Redaktores blogs

Sveikas, meitenes!

Šī būs pirmā reize, kad uzrunāju jūs redaktores blogā, kaut gan ar dažām no jums tikāmies klātienē jau pirmajā espati.lv lasītāju kluba pasākumā. Atzīšos, bija tik patīkami redzēt mūsu lasītājas vaigā – tik dažādas, tik nopietnas, bet reizē arī ieinteresētas un zinātkāras!

Pienācis tas gadalaiks, kad gaisa temperatūra krītas, rīti un vakari kļūst tumšāki un aizvien biežāk aizdomājamies par glītu gumijas zābaku iegādi. Kāpēc aizdomājamies – velkam kājās un sļakstināmies pa peļķēm kā bērnu dienās! Labi, labi, zinu, ka ne visas esam tik pārgalvīgas un ne visām galu galā pēc darba dienas tam pietiek spēka. Arī rudens drūmums mazina apgriezienus – vismaz uz savas ādas to jūtu noteikti. Nez kāpēc  no zila gaisa piezogas arī vecais labais pinkšķis  –  vai dieniņ, cik dzīve grūta un cik maz tādu, kas mani patiesi mīl…🙂
Un atkal ne saukti, ne gaidīti klāt 3 liekie rudens kilogrami, bet nav ne noskaņojuma, ne spēka plosīties pa sporta klubu vai izmēģināt jauno brīnumaino olbaltumvielu diētu. Apsveicu tās, kuras spēj garā un miesā būt stipras arī šajā tumšajā un drēgnajā periodā, un pievienojos vienotā sievišķīgā vaidā tām, kuras tomēr jūt mazu atkāpi no vasaras pacilātā noskaņojuma.

Lai nu kā, katrai mums taču ir lietas, kas spēj iepriecināt – kaut vai tādi sīkumi, labsajūtas krikumiņi. Droši vien, ka modinātāja zvans regulāri tiek atlikts par piecpadsmit minūtēm, ja pa palodzi dzird bungojam lietus lāses, bet no rīta drēgnuma tomēr uz kādu brīdi spēj glābt liela brokastu kafija ar pienu. Varbūt kādai sasildīties un atgūt spēkus palīdz silta vanna ar aromātiskas jūras sāls saujiņu. Šo recepšu, bez šaubām, ir simtiem, un jauki, ja katrai no mums atrodas tā īstā. Man ir tāda mazā siltā vietiņa, kafejnīca, kur vienai ļoti tīk iztukšot šo lielo krūzi kafijas un paņemt līdzi savu mīļāko grāmatu.

Bet zināma patiesība ir arī tā, ka sasildīties var arī draudzeņu pulciņā, kopīgās sarunās un izklaidēs. Vārdu sakt – kopā jautrāk. Tieši tāpēc espati.lv kolektīvs ir nolēmis aicināt savas lasītājas uz ikmēneša tikšanos, lai kopā atpūstos neformālā gaisotnē. Protams, mums ļoti interesē jūsu viedoklis par šādām kopā sanākšanām, kā arī lietām un aktivitātēm, ko vislabprātāk šajās tikšanās reizēs darīt, runāt, izmēģināt. Tāpēc aicinu jūs būt atsaucīgām un aizpildīt mazu virtuālo anketu, kas palīdzētu man un pārējām espati.lv meitenēm sagādāt jums patiesi tīkamus brīžus, vārdu sakot, veidosim mūsu vakara scenārijus kopā.
Anketu aizpildi šeit:  aptauja.

Tāpat es tiešām priecātos, ja kāda no jums nebaidītos dalīties savās pārdomās un idejās (ja tādas radušās) espati.lv satura veidošanas sakarā – mums katrai noteikti ir aktuālās tēmas, par kurām vēlētos iegūt padziļinātu un izsmeļošāku informāciju, vai vienkārši padalīties ar citām lasītājām kādā interesantā atklājumā. Ja tā ir – droši rakstam vēstules uz [email protected]!
Tāpat esat aicinātas uzdot jautājumus mūsu ekspertiem vienalga kādā jautājumā. Ja vajadzēs, atradīsim ekspertu, kas palīdzēs gan velosipēdu salabot, gan jaunajam mētelim piemērotu šallīti piemeklēt.

Ar to nu mans sakāmais šajā reizē ir beidzies. Gaidīšu jūsu iesūtītās anketas, un uz tikšanos kādā citā blogā vai nākamajā espati.lv kopīgajā pasākumā:)

5 komentāru
  1. Tā ka šis ir pārmaiņu laiks daudziem un tiek izvērtētas prioritātes, Žanete ir nolēmusi pievērsties savam sirds aicinājumam. Sakām paldies Ženetei par paveikto darbu un laiku, kas pavadīts kopā ar mums, bet espati.lv ikdiena rit tālāk. Arī turpmāk priecēsim ar dažādiem rakstiem par jums interesantām un aktuālām tēmām 🙂

  2. Priecājos, ka māsa ieteica šo lapu, lasu un lasu un priecājos!
    Paldies, ka esat! Veiksmi arī turpmāk!
    Aizpildīju anketu un ar nepacietību gaidu kopīgos vakarus!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.