SEJAS EĻĻU testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Sejas eļļu testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies SEJAS EĻĻU testam! Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.
 
LOVEA Pretnovecošanās sejas eļļa 


Ilze, 30 gadi, mājsmainiece
Sejas āda – sausa un alerģiska. Gribu to mitrinātu, svarīgi, lai nav alerģijas. Pieteicos šai eļļai, jo tā ir dabīga un sastāvā ir gurķenes eļļa. Iepakojums ir skaists, lietot diezgan ērti, jo ir dozators. Pietiek ar mazu daudzumu. Konsistence ļoti eļļaina. Prasījās arī kādu svaigāku smaržu. Eļļa labi klājas uz ādas, bet varēja ātrāk iesūkties. Vakarā tas netraucēja, no rīta – kaitināja. Bet tad, kad iesūcas, tad sajūta laba. Rudenī un ziemā šis būs produkts, ko noteikti lietošu. Āda jūtas labi pēc eļļas lietošanas, nav savilkta, niezoša. Pēc visām lietošanas reizēm man rezultāts apmierina – nav alerģiju, āda ir mitrinātāka, liekas stingrāka, jūtas labi. Lietošu šo eļļu, jo tā dod jūtamu rezultātu. Iesaku sievietēm ar sausu un jutīgu ādu.

 
Marta, 35 gadi, strādā privātā uzņēmumā
Lovea eļļai pieteicos, jo esmu lietojusi citus Lovea produktus, kas ir patikuši. Man ir normāla sejas āda, nelielas grumbiņas. Eļļas iepakojums ir stikla, tilpums standarta. Lietot ērti, pietiek ar pāris pilieniem eļļas. Pirmajā lietošanas reizē samulsināja eļļas aromāts. Uz iepakojuma rakstīts, ka eļļa ir bez smaržvielām, bet reālajā dzīvē eļļai ir smarža, ko es nevaru raksturot kā patīkamu. Tas pārsteidza, jo citi Lovea produkti, ko esmu lietojusi, vienmēr bijuši ļoti smaržīgi. Tā citādi eļļa klājās labi, bet no rīta lietojot man bija par taukainu. Vakarā gan bija labi. Ādai eļļa patika – tā paliek maiga un gluda. Pēc visām šīm dienām esmu apmierināta ar rezultātu, jo āda izskatās gludāka, bet pie smaržas tomēr pierast nevarēju.

MOSSA sejas eļļa Vitamin oil cocktail

Sabīne, 28 gadi, topošā māmiņa
Esmu sava pirmā bērniņa gaidībās, tādēļ uzmanīgi vēroju, kādas izmaiņas gaidību laiks atnesīs manam ķermenim. Sākoties drēgnajam laikam, pamanīju, ka sejas āda kļuvusi sausāka un vakaros tā izskatās sagurusi.Tādēļ biju priecīga šajā sejas eļļu testā ieraugot MOSSA eļļu, kas ir 100% dabīgas izcelsmes, 77% no organiskām saimniecībām un ieguvusi ECOCERT sertifikātu. Nevilcinoties pieteicos šim testam. No produkta cerēju sagaidīt starojošu un dziļi mitrinātu sejas ādu. Jāsaka, ka manas ekspektācijas pilnībā piepildījās. Sejas eļļu izvēlējos lietot tikai vakaros, jo bija sajūta, ka miegā iedarbība ir intensīvāka un no rīta pamostoties, āda kļūst zīdaina, veselīga un atpūtusies. Produktam ir ļoti ērta pipetīte, ar kuras palīdzību var uzklāt nepieciešamo eļļas daudzumu. Tāpat iepriecina arī produkta iepakojuma dizains un 30ml tilpums, kas pietiks ilgam laikam. MOSSA eļļai piemīt patīkams, atsvaidzinošs augļu aromāts. Uzklājot uz sejas ir nepieciešams kāds laiks, lai tā iesūktos, bet, ja to dara vakaros, no rīta eļļas pēdas vairs nav manāmas. Sejas āda kļuvusi brīnišķīgi maiga un vitaminizēta un to var pamanīt jau pēc pirmās lietošanas reizes. Lietojot eļļiņu ilgāku laiku pamanīju, ka mitrinošais efekts saglabājas arvien ilgāk. Noteikti turpināšu lietot šo produktu un iesaku arī citām espati.lv lasītājām.

