RE: Par daudz seksa

Šī būs atbilde autorei, kuras vīrs viņu tā iznerrojis, ka pēdējo glābiņu viņa meklēja, rakstot šo mokpilno vēstuli.
Mans draugs, šķiroties no sievas, jautāja viņai, kas bija par iemeslu, kāpēc viņa aizgāja prom? Un viņa atbildēja, ka bija pārvērtusies par drāžamu gaļas gabalu. Ziga sieva teica šādus vārdus: „ Zigi, lai to izturētu, ir ļoti jāmīl tevi”.

Protams, es pilnīgi piekrītu autorei, ka šī te kopošanās var apnikt – kas par daudz, tas par skādi, bet te mums, tfu! – kādiem mums!? Jums!… būtu žēlsirdīgi jāiedziļinās tajā nožēlojamā nelaimes čupiņā, kura ķoķis no rīta un vakarā meklē ceļu starp jūsu ciskām, lai tur iespraustos. Tas nabags ir vienkāršs dabas primāts, kurš pat nespēj apjēgt, ka visuvarenie Dabas spēki viņu uz šīs zemes ir radījuši ar vienu pamatmisiju – kādai iespraust un iešaut viņā savu spēku, jo zemapziņa saka viņam priekšā, ja to neizdarīsi tu, tad to izdarīs kāds cits! Lai cik dumji tas neizklausītos, katrs tēviņš sevi uzskata par pašu labāko, un tāpēc viņa pienākumos ietilpst atstāt pēc iespējas vairāk pēcnācējus. Viņa devīze – ja ir sieviete, tātad viņā vajag iespraust! Viņš momentāni noskanē sievieti… pupi ir, spēcīga pakaļa ir, smaida, ačele mirdz… vesels skuķis, manus bērnus iznēsās un nobaros! O! Tas tik man ir vajadzīgs!

Tagad mēs aplūkosim šķērsgriezumā mātīti un viņas kniebšanās apetīti. Kāda tur viņas izcelsme no Venēras!? Viņu arī stārķis tepat kāpostu laukā iemeta. Viņa arī grib, lai to kniebj, bet tomēr grib, lai vālē spēcīgs vecis, nevis tas tur puņķainais ņuņņa – Nu, zaķīt, mincīt, pelīt, nu, jūūūti? Nu, lūdzu… lūdzu, lūdzu.  Da viņai vienkārši tās vienas un tās pašas  dzīvesbiedra kustības, viņas apčamdīšana un vārdi ir tā pieriebušies, ka viņai tas nesagādā gandarījumu. A, vot, ja viņas garos matus kāds ērzeļa tipa mačo uztītu uz rokas… spēcīgi to pagrieztu pret sienu, tā, lai viņas krūtis sajustu aukstās betona sienas pieskārienus… tad pats dupsis nekontrolējami pašautos pretī izbadējušam rupeklim… un rastos tāda apetīte… un aizietu tādi trādi rīdi, ka pat saviem mazmazbērniem būtu bail stāstīt.

Daudzas no jums, lasot šīs atziņas, žēli nopūšas… ja man būtu tāds jāklis, es tam nekad neatteiktu! Izbeidz, ja?… Neatteiktu. Tagad tu tā saki. Pēc gada tavs mīļotais gulēs tev blakus, mocīsies ar vispārējo ķermeņa spermas toksikozi un tev būs pilnīgi vienalga, kā viņš jūtās.
Tagad, kur ir risinājums šai problēmai!
Nepārtrauktā vecenes gribēšana, es atvainojos, sievietes vālēšana, varētu būt saistīta ar to, ka puisis domā, ka viņš sievieti nav līdz galam iekarojis. Jo viņa vairāk saka: „Nē!”, jo vairāk  viņam to vajag izcirst! Pēc principa – jo vairāk es nedabūju, jo vairāk man vajag! Nenoliedzami, šitādi veči ļoti mīl savas sievietes, un NEKAD! tās nepametīs (vispār visādi mēdz gadīties). Kamēr tēviņš to līdz galam nebūs iekarojis, viņš no tās neatkāpsies. Tāpēc es atklāšu vienu noslēpumu: priekš sieviešiem tas ir izdevīgi visu laiku ķoķi turēt badā. BET atkal, lūdzu tikai nepārforsējiet!

