Rīta kafijas vietā – ziepes

Rīta mundruma dzēriena, brokastu karalienes kafijas tronis sāk šķobīties.

Visnotaļ ticami, ka visai drīz melnā, rūgtā dzēriena malkošanu pasaules iedzīvotāji aizstās ar citu rīta rituālu – mazg?šanos ar īpašām ziepēm. Lielbritānijā ir izgudrotas ziepes Shower Shock ar kofeīnu. Mazgājoties dušā, kofeīna aktīvie elementi caur ādas porām nokļūstot cilvēka organismā. Ražot?ji vēsta, ka aptuveni piecu minūšu laikā cilvēks jūtas mundrs un pamodies.

Shower Shock ir glicerīna ziepes, kas ražotas no dabīgām sastāvdaļām ar piparmētru aromātu. Katrs  ziepju gabals paredzēts aptuveni 12 izmantošanas reizēm.

10 komentārs
  1. Nezinu gan, kafijas dzeršana kā tāda man ir rituāls, un šādas ziepes to noteikti neaizstātu, varbūt vienīgi papildinātu 🙂

  2. Piekrītu Greeth. Man arī mazgāšanās ar kafijas ziepēm neaizstātu kafijas dzeršanas rituālu, kura laikā es varu pieķert arī kādu žurnāliņu vai rīta avīzi. Dušā šitā nevarēs.

  3. Rīta kafija ir kas īpašs, laiks kad vislabāk noskaņoties dienas darbiem. Un diezvai kofeīns, kas pamodinās manu ādu spēz aizvietot kofeīnu, kurš pamodinās manas “iekšas”. Gluži pareizi var būt vienīgi papildinās rīta atmodas rituālu.

  4. a ko darīt tiem, kuri no rīta nemazgājas, bet tās 15min vēl ātri cenšas pagulēt?! :)) jāgrauž ziepes?! vai tomēr labāk krūze kapijas?! :p

  5. esmu laikam vieniigais kuru duša pamodina labāk nekā kapija:) ar tam kofeiina ziepem vai bez

  6. Ieiet dušiņā, sabarot ādu ar kofeīnu, un tad samierināt iekšas ar tasīti kafijas 😉

  7. Es pēc kafijas jūtos sliktāk, dažkārt pa slims. Tapēc labāk iztieku bez tās tases un visdrīzāk bez tām specifiskajām ziepēm ari iztikšu.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.