Sarkano BIEŠU un kazas SIERA ripiņas

Gunta, 42 gadi, skolotāja – viena no manām iemīļotajām uzkodām nacionālā tonalitātē ir šīs veselīgās un ļoti garšīgās sarkano biešu ripas ar kazas sieru.

Sastāvdaļas – 4-6 novārītas, atdzesētas un nomizotas sarkanās bietes, kazas siers, bazilika pesto (gatavs vai paštaisīts), ķirbju vai olīveļļa.

Pagatavošana – bietes sagriež ripās, kārto uz liela šķīvja. Pa virsu, uz katras ripas liek kazas sieru, nedaudz pesto un pārslaka ar eļļu. Ātri pagatavojama un izcili garšīga svētku uzkoda.

Atpakaļ uz – 3 ĀTRAS un GARDAS svētku UZKODU receptes

Projekts tapis sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm – FINN CRISP Original ir kraukšķīgas un gardas pilngraudu sausmaizītes, kuru oriģinālā recepte izstrādāta jau 1952. gadā, taču tās joprojām ir iecienītākās visu sausmaizīšu vidū. Šo sausmaizīšu noslēpums ir gardais, zeltaini brūnais izskats, raksturīgais kraukšķīgums un nepārspējamā, bagātīgā rudzu garša. FINN CRISP Original sausmaizītes satur sevišķi daudz vērtīgo šķiedrvielu, tādēļ ideāli piemērotas gardai un veselīgai ēdienreizei. Šīs sausmaizītes nesatur laktozi, soju, pienu un olas, līdz ar to ir piemērotas arī veģetāriešiem un alerģiskiem cilvēkiem. Vairāk uzzini www.finncrisp.com

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.