Ko darīt?
Regulāra „Nē…e” teikšana viņā uztur KAISLI!!!!! Viņam iekšās viss vārās, testasterons burbuļo! Visi organisma resursi ir novadīti tikai uz mazo astaino puscilvēku ražošanas iekārtām.
WOW! Tas jums ir kaut kas jauns?
Vienu nedēļu… nu divas… novālējiet viņu tā, ka, lai viņš nezin ne rītu, ne vakaru. Protams, ka tas prasīs lielu piepūli, procesā būs iedarbināta visa muskulatūra, bet vajag, lai mājās iestātos miers. Sūtiet visādus stulbus sms, ka tipa, jau pludoju…. gribu, svīstu, svilstu… esmu uzkaitēta utt. Radiet viņā pārliecību, ka viņš ir Ogo… go… go! Izsūciet no viņa salmiņa visu kokteili! Visu! Un slauciet vēl… vēl… vēl. Strādājiet uz maksimumu!
Es pat pieļauju domu, ka pašai sievietei beigu beigās iepatiksies.
Ak, kungs, par tik atklātu pamācību es varu nokļūt Salamana Rušdī situācijā…
Viss pietiek!

Vienmēr jūsu, Otomārs.

P.S. … bet var gadīties, ka viņš tās divas nedēļas iztur un viņam iepatīkas. Kurš vainīgs? Tu pati! Jo divu nedēļu terapija nebija veikta pietiekošā kvalitātē, vai arī tu esi tāda… tāda /cenzēts/ (mīļā miera labad es pats to ierakstīju), kura ir radīta, lai tevi visu laiku gribētu… un tici man, nekas šeit nepalīdzēs, tu vari ieaugt spalvās kā mežonis, valkāt flaneļa apakšveļu un staigāt pa Rīgu sūdainos gumijas zābakos… tik un tā tevi izdrāzīs! Tāpēc samierinies un gaidi savas dzīves pēdējo dienu, kad, no tās atvadoties, tavi pēdējie vārdi būs: "Yes! Es izturēju!".

35 komentāru
 1. Bišku par rupju Otomār, bet nu ok … izlasīju tavu sakāmo līdz galam. Nu un sapratu, ka nesaprotu – vajag tad teikt NĒ vai nevajag??? Jo šobrīd sanāk, ka tu esi nonācis ne ta pretrunās, bet tādās it kā vispārzināmu faktu noliegšanā, respektīvi: ja ne 100%, tad ap 80% situāciju, kad vecis ir aizgāzis pa kreisi, pamatojums ir – viņa man pārāk bieži teica NĒ un tas droši vien nozīmē, ka NĒ teikšana nevis uzsit asinis, bet gan gulst par pamatu cita matrača ritmiskai grūstīšanai. Tā kā Otomār, kaut kas te nav īsti kārtībā ar to tavu mesigu!!!

 2. Tur ir jaasakataas no vecuma un attieciibu ilguma. Protams, ja jau nedeeljaam ilgi tiektureets badaa, tad jau ir chau! Ruudiits, dziivee apdauziits puika zina ko dariit. Otomaars vienu nakti klabinaadams zobus aizdomajaas liidz patiesiibai, ka tieshi shobriid ir vesels zakju pulks, kuras to vien tikai gaida, lai vinji njigu njegu sadariitu. Otomars naktii pieceelaas un demonstratiivi aizshkjuuca pie sava draudzinja Ziga. -Zigi! Man ir jaapaliek pie tevis! Zigis, protams saprotosh viirieC, uzklaja man gultu… Es mobilo noliku pa kjeerienam. Hop! Ap chetriem naktii zvana! Es necelju! Ha! Lai tagad padomaa par savu riebiigo attieksmi pret savu blakus guleetaaju. Vinja zvaniija reizies desmit… es normaali iztureeju pauzi! No riita jau shii bija darbaa pie manis. Es atzinos, ka biju pie Ziga… Vinja protams, ka nenoticeeja, bet turpmaakaas dienas bija izsmeereeta kaa sviests uz maizes… taads asums bija, ka vai prieks.

 3. Vispār varētu piekrist, bet….zin , kā, man šķiet, ka es ta izturētu, bet būtu tas pēdējais variants. Es viņu pieradinātu pie tā, un viņš tikai priecātos par manu ālēšanos un iniciatīvu 😀 Vienīgais, ka viņš pats ir atzinis, ka jo ilgāk nav seksa, jo tas ir foršāks. Reiz nedēļu netikāmies un jē! Bija baigi labi.