 
Sandra, 36 gadi, lietvede
Mana sejas āda ir sausa, ir nelielas krunciņas šur tur. Vēlos uzlabot savu ādu. Mossa eļļa uzrunāja, jo gribas pamēģināt kaut ko no šī zīmola. Šī eļļa laikam tagad ir arī jaunums. Eļļas iepakojums ir vidēja tilpuma, skaists. Lietot ērti – eļļai ir tāda kā pipete, ar ko to paņemt. Man pietika ar 3 pilieniem eļļas sejai. Eļļa ir diezgan taukaina pēc konsistences, viegli klājas uz ādas. Ātri iesūcas ādā. Smarža – likās kā pēc citrusiem. Uzreiz pēc lietošanas āda ir mitrināta. Pēc vairākām dienām rezultāts ir maigāka āda, nav sausuma tik izteikta. Varbūt ir nedaudz svaigāka krāsa sejai. Krunciņas vēl ir turpat, kur bija, bet liekas, ka āda ir tāda nedaudz elastīgāka palikusi. Forši, lietošu tālāk, iesaku citām espati.lv lasītājām!

Dr. Hauschka Attīrošā dienas eļļa

Māra, 28 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste
Man ir jaukta, taukaina sejas āda. Problemātiska, bieži metas arī izsitumi. Pieteicos šai eļļai, jo tā ir domāta taukainai ādai. Tās iepakojums ir vienkāršs. Lietot gan nebija ērti, jo grūti eļļu dabūt ārā no pudelītes. Pirmajā dienā lietoju eļļu no rīta, kā tā ir paredzēta. Varbūt uzliku par daudz, jo seja tomēr spīdēja. Pamēģināju arī vakarā pirms gulētiešanas. Rezultāts no rīta ļoti labs – āda ir gluda un mierīga. Izsitumi, kas bija, ir nomierināti. Pēc vairākām dienām sapratu, ka man šī eļļa der vakarā tīrā veidā, bet no rīta – pavisam drusku zem mana sejas krēma. Āda izskatās daudz veselāka un kļuvusi tīrāka. Pilnīgi noteikti lietošu tālāk un iesaku izmēģināt visām sievietēm ar taukainu sejas ādu.

 
Sabīne, 32 gadi, darbojas dažādos projektos
Mana āda ir kombinēta, uz pieres, deguna un zoda – diezgan spīdīga, ar plašām porām. Gribas uzlabot kopējo izskatu, lai mazākas poras, lai mazāk spīd. Ieinteresēja, ka šī eļļa ir tādai ādai kā man, nevis sausai, kā parasti eļļas. Iepakojums un pudelīte ir eleganti, lietot bija ērti, vajag ļoti nelielu daudzumu, tāpēc pietiks ilgam laikam. Eļļa tiešām iesūcas ādā un āda nepaliek vēl spīdīgāka! Tas priecē. Patika smarža – izteikta, bet jauka. Āda pēc eļļas lietošanas jūtas labi, ir maiga, mitrināta, labs tonis. Pēc visām lietošanas dienām man šķiet, ka tā tik ļoti netaukojas. Poras gan ir tādas pašas, bet tam noteikti vajag vairāk laika. Pozitīvi, ka klāt bija izsmeļoša informāciju par šo eļļu latviešu valodā. Es lietošu šo eļļu turpmāk, iesaku to citām portāla lasītājām!

Vichy Neovadiol Magistral atjaunojošo eļļu eliksīrs

Inga, 63 gadi, ārste
Man manam vecumam ir samērā laba āda, jo es regulāri 2x mēnesī apmeklēju kosmetologu. Mani šajā testā pieteikties mudināja tas, ka meklēju produktu, kas uzlabotu ādas elastību. Grumbas nav mana lielā problēma, vairāk elastība kopumā. Šī produkta dizains ir līdzīgs citiem Vichy serumiem. Ērti lietojams, ar dozatoru. Ar glabāšanu un parocīgumu viss ok. Aromāts patīkams, uzklāšana bez problēmām. Tūlītējā sajūta ļoti patīkama. Liekas, ka seja „nostājas savā vietā”. Taču uz dienas otro pusi parādās sausuma sajūta. Lietoju arī kopā ar krēmu. Tad bija super. Lietošu tālāk, gribu redzēt, kā būs. Manuprāt, šīs nepilnās 2 nedēļas ir par īsu, lai saprastu, kā eliksīrs darbojas ilgtermiņā. Iesaku visām sievietēm pēc 55 gadiem. Manuprāt, Vichy produkti nekad neliek vilties, vismaz man.

