Redakcijas blogs

Pa ceļam uz pilnību

Mēs esam tik dažādas. Un tomēr… Mums visām ir kas kopīgs – laiks, ko pavadām espati apmeklējumos. Ceru, ka šis laiks nav lieki zemē nomests, bet ļauj tev atrast ko tādu, kas palīdz kļūt labākai, veiksmīgākai un, pats galvenais, laimīgākai.
Jo dažkārt šai mūžīgajā skrējienā pēc panākumiem, pēc vairāk naudas, labākas karjeras vai vēl kā cita vairāklabākātrāk mēs aizmirstam par sevi. Par to, ka pats svarīgākais šai dzīvē esam mēs pašas un mūsu laime. Jo, ja būsi laimīga pati, tu spēsi šo izjūtu dāvāt arī apkārtējiem.

Tātad novēlu tev šai gada pēdējā mēnesī, laikā, kad iesākas advents un mēs visi esam nolikti pārdomu priekšā, kāda ir tava dzīve un ko vēlies tajā sasniegt, neaizmirst sevi. Neapmaldīties un nepazaudēt. Jo tikai tad, ja zināsi, kas tev vajadzīgs, varēsi strādāt, lai to piepildītu. Lai tavu patieso mērķi nenomāc viltus vērtības. Lai nesanāk tā, ka naudu pelni tikai tāpēc, lai tērētu. Bet no tērēšanas patiesībā sen vairs negūsti baudu, jo esi pārāk nogurusi pelnot.

Un atkal, lai cik vērtīgs būtu tāds portāls, lai kā mēs censtos sniegt pozitīvas emocijas un parādīt virzienus, kas palīdz risināt problēmas, tas, kas nepieciešams tieši tev, būs jāatrod pašai. Tas ir tavs ceļš, kurā nav pavadoņu… tikai ceļa norādes.
Bet es ceru, ka espati var mazliet palīdzēt, kādā neskaidrā krustojumā parādot, uz kuru pusi iet. Kā kādā grāmatā minēja slavenais rakstnieks Pauls Koelju, ja tev dzīvē ir īstais mērķis, visa pasaule sadodas rokās, lai palīdzētu to sasniegt. Un arī mēs, sievietes no espati redakcijas, gluži tādas pašas kā tu, ar saviem sapņiem, savām rūpēm un savu ikdienu, vēlamies būt kā pakāpiens tavā dzīvē. Ja ne gluži kā ceļvedis, tad kā maza pozitīva emocija pelēkā dienā, kā idejas dzirksts nākotnes plāniem.

Arī tu esi mana iedvesmotāja. Piemēram, pirms laiciņa, kad portāla lapās varēji lasīt gatavošanas konkursa receptes. Tieši tu, lasītāj, kļuvi par manu iedvesmotāju. Un nu jau kādu laiku sestdienās mana ģimene mielojas ar paštaisītiem pelmeņiem. Tā ir īsta garšas simfonija! Un ar katru nedēļu šai jomā es kļūstu prasmīgāka. Kad būšu sasniegusi savas virsotnes, ar pieredzi padalīšos.
Tāpat espati man lika vēlreiz aizdomāties par to, kā ir slimot, ja mājās ir mazi bērni. Un secināju, ka patiesībā to nemaz nevaru atļauties. Un varbūt, labi, ka tā. Ir iemesls pacensties būt veselai.

Tā nu sanācis, ka vairums espati tēmas ir tādas, kādas tās ir, jo tās ir svarīgas tieši mums šajā brīdī. Un ceru, ka noder arī tev. Ja nu tu vēlies uzzināt ko citu, droši dod ziņu, iespējams kopā mums izdosies atrast atbildes uz tavu jautājumu.
Sagaidot Adventu un tuvojoties Ziemassvētku brīnumam, novēlu tev gūt gaišas un pozitīvas emocijas. Lai šis laiks kļūst ne tikai par pārdomu un gaidīšanas laiku, bet arī rīcības un pārmaiņu brīdi.
Tāpat kā dvēsele šai tumšākajā no gadalaikiem atbrīvojas no grēkiem, tāpat arī mūsu prāts var tapt tīrāks no apkārt notiekošajiem sārņiem. Lai ļautu mums kļūt laimīgākām.

Lai tev izdodas nepazust viltus mērķu jūklī un atrast to vienīgo, savu īsto. Ceru, ka mēs, espati radošais kolektīvs, būsim kā smilšu grauds tavā ceļā uz pilnību. Kā maza, bet nozīmīga sastāvdaļa, kas padara ceļu gludāku.
Balta miera piestrāvotus Ziemassvētkus! Ar piepildījuma sajūtu.

8 komentāru
  1. Zanda, par Tavām receptēm vien milzumlielais paldies! Un paldies par vēlējumiem, Tev to pašu!

  2. Zanda ir tas cilvēks, ar kuras rakstu palīdzību es cenšos saprast savus bērnus un kuras virtuves gudrībās gūstu daudz jauna, paldies Tev liels un uz tikšanos atkal espati.lv lapās!

  3. OOO Zanda!!! cik patīkama atkal tikšanās!!! Kādreiz ar Zandu strādāju kopā fotosalonā Doma laukumā un kopš tiem gadiem arī nebiju viņu redzējusi 🙂 raksts tiešām loti iedvesmojošs, paldies 🙂

  4. Kā Marta, tā arī Zanda ir espati satura veidotāja. Šomēnes espati vārdā runā Zanda 🙂

  5. Paldies, Zanda par tavām jaukajām receptēm un padomiem, esmu sajūmsā, tāpēc šeit bieži ienāku. r;i Martai paldies un pārējam espati.lv kolektīvam 🙂 Esmu ievērojusi, ka arī žurnālos redakcijās uzrunas raksta dažā di rakstošie žurnālisti, man bija prieks iepazīties ar Zandu.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.