Sargi savus sapņus

 Ja tev ir (ne)laimējies un esi nonākusi attiecībās ar jauko brīnišķīgo „dvēseļu glābēju un mierinātāju", tad esi modra – sargi savus sapņus. Noklusē savas vēlmes. Tev blakus ir rijīgs vilks jēra ādiņā.  Psihopāts agri vai vēlu sarīkos „emocionālu uguņošanu” pārmetot tev visus pasaules grēkus. Pat tos par kuriem nemaz neesi dzirdējusi. Tas dos viņam iespēju dzert, „laist pa kreisi”, iztērēt ģimenes budžetu – visu ko iecerējis. Pie tam palikt nevainīgi baltam un gaidīt, kad tu pielūgsies un „nožēlosi grēkus”.

Ja nedēļas laikā nebūsi nožēlojusi. Vēl jo vairāk – būsi aizbraukusi pie radiem, draudzenēm vai vienkārši ekskursijā, psihopāts sāks pielabināties. Viņš sasolīs visādus labumus, lai tevi dabūtu savā teritorijā. Tad viņš uzmanīgi uzklausīs tavus stāstu par tēmu kādai jābūt ģimenei, kādu tu vēlies redzēt viņu, kādas tavas slēptākās vēlmes. Viņš piekritīs tev, papildinās tavu teikto ar spilgtām vīzijām par laimīgu nākotni.

Viņa acis mirdzēs un kulminācijā jūs laimīgi saplūdīsiet vētrainā seksā un neizsakāmā ekstāzē.

Un…. Tagad tu esi viņam iedevusi pašas galvenās „sirds atslēgas”. Ar šo pašu mirkli viņš sāks strādāt, lai sagrautu VISAS tavas vēlmes, VISUS tavus sapņus un vēl tevi apsūdzētu bezdarbībā, jo tu lūk tikai tukši sapņo, bet nekādi nepalīdzi ( vai pat radi šķēršļus) viņam radīt ideālo ģimeni… 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.