 
Natālija, 56 gadi, skolotāja
Esmu normālas ādas īpašniece, taču ņemot vērā vecumu, tā ir kļuvusi plānāka un sausāka, ādai nepieciešama intensīvāka barošana. Līdz šim sejas ādas kopšanā neesmu izmantojusi eļļas, taču nolēmu pamēģināt un pieteicos sejas eļļu testam. Vichy Neovadiol Magistral atjaunojošo eļlu eleksīru izvēlējos pēc meitas ieteikuma, kas lieto citu Vichy produkciju, un ir ar to apmierināta. Produkta iepakojums ir glīts un arī eleksīra lietošana ir patīkama. Tas nav taukains un diezgan ātri iesūcas āda, par ko biju pat pārsteigta. Šajā laikā posmā lietoju eļļu eleksīru katru nakti pirms gulētiešanas, un esmu ievērojusi, ka no rīta mani priecē ādas izskats. Kopumā ādas stāvoklis ir nedaudz uzlabojies – var just, ka āda ir kļuvusi pabarotāka, elastīgāka, mirdzošāka. Šķiet, ka arī krunciņas uz pieres ir kļuvušas mazāk pamanāmas. Kopumā iesaku produktu arī citām espati.lv lasītājām. Tajā pašā laikā domāju, ka produkta cena šāda efekta saniegšanai ir pārāk augsta. Šī iemesla dēļ piešķiru Vichy Neovadiol Magistral atjaunojošo eļļu eliksīram par vienu zvaigzni mazāk.

L’Occitane Salmenes eļļa sejai Divine

Linda, 39 gadi, projektu vadītāja
Tā kā tuvojoties vēsam laikam mana āda sāk izrādīt sausuma pazīmes, biju priecīga par iespēju pieteikties un iegūt iespēju testēt L’Occitane Salmenes eļļu sejai. Kopā ar eļļu, kas bija pildīta nelielā pudelītē, saņēmu arī citus šīs sērijas kosmētiskos produktus testa iepakojumā, tas bija ļoti patīkami. L’Occitane Salmenes eļļai ir jauks aromāts, tai ir diezgan viegla tekstūra, kas ātri iesūcas ādā. Ikreizi man bija nepieciešamas ap desmit eļļas piles, lai varētu pilnībā noklāt visus seju. Pēc eļļas lietošanas, šo testēšanas dienu garumā, varu sacīt, ka eļļa sejas ādas stāvoklim nākusi par labu, vairs nav novērojams sausums un tā ir maiga un gluda. Noteikti iesaku šo produktu arī citām www.espati.lv lasītājām.

 
Sanita, 52 gadi, ģimenes uzņēmuma vadītāja
Lai gan man ir 52 gadi, sejas āda ir samērā laba – diezgan elastīga, nav ne pārāk sausa, ne taukaina. Krunciņas ir šur tur, bet nav tā, ka ļoti izteiktas. Bet tas tādēļ, ka es ļoti piedomāju pie ādas kopšanas. Šim testam pieteicos, jo vienkārši gribēju pamēģināt, kas ir sejas eļļa. Vienmēr esmu lietojusi krēmus. Man grūti raksturot šīs eļļas iepakojumu, jo man tika testa paraudziņš – mazā stikla pudelītē. Taču eļļu man vajadzēja tik nedaudz, ka pa šīm nedēļām neiztērējās pat puse no mazā iepakojuma. Eļļai ir patīkama smarža un lieliska konsistence – tā nav taukaina vai lipīga, bet sausa. Uzklājot uz sejas, tā uzreiz iesūcas. Āda paliek zīdaina un maiga. Pēc šīm divām nedēļām varu teikt, ka eļļa ir laba, bet es neredzu arī kādus īpašus uzlabojumus. Varbūt tas tādēļ, ka man arī nebija nekādas sevišķas problēmas, ko gribētu novērst. Klāt eļļai es saņēmu arī testerīšus ar acu krēmu, dienas krēmu un krēmu-masku no šīs sērijas. No tiem man ļoti patika dienas krēms – tas gan mani patīkami pārsteidza! Taču runājot par eļļu – es katrā ziņā to izlietošu, tad domāšu, varbūt jāiegādājas dienas krēms no šīs sērijas! Iesaku, protams, izmēģināt šos produktus, jo tie ir labi un kvalitatīvi.

