Rutīna attiecībās

Tuvojoties svētkiem mēs pastiprināti izvērtējam to, kas pēdējā gada laikā ar mums ir noticis. Kā saka ziemassvētki ir mīlestības un miera laiks. Taču domāju ikviena no mums kaut reizi ir pārdomājusi to, vai virietis ar kuru esam kopā ir mūsu īstais un vienīgais. Bet ko darīt ja zinam ka vīrietis ir īstais, bet attiecībās ir pazudusi dzirkstelīte. Uz acīm vairs nav rozā brilles, mēs zinam, ka vīrietis nav ideāls, reizēm vīrietis nomēta savas netīrās zeķes, reizēm piemirst ka sievietēm vajadzīgi komplimenti un regulāri uzmanības apliecinājumi, var jau būt, ka ir tādi vīrieši kuri atceras par ziediem, kuri katru dienu savai sievietei atceras atgādināt cik viņa ir īpaša. Bet tomēr ir arī tādi pāri, kuriem ir kopēja ikdiena, kuri varētu pat teikt ka dzīvo saticīgi, bet ir aizmirsuši ka attiecības ir jākopj. Bieži vien ir situācija, kad sievietes tikai sūdzas ka no vīriešiem nesaņem pietiekamu uzmanību, ka viņš vairs nav tik uzmanīgs kā attiecību sākumā, bet pirms mēs meklējam vainu vīriešos varbūt mums vispirms ir jaizvērtē, ko mēs pašas daram, lai attiecības joprojam būtu tādas, kā sākumā. Vispirms mums jauzdod sev jautājums vai mēs joprojām protam savaldīt savas dusmas vai mēs pārāk daudz "nezāģējam" un nepārmetam par niekiem. Vai mēs joprojām vienmēr rūpējamies, lai izskatītos tikpat lieliski kā tad, kad mēs tikko sākām attiecības. Vai mes pašas atceramies viņiem atgādināt, cik viņi ir lieliski. Un galu galā kāpēc mēs gaidam, kad viņš mūs aizvedīs romantiskās vakariņās arī mēs pašas šad tad viņam varam sagādāt kādu pārsteigumu, arī mēs pašas varam izplānot savu ideālo randiņu arī vīrieši vēlas tikt palutināti.
Ar rutīnu jācīnās arī mums pa
šām, bet es nesaku ka mums nav jāpanak arī lai viņi pieliek zināmas pūles, taču es domāju, ka jebkurš vīrietis kļūst pakļāvīgāks, ja arī mēs pašas ieguldam darbu netikai gaidam kad mums visu pienesīs klāt. Attiecības tas ir darbs, kurā jāpatērē daudz laika.

4 komentāru
  1. Katram -ilgak kopa nodzivojusam parim rodas apnikuma faaze.
    Bet daudz ko nosaka – pieradums dzivot kopa.
    Un tad nak velme padzivot sev-bet ta lai IT KA IR KOPDZIVE!(Tjip-skirties negribas,kopaa ari nevar vairs!):))
    Un tad vel attaisnojums,ka—.Ir tachu dazadi iemesli-Dzives raditi shi briza krize i APSTAKLI kad nemaz nevar ta vienkarsi izskirties-Atliekl vienigi …sakostiem zobiem dzivot kopa.

  2. ES uzskatu, ka attiecībās ir jāstrādā abiem. Protams mēs sievietes varam būt tās, kas sper pirmo, otro un varbūt pat trešo soli, lai uzfrišinātu attiecības. Bet ja neseko nekāda atbildes reakcija no vīrieša, tad varbūt šīs attliecības ir izsmēlušas sevi. Un ir pienācis laiks katram iet uz savu pusi. …… Protams, jo ilgāka attiecību vēsture, jo vairāk ir vērts pacīnīties. Bet tikai vajag atcerēties ka visam ir robeža un dažreiz ir labāk atlaist esošo situāciju, lai dotu iespēju kaut kam jaunam.

  3. Nez kā agrāk cilvēki spēja mūžu kopā nodzīvot un vēl vecumā viens uz otru varēja skatīties ar mīlestību. Tā tas ir bijis maniem vecvecākiem- kad Ome nomira, nekad nebiju redzējusi tādas sāpes, kādas mans Vecaistēvs pārdzīvoja… Un kādreiz pārdzīvoja visādas nebūšanas un krīzes, bet tomēr pārdzīvoja to kopā. A mūsdienās- kā kas, tā šķirās! Vārguļi esam palikuši…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.