Sakošļāti zīmuļi skolēniem

Lielbritānijas kompānija Concentrate laidusi klajā jaunu produktu, kas atturēs skolēnus no zīmuļu graušanas. Tie ir parasti zīmuļi ar zobu pēdām. Psihologi uzskata, ka šādus zīmuļus skolēni retāk bāzīs mutē, jo tie jau izskatās sakošļāti. Tā ir lēta un efektīva metode, kā atradināt bērnus no kaitīgā ieraduma un iemācīt taupīt savus zobus. Šādi zīmuļi rosinās skolēnus koncentrēties mācībām, nevis novērst uzmanību uz blakus lietām.

Kompānija Concentrate specializējas mācību līdzekļu ražošanā, kas palīdz bērniem koncentrēties mācībām, kā arī izstrādā vienkāršus un ekonomiskus produktus, kas efektīvi risina skolēnu psiholoģiskās problēmas.

Kompānijas Concentrate produktu klāstā ir tādas asprātīgas lietas, kā balsojamais lineāls (lai veicinātu bērnu aktivitāti stundās), pusdienu kastīte ar speciāliem nodalījumiem augļiem vai īpaši apdrukātas krūzītes skolotājiem.

2 komentāru
  1. Ha, es atceros, ka daži labi skolā sūkāja pildspalvas, dažreiz dabūjot tinti arī mutē, un tad varēja ar zobiem tintē visu dienu arī staigāt 😀

  2. Es skolas laikā “apēdu” vairākas piltenes un zīmuļus, vēl tagad, kad esmu jau pieaugusi meitene 🙂 paķeru starp zobiem rakstāmrīkus. Darbavietā savu pildspalvu vienmēr atpazīstu pēc kodumiem. Nezinu, kas to varētu kādreiz mainīt. Tas ir netikums un no tiem, kā rāda prakse, netiek vaļā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.