The Body Shop OILS OF LIFE™ Intensīvi atjaunojoša sejas eļļa


Žaklīna, 31 gads, strādā mākslas galerijā
Pieteicos The Body Shop eļļai, jo man patīk šī zīmola produkti. Man ir puslīdz normāla sejas āda, bet rudenī un ziemā tai vienmēr pietrūkst dzīvīguma, izskatos nogurusi. Eļļas iepakojums ļoti patika, izskatās dārgs – smuka stikla pudele ar pipeti un elegantā krāsā. Galīgi neasociējas ar citiem The Body Shop produktiem. Līdzi paņemt viegli, jo ērts tilpums. Patika smarža, kas bija izteikta, bet ne uzmācīga. Eļļai ir patīkama tekstūra, tā ir tāda zīdaina, uzklājot uz sejas, iesūcās samērā ātri. Pirmais iespaids – āda kļūst maiga un mirdzoša. Pēc vairākām lietošanas reizēm – spoguļattēls saka, ka neizskatos vairs tik sagurusi! Patīkams rezultāts, motivē lietot šo eļļu tālāk un ieteikt citām portāla lasītājām!

 
Gita, 39 gadi, strādā arhitektu birojā
Šobrīd, rudenī, mana sejas āda kļuvusi sausāka un tai acīmredzami vajadzīgs uzmundrinājums. The Body Shop eļļai ir glīts iepakojums, tā ir pildīta skaistā stikla pudelītē ar pipetīti. Eļļai ir brīnišķīgs aromāts, tas mani spārno. Eļļas struktūra ir pabieza, taču manai sausajai sejas ādai, tas bija tieši tas kas vajadzīgs. Āda uzsūca visu, līdz pēdējai pilītei, dažu sekunžu laikā. Pēc visu šo dienu eļļas lietošanas, āda ir samtaina un ar lielisku toni. Ļoti labs produkts un rezultāts, iesaku!

BIO Select Masāžas eļļa sejai ar atjaunojošu iedarbību

Jana, 38 gadi, biroja darbiniece
Man ir sausa sejas āda ar novecošanās pazīmēm. Gribu to padarīt stingrāku, mazināt krunciņas, lai izskatos jaunāka. Tieši šī eļļa uzrunāja, jo ir dabīga un nebija dzirdēts šāds zīmols. Eļļa ir iepakota kastītē, iekšā informācija par sastāvu, lietošanu. Kvalitatīvs iespaids. Pudelīte no stikla, tilpums 30ml – pietiks labam laikam. Eļļa lietojama 1-2 reizes nedēļā, kopā man sanāca lietot 5 reizes. Efekts pēc pirmās reizes – patīkams, eļļa ir smaržīga, vajag pāris pilienus, labi izlīdzināma pa ādu. Vienīgi spiežot no pudelītes, tā šļakstās. Veicu masāžu, vienīgi īsti nezinu, kā tas pareizi jādara. Būtu bijis labi, ja klāt būtu kādi ieteikumi. Gribējās, lai eļļa labāk uzsūcās, palika diezgan lipīga sajūta. Taču no rīta pamostoties āda ir maiga, mīksta, patīkami pieskarties. Pēc 5 lietošanas reizēm man šķiet, ka ādas krāsa ir uzlabojusies un tā ir elastīgāka. Krunciņas, protams, nav pilnīgi pazudušas, taču kopskats ir labāks. Jauki rezultāti, turpināšu lietot, iesaku visām sievietēm.

