolekcija. Toreiz viņš man pateica ko tādu, ko ik pa laikam atceros arī savā, nu jau gandrīz sešus gadus ilgajā laulībā: „To tev apstiprinās katrs vīrietis – tad, kad sieviete izkāpj ārā no savas blūzītes vai kleitiņas un parādās tik nekautrīga un pašpārliecināti atkailinājusies, vīrietis viņu iekāro kā redzot pirmo reizi. Un vienalga, vai viņi būtu kopā trīs, desmit vai divdesmit gadus”.

Lai arī pašas labi apzināmies, ka vīrietis patiešām mīl ar acīm, kaut kā tomēr to veiksmīgi aizmirstam un skumstam, kad mūsu dāvātais rokas pulkstenis vai vakariņas sveču gaismā nemaz tās liesmiņas viņa acīs vairs neaizdedzina. Mīļās dāmas, parādiet man kaut vienu vīrieti, kurš drīzāk izvēlēsies attiecību atsvaidzināšanas nolūkos jūsu ceptās kotletes, nedēļas nogales izbraucienu uz trušu māju vai Bočelli koncertu, ja viņa izvēle varētu krist arī uz iespēju redzēt jūs provocējošā seksīgā veļā vakarā, kas veltīts tieši viņam. Nu ja nu vienīgi gadījumos, ja jūs kotletes cepat vēl retāk kā uzvelkat erotisku veļu 🙂

Tagad atceroties šo sarunu un domājot par to, kādēļ vīrieši spēj smaidīt gluži kā muļķīši, ieraugot savu sievieti seksīgā veļā, nāk prātā vēl daži fakti. Viņi visi, pat visciniskākie, burtiski izkūst, ieraugot savu sievieti izaicinošā veļā, jo vīrietim piemīt mednieka sindroms – visi vīrieši ir medītāji un nevēlas ar savu medījumu dalīties. Brīdī, kad viņa „medījums” parādās – tik atkailināts, tik neaizsargāts un tik skaists, apziņa, ka tas viss skaistums un erotika pieder viņam un tikai viņam, padara vīriešu trakus.

Visbeidzot, vīrieši nemīl resnas, tievas, bālas vai brūnas sievietes. Viņi mīl pašpārliecinātas sievietes, kas prot sevi pasniegt un lepojas ar savu ķermeni. Es savā mūžā neesmu sastapusi nevienu nobriedušu stiprā dzimuma pārstāvi, kas uzskatītu, ka seksapīlu vispirms veido āda, kauli un apkārtmērs, bet pašpārliecinātība, iznesība un sava ķermeņa apzināšanās ir tikai patīkama piedeva. Gluži otrādi, erotiskā veļa ir uzdrīkstēšanās, ko vīrieši novērtē, tā ir sevis pasniegšana otram cilvēkam īpašā veidā.

Un galu galā, tā ir oriģināla dāvana sievietei, tuvai sievietei. Nenobīsties, ja viņš tev ko tādu uzdāvina, uzdrīksties un redzēsi, kādu satuvināšanos un prieku spēj sagādāt šādi mirkļi.

14 komentārs
 1. Piekrītu, ja viņš dāvina, bet sevišķi attiecību sākumā sievietei nav jāiegulda pārmērīgi daudz līdzekļu šādās lietās, tas ir vīrieša pienākums pucēt sievieti un gādāt viņai tādu veļiņu, kādu pats grib redzēt. Jo tās smukākās lietiņas nereti ir ļooooti dārgas. 😉

 2. es pati ik pa reizītei nopērku šo to. par dārgumu – kas nu kuram dārgi, bet internetā var dabūt diezgan pa lēto. Neredzu jēgu, patiesībā, pirkt kaut kādu ūberkvalitatīvo, jo tāpatās to neuzvelc biežāk kā 2-3 reizītes. tas jau īpašam gadījumam, gandrīz kā ar vakarkleitām – vienreiz vienā un tai pašā upē nekāpsi

 3. Kas tas par rakstu?:)) Tas taču skaidri redzams, ka reklāmraksts veikalam [cenzēts]fancy.lv

 4. Nu bet raksta virsrakstā taču ir skaidri norādīts, ka sagatavotājs ir fancy.lv (minēts pat ir autores vārds…), par ko tad iepriekšējā/ais komentētāja/s satraucāmies?
  Reklāmraksts – nu nezinu, nekur it kā neredzēju, ka būtu rakstīts, lai pērkat tieši tā veikala produkciju. Kāpēc visur pasaulē cilvēki nespēj kaut ko negatīvu atstāt pie sevis, bet Latvijā vel speciāli piedomā, lai iespļautu svešā akā. Man pašai jau nu ļoti patika raksts un lika padomāt.