 4. Duujinjai: ieprieksheeja raksta autorei ir liidz trisdesmit, varbuut mazliet vairaak…, bet attieciibaas jau padziivots kaads laiks, vienkaarshi vinjai ir apnicis viens pincis… vinjai vajag ko svaigaaku, truukst emocijas, kaisles… vinja veelas lidot… bet dzjeks vakaraa uzreiz pie paKaljas lien. VAI TAD TIEM TEEVINJIEM NAV CITAS VIETAS KUR GRAMSTIITIES?! Atbilde: Ja ‘paduses buutu tik interesantas kaa sievieshu dibens… kutinaatu paduses…!

 5. Lai nu kā, šoreiz tas rupjums gandrīz netraucē, pat palīdz + bildē vecis tik salds, ka lasītājas tāpat jau sen piedevušas.

 6. Zeltenei: Oastāsti man… kaa Tu tiec galaa ar apniikstosho un sen apnikusho pulkji…?:)

 7. Otomaaram: Labi, man ir pavisam pretējs gadījums. Dzīvoju ar puisi gadu. Viņš uzskata, ka MAN sekss pārāk bieži interesē. Nu nav jau tā, ka es katru dienu gar viņu ņemtos, bet nu neizliekas, kas viņu baigi iepriecinātu mana iniciātīva. Cūka arī neesmu, spriežot pēc citu vīriešu uzmanības apliecinājumiem. Domāju, ka varbūt šis pa kreisi laiž, bet it kā pamats domāt tā nav, turklāt viņš man visādies cenšās pierādīt, ka citiem pāriem arī nav nemaz īpaši bieži (bieži jau ir reizi nedēļā viņa izpratnē). Saka, ka es esmu jocīga, jo viņa iepriekšējās dāmas neesot bijušas tik tendētas uz to. Nu bet man jau liekas, ka savos 29 gados, tikai normāli, ka vismaz reizi nedēļā man gribās…

 8. Man iisti nav ko atbildeet… cilveeki ir dazjaadi. Viens vecis vairaak, otrs mazaak, bet vaaleeties visi grib. Iisteniiibaa es ieteiktu tieshi un konkreeti… draudzinj, pameklee sev citu kampeeju. Vinjsh tevi iedziis kompleksos, kuros Tu veelaak ar gruutiibaam tiksi aaraaa. Token, nu kaut kaa Tavs raksts ar manu teevinja dziives pieredzi neiet kopaa. Vai nu juus esat nesaderiigs paaris, vai vinjam vispaar par sex ir ljoti maza interese. Varbuut vinjsh ir stipri vecaaks par Tevi?

 9. Nu ja, cilvēkam jau pa lielam laikam nekā nebūs labi. Es, piemēram neatteiktos no seksiņa reizi nedēļā, jo ar savu ilggadējo šķīrāmies. A ko man tagad darīt? Iet pa klubiem ālēties vai kā? Gribu.lv gluži nepublicēšos, bet uz kādu piedzīvojumu būtu gatava. Tikai nekā nesanāk tādā dabiskā iepazīšanās ceļā. Un arī neesmu ne cūka, ne krokodils.

 10. Man sekss patīk, bet vēl nav izdevies saprast, cik bieži mīleties būtu mans ideālais modelis. Kādreiz dzīvoju kopā ar draugu, ar kuru sekss mums bija tikai svētdienu rītos, un tas man likās par maz, bet tā kā viss cits attiecībās bija ideāli, par to man nebija kreņķis. Vēlāk (pēc pāris gadiem) gan izškīrāmies tieši seksa dēļ, jo viņš jutās slikti par to, ka viņam negribas biežāk.. viņš domāja, ka mani “apdala”, bet nevarēja sev neko padarīt… Tad man bija draugs, kurš domāja, ka ir “KING OF THE SEX”. Tas bija MURGS! Sekss kā minimums 2 x dienā… es nācu mājās no darba un domāju – nēēē, tikai ne seksu šovakar, gribu GULEEET! Kopā ar šo Kingu (pēc viņa domām) gan sabiju kopā tikai pāris mēnešu – no tās locekļa vicināšanas pie katras izdevības man gribējās vemt.