 
Zanda, 35 gadi, klientu konsultante
Lielāko dienas daļu pavadu darbā pie datora un ir redzams, ka sejas āda ir kļuvusi pelēka. Visu laiku izskatos nogurusi. Līdz šim sejas eļļas nebiju lietojusi, tādēļ sākumā izvēlējos produktu, kas nav ikdienas lietošanai. Bio Select masāžas eļļa ir jālieto 1-2 reizes nedēļā. Šī eļļa ir ērta lietošanā. Flakoniņš ar dozatoru neļauj eļļai nopilēt pa malām, pati pudelīte nepaliek eļļaina. Aromāts ir diezgan spēcīgs, kā riktīgā SPA. Smaržo pēc zālītēm. Man ļoti patika. Eļļa klājas viegli un beidzot sejai veicu rūpīgu masāžu. Eļļa ādā iesūcas samērā lēni, ja kaut kur pēc eļļas uzklāšanas ir jādodas, liekais ir jānosusina ar salveti. Sajūtas pēc šīs eļļas lietošanas ir labas, seja izskatās starojošāka. Arī no draudzenes saņēmu komplimentu, ka izskatos atpūtusies. Vai tas bija dēļ brīvdienas, Bio Select masāžas eļļas vai pašas masāžas? Droši vien no visa kopā.

Dr. Organic eļļa sejas ādas kopšanai ar organisko Marokas argana eļļu

Katrīna, 29 gadi, strādā reklāmas aģentūrā
Man ir normāla, t-zonā nedaudz kombinēta sejas āda. Līdz šim nekad nebiju lietojusi sejas eļļu. Pieteicos, jo vienkārši gribēju izmēģināt, kas tas ir. Dr. Organic sejas eļļas iepakojums ir praktisks, ērts lietošanā, glīts. Mans pirmais iespaids – esmu pārsteigta cik eļļa ir viegla. Patīkami smaržo, vajag dažus pilienus, viegli klājas un ātri iesūcas ādā. No rīta lietojot āda nespīd, jūtas labi, bet vakarā lietojot, otrā dienā pamostos ar ļoti gludu un maigu ādu. Kopumā seja izskatās svaigāka un atpūtusies. Arī krāsa ir veselīgāka. Tā kā man nav sevišķu grumbu, grūti par tām ko pateikt. Pēc vairāku dienu lietošanas es domāju, ka iekļaušu šo produktu savā ikdienas sejas kopšanā, vismaz rudens un ziemas laikā. Iesaku to izmēģināt citām sievietēm!

Dina, 33 gadi, trenere
Pamatā man ir normāla sejas āda, taču uz ziemu parādās pa sausam  pleķītim, tamdēļ pieteicos testēt šo sejas eļļu. Eļļa ir pildīta pudelītē, kurai ir interesants korķī iestrādāts pumpītis-pipetīte, ar kura palīdzību, tiek paņemts nepieciešamais daudzums produkta. Uzklājot eļļu ir iespējams baudīt tās brīnišķīgo aromātu un patīkamo tekstūru. Tā labi iesūcas ādā, padarot to maigu un gludu. Ļoti patīk tas, kā āda izskatās pēc šīm eļļas testēšanas dienām – tā ir samtaina un svaiga. Noteikti varu ieteikt šo dabīgo skaistumkopšanas līdzekli arī citām dāmām.

BIO2YOU Dabīgs omega 3-6 serums ar dabīgām eļļām


Ligita, 33 gadi, skaistumkopšanas speciāliste
Šai eļļai pieteicos testā, jo tā ir Latvijā ražota un satur smiltsērkšķus, kas ir ļoti vērtīgi. Man ir kombinēta sejas āda, kas uz pieres ir spīdīga, bet vaigos ļoti sausa, sevišķi tagad, kad paliek vēsāks laiks. Ļoti vēlos ādu padarīt vienmērīgāku, kā arī palutināt to. Šīs eļļas tilpums ir neliels, sākumā likās par mazu, bet redzot, cik eļļu vajag nedaudz, izskatās, ka pietiks ilgam laikam. To arī ērti jebkur paņemt līdzi. Pudelīte ir šika, no stikla ar pipetīti, lietot ērti. Eļļai ir ļoti nemanāma, maiga, bet patīkama smarža, tā viegli klājas un momentā iesūcas ādā. Pat neliekas, ka tiešām eļļa! Pirmais iespaids – āda tiek labi mitrināta. Pēc vairāku dienu lietošanas pamanīju, ka ādas krāsa ir uzlabojusies. Vaigi arī vairs nav tik sausi. Labi, ka arī piere, deguns un zods nepaliek spīdīgāki. Man patīk šī eļļa, jo liekas, ka tā tiešām pabaro ādu ar tai vajadzīgām vielām. Lietošu noteikti tālāk šo produktu, iesaku citām sievietēm izmēģināt.