 5. Citēju: “Visbeidzot, vīrieši nemīl resnas, tievas, bālas vai brūnas sievietes. Viņi mīl pašpārliecinātas sievietes, kas prot sevi pasniegt un lepojas ar savu ķermeni.”

  Pilnīga taisnība, pilnīgi piekrītu. Ņemat dāmas, kurām vajag, to apņēmīgi savā prātā!!!

 6. Piekrītu! Tas gan būtu sev jāatkārto bieži jo bieži! Tikai papriekšu jābūt pārliecībai un tad veļiņai, jo, ja ir otrādi, tāpat nekas nesanāks. Kaut gan… Var jau būt, ka abi nāk reizē. 🙂

 7. Raksts ir labs, liek aizdomāties, bet lasīju jau citā portālā. Tikai neatceros kur.:)
  Šodien pat biju veikalā un iegādājos seksīgu veļiņu, vīrs starā!:)
  Reizēm aizmirstam sevi parādīt no sievišķās un seksīgās puses. Man pat vīrs reizēm atgādina, un tas ir ļoti labi!;)

 8. Ar savu mīļoto esam kopā jau 1,5gadu,un pa sho laiku esmu no vinja iemaaciijusies ļooti daudz noderiigu knifinju,kas notiek viirieshu praatos. 😀
  piemeeram viirieti neuzbudina kailas sievietes,jūs varat kaut visu dienu kailas staigaat pa maaju,vinjus tas neuzbudinaas. 😀 bet mežģīnes,lentiites,ciku cakas tas vinjus gāž no kājām,jebkurā vietā…zeķēs zeķturi..un galu galā,jā Latvijā šādi komplekti ir dārgi,bet internetā tos tiešām var pasūtīt pa lētām naudām,un ticiet meitenes,viņš nepamanīs vai tev ir kādas d&g jaunākās kolekcijas apakšveļa vai bez birciņām…galvenais ir iepriecināt vīrieša aci-tas tiks novērtēts divkāršīgi 🙂

 9. Meitenes, vai varat padalīties ar kādām interneta adresēm, no kurām ir iespējams pasūtīt un preci piegādāt uz LV!?

 10. MAN PAT SAJŪT, KA VISU DIENU VARĒTU PASTAIGĀTIES SUPER SEKSĪGĀ APAKŠVEĻA, BET VIŅŠ PAT UZ MANU PUSI NEPASKATĪES, UN NE JAU TĀPĒC,KA BŪTU NEIZSKATĪGA UN KOMPLEKSAINA, MAN IR TRENĒTS AUGUMS, ESMU ĻOTI PAŠPĀRLIECINĀTA UN TIKAI TĀDĒĻ VARU BŪT AR VIŅU, KOMPLIMENTUS SAŅEMU PĀRSVARĀ UZ IELAS, DARBĀ UN RETUMS TIK NO SAVA VĪRA, KĀ SALDO ĒDIENU, BET TAD ES ZINU, KA TIEŠAM TĀ IR..

 11. labas adreses,kur var interesantu apakšveļu atrast i-netā ir-[cenzēts]starstyle.lv,[cenzēts]natali.lv,[cenzēts]eternit.lv,[cenzēts]sweetlady.lv-ir iespēja arī visu piemērīt Rīgā un tad pirkt atšķirībā no ww.[cenzēts] u.c!Un var jau nopirkt kaut ko vienkāršāku kaut vai universālveikalos un pašām piešūt gan mežģīnītes,gan akmentiņus,kareklīšus,lentītes utt.-sanāk skaisti un kā nevienai!:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.