Redaktores blogs. Cik tomēr interesanti mainās laiks…

Pirms kāda laika teicu, ka krīzi nelaidīšu sev klāt. Aizvien cenšos to nelaist, taču, par cik Viņa izplatās un ir visapkārt kā neizsvēpējama smaka, cenšos to novērot un ar to pat varbūt mēģināt sadzīvot (lai gan esmu absolūti pārliecināta, ka ar Viņu tā pa īstam iedraudzēties negribu). Tātad – skatos, vai kas no tā visa ir sanācis labs.

Gandrīz pie katra lielveikala tiek organizēti zemnieku preču tirdziņi. Atsākušies braucieni uz laukiem pēc lauku labumiem. Ja vēl pirms gada savas izēstās ievārījumu, kompotu vai skābētu gurķu burciņas ar slaidu vēzienu izlidinājām miskastē, tad tagad šīs burciņas tiek krātas, lai vasarā tās pildītu ar dažādiem garšumiņiem – kompotiem, zaptēm un marinētiem dārzeņiem. Priecē, ka atgriežas tik daudzas foršās lietas no bērnības – pašceptas kūkas, apģērbs, kas pašūts tieši tavam augumam vai aizlienēts no draudzenēm (nevis vienreiz vilkts un skapī nobāzts tumšākajā stūrī), visādi barterīši un andeles… Sestdienu veltām pastaigai pa mežu, nevis lielveikalu…

Fantastisku pēcpusdienu piedzīvoju pavisam nesen. Bija pirmā saulainā un siltā pavasara diena, un devos darīšanās pa pilsētu – ar velosipēdu (pati mīlu un tev arī iesaku). Satiku meiteni, kura šuj fantastiskas brošas – kādu no tām vēlējos iegādāties jau ilgāku laiku. Tā nu sākām uz ielas runāties, no somas tika celtas ārā šīs pašas brīnišķīgās brošas, varēju tās visas apskatīt, izčamdīt un izpriecāties – šķiet, vēl pavisam nesen būtu grūti iedomāties, ka cilvēki varētu tāpat vien uz ielas satikties, iepazīties, aprunāties un šķirties ar smaidu uz sejas, nepārdzīvojot par šķietami lieki nosviestajām piecām minūtēm. Pēc tam amizanta izvērtās "ieskriešana" zeķu veikaliņā, kur beigu beigās varēju izcilāties visas smukās zeķes un zeķbikses pēc sirds patikas, aprunāties par patiesi ieinteresētu pārdevēju un beigu beigās iepazīties ar veikaliņa īpašnieci, sarunas noslēgumā apmainoties ar tālruņa numuriem un idejām.

Ko es ar šo visu vēlējos pateikt? Citēšu Mixmaster AG – dīdžeju, ar kuru interviju vari lasīt tepat portālā (lasi šeit). "Spēt saglabāt ticību un cerību, jo no tās daudz kas ir atkarīgs. Tas, ko mēs domājam, veido to, kādi mēs būsim. Ne tikai sēdēt, bet arī darīt. Mums katram ir iespējas darīt kaut ko mazu, bet labu – pagalma kaķīti pabarot vai labu vārdu pateikt. Nevis kaut kad nākotnē, bet jau no šī brīža"

Tas nebūt nenozīmē, ka mums būtu jāsēž zem lietussardziņa peļķes vidū un jāiztēlojas, ka nekas traks taču nav noticis. Lietas mainās, tāpat, kā mainās mūsu paradumi un dzīves uztvere. Mēs, espati.lv stāstām par to, kā, ņemot vērā  šīs izmaiņas uztvert pozitīvāk. Piemēram, kā taupot, tu vari dzīvot zaļāk. Vai kā pilnveidot sevi profesionāli, lai izceltos darba tirgū. Kā būt skaistai gan ārēji, gan iekšēji… Un kā neaizmirst par attiecībām un pozitīvu emociju gūšanu.

Un nobeigumā – nekādi nevaru nepadalīties ar to, kā mums, espati.lv, iet. Tik tikko – 3. aprīlī – nosvinējām savu piekto mēnesīti ar priecīgu ziņu – mūs ik mēnesi apmeklē jau 60 000 unikālo lasītāju. Atsaucību guvušas mūsu rubrikas "Jautā ekspertam", kur vari uzdot jautājumu jebkuram sev interesējošam speciālistam, un "espati.lv kino kritiķi", kur jebkura no jums var tikt pie ielūgumiem uz kino, un uzrakstīt par filmu savus iespaidus – recenziju. Arī aptauja par mūsu zināšanām par kontracepciju parādīja, cik šis jautājums mums ir nozīmīgs. Pavisam drīz piedāvāsim tev dažādus jauninājumus, lai espati.lv kļūtu tev vēl noderīgāka un interesantāka – turpināsim mūsu videoprojektus un interesantās fotoreportāžas, ar horoskopiem iepazīstināsim katru dienu un būs vēl pāris jaunumi, par kuriem tev pašlaik nestāstīšu – lai saglabājas intriga 😉 Taču pats galvenais – viss, kas mūsu portālā lasāms un skatāms, tev ir un arī nākotnē būs absolūti bez maksas!

Ļoti priecājos par to, ka lasi espati.lv 🙂 Un ļoti novērtēšu, ja ja tu man pastāstīsi, ko vēl tu vēlētos šeit lasīt, kas varbūt ir tāds, ko tu gribētu mainīt vai papildināt.

4 komentāru
  1. Iedvesmojoss raksts, tik saulaini oranza un smuka Tev bilde cien. espati.lv redaktore :), neskatoties uz so peleko ritu, diena sak izskatities daaaaudz pozitivaka! Starp citu, paldies par interviju ar Dainu Sirmo, loti feina saruna zurnalistei izdevusies!!!

  2. Sandra, emm, laikam nē :)) Gribējās man kaut ko pateikt par vēlēšanām, bet laikam atturēšos :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.