Sasildīsim savas un citu sirdis

Šī gada 11. decembrī viesnīcā Reval Hotel Elizabete notiks Latvijas modes mākslinieku un dizaineru atbalstīts Ziemassvētku pasākums ar mērķi citam citu iepriecināt un sniegt īpašu atbalstu ģimenēm ar bērniem-invalīdiem. Atbalstot projektu Ziedot.lv, 10% no ietirgotā tiks ziedoti akcijai „Mīļā auklīte”.
 
Pēc aukstā un drūmā rudens Ziemassvētku dāvanu tirdziņš viesnīcā Reval Hotel Elizabete piedāvā iespēju izbaudīt Ziemassvētku noskaņu ar piparkūkām un karstvīnu, ar dāvanām un eglīti.
No plkst. 12:00 līdz 17:00 viesnīcas pagalmā norisināsies Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā varēs iegādāties suvenīrus un dāvanas no lauku un amatnieku izstrādājumiem, bet bērniem radošajā darbnīcā būs iespēja pašrocīgi pagatavot egļu rotājumus un karnevāla maskas.
 
Visas dienas garumā viesnīcas restorānā būs pieejama speciāli šim pasākumam veidota ēdienkarte ar šefpavāra pagatavotiem sautētētiem kāpostiem un mednieku desiņām. Savukārt dienas otrajā pusē, kamēr DJ Uldis izklaidēs ar īpašu vakara programmu, viesnīcas bārā tiks piedāvāti dzērieni par klientam „draudzīgām” cenām.
 
Vakara noslēgumā kā pārsteigums būs vēl nebijusi izsole, kurā tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā Natālija Jansone, Žanete Auziņa, Ingrīda Drārzniece, INCH, Munio Candella un daudzi citi izsolīs savas mīļākās lietas. Izsoles ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai „Mīļā auklīte”.

Pasākums notiks Rīgā, viesnīcā Reval Hotel Elizabete (Elizabetes ielā 73), 11.decembrī no plkst.12:00 līdz 22:00.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.