 11. Paldies par atbildi! Laikam Tev taisnība. Vecāks gan ir tikai dažus gadus, kas laikam tikai pierāda to nesaderību….

 12. Un kaapeec tu saki, ka Gribu.lv ir garaam…? Kas, Tu baigaa cackinja, ka nevari sludinaajumu ielikt, vai arii uz kaadu citu atsaukties? Davai, nezjaavee… liec iekshaa sludinaajumu… izveelies sev briedi… pirms randinja ieshauj kaadu vincuku un un uz prieksh… baudaa…:)
  Riits buus kaa vienmeer… saaksies ar moraalaam pohaam…:)

 13. iesaku paplašināt rotaļļlietu klāstu un samīļot sevi pašai. Ja gribas tikai seksu, tad tā būs labāk, jo vienas nakts sakaru “dzīvs vīrietis” tāpat nekad nespēs sniegt to, ko īsts mīļotais.

 14. Nu zini, gulēt ar kaķi maisā es netaisos un iet uz aklo, kamēr atardīsies kāds, kurš derēs plus mīnus, arī netaisos. Un uzklāt avīzi virsū arī netaisos, tik jau nu izsalkusi pēc tā seksa neesmu. Un kāpēc tie padomi ir visi tādi “uzbraucošie”. Savas rotaļlietas arī man ir, viss kārtībā. Tikai esmu sapratusi, ka arī ir daudz mega kompleksainu vīriešu, kuri neamz tā spēlējoties nevar vienam vakaram. Bet tie, kuriem kompleksu nav, uzriez ķeras kājstarpē iekšā un gāž gar zemi – vidus varaints, aprunājamies vismaz stundu, padzeram vīnu, laikam nav iespējams. Un nez kāpēc vīrietis, ja zina, kāpēc esam satikušies, domā, ka visu laiku jēlības jāmuld.

 15. Nu tur nu Tev nav taisniiba, man piemeram nekad nav probleemu ar meiteni padariit arii kautko citu, pat zinot, ka esam satikushies tikai seksam 🙂 Interesanti tacju, ne?

 16. Ne, tie padomi, nebija uzbraucoshi… nekaadaa zinjaa. Iespeejams, ka Tu pati lasiiji tos uzbraucoshaa stilaa. Par to gaazshanu gar zemi… a, kur citur to gaazt?:) Un par to stundas aprunaashanos, nu Tu te shauj paar striipu. Es pat vispirms censhos pa ausiim sabraukaat un biezji sanaak, ka vinja pati ar kaujas kliedzunu -Otomār! Tu esi bremze vai idiots!? uzmetas virsuu un censhas nolaupiit jau sen pazaudeeto nevainiibu. Par to jeeliibu runaashanu… Hmmm, klau, a, kur Tu taadus dabuun????:)))

 17. Nu re, Otomār, te jau tu arī it kā savu īsto seju rādi, bet klātienē dāmai pa ausīm braukā. man laikam ir pagadījušies tie, kas momentā pa taisno vālē – tāpat kā tu šeit. Nav jau tā, ka jāstaigā pusgadu pa parku rociņās, bet vai tad to nevar smuki izdarīt?
  ĀAAAA, un vēl viens variants – šitos es nesaprotu. Ņemās vai līki, kā vajag gar zemi nogāzt. Nakts laikā visādi sms ir bijuši utt. Apriebās man, saku – labi, kur kad. un tad sākās visādi brīnumi. Pēķšņi ir šķērsļu jūra. WTF?

 18. pa skarbo un tomēr man patika. tieši un atklāti. bet tādas jau mēs tās sievietes esam – gribam to, ko nevar dabūt, kad var dabūt, vairs negribam. čīkstam, ka gribas seksu ar priekšspēli, tajā pašā laikā sapņojam par vienu ātro, kur priekšspēlei pat nav vietas, un nav pat laika par to iedomāties. un draudzenes janka vienmēr liksies jaukāks, mīļāks un saprotošāks kā pašas pēča..kāpēc? jo tāda ir mūsu daba..

 19. pa skarbo un tomēr man patika. tieši un atklāti. bet tādas jau mēs tās sievietes esam – gribam to, ko nevar dabūt, kad var dabūt, vairs negribam. čīkstam, ka gribas seksu ar priekšspēli, tajā pašā laikā sapņojam par vienu ātro, kur priekšspēlei pat nav vietas, un nav pat laika par to iedomāties. un draudzenes janka vienmēr liksies jaukāks, mīļāks un saprotošāks kā pašas pēča..kāpēc? jo tāda ir mūsu daba..