Ilze, 42 gadi, strādā ar finansēm
Man ir nobriedusi sejas āda ar nedaudz paplašinātām porām. Šo produktu pieteicos testēt, jo pēc apkures pieslēgšanas āda palikusi sausāka un pelēcīgāka. BIO2YOU eļļai ir glīta kastīte un tā pildīta stikla pudelītē ar pipetīti. Eļļai ir viegls aromāts un vidēji šķidra tekstūra. Klājas labi un iesūcas ādā faktiski uzreiz. Āda kļūst gluda un mīksta. Arī pēc testēšanas dienām savu pirmo pozitīvo viedokli esmu saglabājusi. Patīk gan tas, kāds ir pats produkts, gan tā radītais rezultāts. Sejas un kakla āda izskatās svaigāka un koptāka.

L’Oréal Paris Nutri-gold Extraordinary eļļa sejai


Elīna, 30 gadi, šobrīd audzina bērniņu
Pēc bērniņa piedzimšanas mana sejas āda ir kļuvusi mainīga – reizēm pārāk sausa, reizēm taukaina, bet vienmēr pēc sejas nomazgāšanas tā paliek izteikti sausa, tāpēc izvēlējos L’Oreal eļļu, kas sola mazināt sausu un neveselīgu sejas ādas izskatu. Produkta iepakojums noteikti ir vispiesaistošākais no citu piedāvāto zīmolu produktiem. Arī pašas pudelītes lietošana ir ļoti parocīga, viegli atverama un aizverama – pat pēc eļļiņas uzklāšanas, kad vēl paliek slidenas rokas. Aromāts ir salīdzinoši izteikts, bet patīkams – var just, ka sastāvā ir dažādi ārstnieciski augi. Biju diezgan pārsteigta, ka tas, kas tika solīts saistībā ar uzklāšanas vieglumu, patiešām tā arī ir. Eļļiņa viegli klājas un nekavējoties iesūcas ādā, kas pēc tam nav ne taukaina ne spīdīga. Tieši pretēji – āda kļūst tāda kā samtaina. Efekts ir jau redzams tūlīt, jo āda paliek vizuāli veselīgāka, zīdaināka un pat liekas, ka ir līdzenāka. Nav nemaz nepieciešams lietot krēmu. Esmu ārkārtīgi apmierināta ar produkta izvēli un iesaku to arī citām.

 
Amanda, 40 gadi, personāla speciāliste

Savu sejas ādu raksturotu kā normālu. Līdz šim biju lietojusi tikai krēmus, serumus, sejas eļļu nebiju lietojusi. 
Patīkami pārsteidza flakona izmērs, biju domājusi, ka eļļa būs mazāka tilpuma. Lietošanai gan ērtāka noteikti būtu, ja eļļa būtu  izsmidzināma, ar pipetīti neuzmanīgi darbojoties var gadīties, ka eļļa nopil. 
L’Oreal sejas eļļu lietoju vakaros, uz attīrītas ādas, pirms nakts krēma uzklāšanas. Ļoti jauka – neuzbāzīga smarža un tekstūra, nav ķepīga, ātri iesūcas – āda nepaliek taukaina.
 Ja pirms tam, reizēm, uz sejas parādījās kāds apsārtumiņš, tad pēc šīs eļļas lietošanas to vairs nemanīju.
 Par eļļas efektu grūti ko vairāk pateikt tikai pēc pusotras nedēļas lietošanas. Katrā ziņā, nekādas alerģiskas reakcijas nenovēroju un noteikti  turpināšu to lietot, un droši varu ieteikt arī citām lasītājām.


9 komentāru
  1. Man jau likās, ka par MOSSA būs labas atsauksmes. Ir pamēģināts paraugs, būs jāiegādājas!

  2. Loreal ir ļoti laba – lietoju jau kādu laiku! Arī matiem no šīs pašas sērijas!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.