Seksa nozīme ATTIECĪBĀS: stāsta 5 VĪRIEŠI

Sekss – ko tas nozīmē tev? Jūtu izrādīšanu, attiecību neatņemamu sastāvdaļu vai varbūtu bez tā varētu arī droši un mierīgi dzīvot? Šoreiz noskaidrosim, ko sekss attiecībās nozīmē vīriešiem – atklāti un patiesi!

Andris (28) “Esmu kopā ar savu draudzeni jau sešus gadus. Nenoliegšu to, ka sekss ir kļuvis citādāks. Tomēr es nesaku, ka sliktāks. Ja attiecību sākuma posmā bija vairāk kaisle un ar seksu nodarboties varējām vairākas reizes dienā, tad tagad šis tas ir mainījies. Esam viens ar otru apraduši un bieži vien vakaros pēc darba esam tik ļoti noguruši, ka piecu minūšu laikā varam aizmigt. Tomēr mēs zinām, ka gan vienam, gan otram ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ņemam vērā. Lai arī ilgi esam kopā, ik pa laikam cenšamies izdomāt ko interesantu un aizraujošu savā intīmajā dzīvē. Ja attiecības ir jau ilgi, tad tas ir veids, kā tām piešķirt nelielu asumiņu.”

Mareks (19) “Seksa biežums un kvalitāte, manuprāt, attiecībās ir ļoti svarīgi. Es nevaru iedomāties, kā būtu, ja esot attiecībās, piemēram, mēnesi man nebūtu sekss. Es, protams, nerunāju par situācijām, kad kādu veselības problēmu vai citu iemeslu dēļ tas nav iespējams, bet tieši par to, ja mēnesi sekss nebūtu, jo to negribas. Tas nozīmē, ka tu negribi otru cilvēku! Savukārt, tas nozīmē, ka tevi otrs cilvēks vairs neinteresē, kas noved pie tā, ka attiecībās ir problēma. Sekss ir ļoti svarīga attiecību sastāvdaļa.”

Vitālijs (46) “Sekss ir svarīgs. Tomēr vēl svarīgāk par seksu ir pašas attiecības. Kad ar sievu gaidījām bērniņu, grūtniecības laiks bija grūts. Ārsts sieviņai, sākot ar 4 mēnesi, aizliedza nodarboties ar seksu. Sākumā likās, ka būs pavisam traki, jo bijām pieraduši pie diezgan aktīvas seksuālās dzīves. Tomēr beigās es pat pats nemanīju, cik ātri laiks iet uz priekšu un man ne reizi pat prātā neienāca, ka es varētu sākt sūdzēties par seksa trūkumu. Tajā laikā svarīgāk par visu man bija sievas un gaidāmā bērniņa veselība. Es uzskatu, ka šis laiks mums tika dots, lai mēs sajustu un novērtētu, cik daudz viens otram nozīmējam.”

Kristaps (36) “Domāju, ka jebkuram vīrietim sekss ir svarīgs. Arī man. Dažreiz pieķeru sevi pie domas, ka gultas jautājumos varbūt esmu pārāk kritisks pret sievieti. Bet es nevarētu izturēt, ja sieviete gultā gaida tikai vīrieša iniciatīvu. Ja tas tā ir, tad man tas noteikti neder. Šis daļēji bija iemesls, kāpēc izšķīros no savas iepriekšējās draudzenes. Neuzskatu, ka ja vīrietis ir ģimenes galva, tad arī gultā visa iniciatīva jāuzņemas tikai vīriešiem.”

Linards (24) “Sievietes laikam domā, ka mums vīriešiem prātā tikai sekss. Tā gluži nav, tomēr nenoliegšu, ka tas ir svarīgs attiecību elements. Seksam un mīlestībai ir jābūt vienlīdz svarīgiem. Mana draudzene agrāk man bieži pārmeta, ka es pārāk maz izrādu savas jūtas viņai un tas ietekmējot viņas seksuālo apetīti. Savukārt, es pretī teicu, ka jūtu pārāk maz fiziskās tuvības ar viņu, kas liedz man izrādīt romantiskās jūtas. Tā tas visu laiku gāja uz riņķi. Bet tagad abi kaut kā esam sapratuši, ka mazāk jādomā par sevi, bet vairāk arī par otru cilvēku un viņa vēlmēm. Tad ieguvēji būs visi!”

1 komentārs
  1. Nē, nu, a, kāpēc nerunā par otru variantu – kad vīrietis nav labs/ ir slinks gultā? Tās ir basņas, ka vīrietim visu laiku gribās, pēc 35 viņiem gribās daudz mazāk un “fiksāk” kā sievietēm, turklāt viņi pārstāj skūpstīties!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.