 20. Kaa teica mans otrs draugs ” Ja tu butu svesha… tu buutu pati labaakaa… pati seksiiga un pati superiigaa sieviete”
  tev ir ljoti skaisti un patiesi vaardi… Par to “vienu fiksinjo” Tev arii irpilniiga taisniiba.. Vienkaarshi, jaabuut visam pa bishkjinjam… Ar vieniem fiksajiem arii neizdziivosi… gribas, lai taa leenaam, taa pa centimetram tiek ieguuts Tavs organisms…:)

 21. Kaa es saprotu, mees abi esam shajaa dziivee pamuljaati? Vai ne? Nu, ko tur bakstiities un tieleeties. Gribi mileeties… davai uz priekshu! Riit domaasim ko taalaak! Protams, priekshpeelei ir jaabuut… vecim arii gribas, lai komuniceet…, bet klau! Runaashu atklaati, tie nav tikai mani vaardi, bet arii Ziga vaardi, ja vecenes saak jau pirmajaa minuutee runaat staigaashanos juuras krastaa, kopiigu saules rietu sagaidiishanu… tas ir chau, iistie viirieshi no taadaam beeg. Un ne jau taapeec, ka vinji negribeetu staigaat gar juuras krastu, bet gan taapeec, ka taa 35- 40 gadiigaa sieviete dziivo veel padsmitnieces laikaa. Ir bijushi gadiijumi, kad riit man jau bija jaabrauc pie vinjas vecaakiem ar domu, ka pariit jaaprecas.:))) paldies, nee…!

 22. Otomār, KAS tad īsti ir jādara, lai brīžos kad man viņu negribas, viņš nesajūtas apbižots, nesāk domāt par citiem pupiem, citu plakano vēderu un … ?

 23. Ja Tev ar Tavu dzjeku buus sekss pietiekami biezji un forshi (nu vismaz -4-5 reizes nedeljaa, ja abiem lieta patiik pat tad, ja nav laika var sadomaat), tad tici man, neviens normaals viirietis uzreiz, kad pateiksi, ka sodien iisti negribas neskries mekleet citu …
  Protams, ja to paarveersh pa tradiiciju un biezjaak ir ka negribaas nevis ka gribas, tad jau labaak meklee citu vai dziivo viena. Buus labaak i pashai i dzjekam..

 24. Nu ko tad: Nu, laaabi jau labi, atklaashu divus panjeemienus!
  Pirmais, taa saukataa līķīša poza. Tu ērti iekārtojies uz sāniem,, noliec galvu uz spilvenu… kā tev patīk, aizver acis un guli. Un atļauj viņam no saaninjiem darboties. Tici man viņš tiks pats ar to galā.
  Otrs, panjeemiens pagaidaam veel bez nosaukuma. Tu noliec galvu uz viņa vēdera tā, lai vinja ķoķis buutu sprīža attālumā no Tava sniipja. Panjem rokas viņa dzeni, aizver acis , atver lūpas… un guli. Arī ar sho pozu vinjsh buus apmierinaats.

 25. Otomār! A varbūt nopirkt piepūšamo lelli? Jeb vēl lētāk – iespiest viņam starp kājām spilvenu un pašai lasīt žurnālu?
  Vienkārši pretīgi! Šis pēdējais Tavs komentārs bija nožēlojams. Dažbrīd Tu esi sakarīgs ar savu raupjumu, bet citreiz sazīmē sevi kā pilnīgu kr*nu, kurš vienkārši sevi ir izfantazējis kā spicu jākli, bet īstenībā tā arī nezin kā apieties ar sievietem! Teorētiķis.

  To: No Ka Tad. Bez apvainojumiem. Ja nepārtraukti negribas, tad vai nu puisis nav īstais, vai nu arī viņš nezin kā ar Tevi tikt galā, vai nu arī Tev pašai jāpacenšas sakārtot to, kas notiek galvā.
  Saka, ka sievietēm pēc 30it ir cēliens “gribēšanā”, bet varu Jums teikt, ka ne man, ne manām draudzenēm tas vienkārši ne no kā nav noticis. Labākā recepte šeit ir tikai un vienīgi “apetīte rodas ēdod” t.i. jo pati par to vairāk domāsi, iztēlosies un beigās to arī īstenosi – būs pilnīgi cits azarts!

 26. Šis bija labākais raksts ever…ko esmu lasijusi par šo tēmu… bet absolūta taisnība!!

 27. Nu tādu terminu pārbagātību šim procesam un variācijām nebiju redzējusi… skanīgi 🙂 esmu sasmaidījusies nepajokam :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.