Raksti blogu espati.lv un baudi atpūtu Amorette SPA Jūrmalā

Visu decembra mēnesi (no 1. – 31. decembrim) mūsu portālā norisināsies konkurss, kura galvenā balva ir atpūta jaunajā Jūrmalas SPA salonā Amorette SPA Ls 100 vērtībā. Kas Tev jādara? Jāatrod sevī radošā dzirksts un jāizpaužas, rakstot blogu, tēmām par pamatu izvēloties jebkuru no espati.lv rakstu sadaļām – skaistums un mode, attiecības, vecākošanās, socializēšanās, karjera un nauda, garšas baudas vai īpaši espati.lv
Kā notiks vērtēšana? Katru dienu portāla espati.lv redakcija vērtēs publicētos blogu rakstus un labākos no tiem publicēs galvenajās rakstu sadaļās. Mēneša beigās raksts, kurš piesaistīs vislielāko lasītāju uzmanību un visvairāk komentāru, nodrošinās tā autorei uzvaru.
Balva – dāvanu karte SPA salonā Amorette SPA Ls 100 vērtībā dod tev iespēju atpūsties pašā jūras krastā, priežu meža un kūrorta māju tuvumā, un izvēlēties jebkuras no salona piedāvātajām iespējām – dažādām kosmetoloģiskām procedūrām, SPA rituāliem, masāžām, nodarbībām (joga, pilates, ūdens aerobika).  Vairāk informācijas par iespējām– www.amorettespa.lv
Īpaši pateicamies Amorette SPA īpašniecei Lindai Silavai – Zommerei.
Konkursa noteikumi

 1. Lai ievietotu rakstu portālā espati.lv, tev jābūt portāla reģistrētai lietotājai. Augšā labajā stūrītī ir sadaļa “Mans profils”. Nospiežot saiti “Veikt jaunu ierakstu blogā” atvērsies logs, kurā varēsi rakstīt tekstus, pievienot video vai bildi utt.
 2. Bloga raksts nedrīkst būt pārpublicēts vai tulkots no citiem avotiem – interneta lapām, citiem blogiem, žurnāliem vai grāmatām.
 3. Bloga rakstu autorei ir jābūt Tev pašai. Raksts var būt arī intervija, taču tad Tev ir jābūt intervijas vadītājai un attiecīgi – tās sagatavotājai.
 4. Pārbaudi, vai rakstā esošā informācija nav kļūdaina/nepatiesa un nevar nodarīt ļaunumu/ zaudējumus bloga lasītājām.
 5. Konkursā nedrīkst piedalīties esošie espati.lv autori un viņu ģimenes locekļi.
 6. Jautājumus un komentārus gaidīsim uz e-pastu [email protected]

Lai Tev veicas!

11 komentārs
 1. EEEm, bet man tikai jautājums – var rakstīt jebko? Jo skatos, ka te tādi sludinājumveida ieraksti blogos, padomu arī lūdz…tad ir romāni un stāsti iz dzīves…varbūt varētu kaut kā tā kā noformulēt, ka piemēram pastāstam kaut ko jauku es nezinu – par bērnību vai? Par lielāko izgāšanos kaut vai….:D

 2. Sludinājumveida blogi šoreiz nederēs, taču viss pārējais par tēmām, kuras “ierakstās” espati.lv lielajās sadaļās (skaistums, attiecības utt.) – welcome! 🙂

 3. Kaut ko varētu kāds par seksu uzbliezt. Nu tā kaislīgi, nevis jutekliskie pieskārieni pie jūras saulrietā un blabla…kas ir, vai neviena nav pagrabā uz kartupeļu maisa mīlējusies????

 4. Kas notiks, ja es rakstu nopublicesu 31. decembri, manu garadarbu taks tauta vel nepaspes sakomentet!

 5. Jete, vērtējumu jau skatīsimies kopā ap janvāra vidu – tā teikt, lai raksti paspēj iedzīvoties 🙂

 6. Kāpēs neviens neraksta ko seksuālāku & pikantāku šajā blogā? Man pašai, kā Žanete raksta, nagi niez ko uzrakstīt, bet ni, ni.

 7. Pag, pag…ir pieprasījums pēc pikanta raksta, tad drīz būs arī piedāvājums…:)

 8. http://www.estetikspa.lv

  Mēs aicinām apmeklēt mūsu salonu, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā. Apmeklējot to, jūs varēsiet saņemt kvalificētas konsultācijas visos jūs interesējošos jautājumos, kā arī konsultācijas jautājumos par problēmām, kas jūs nomāc. Visi mūsu meistari ir sertificēti speciālisti ar medicīnisko izglītību. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru sejai un ķermenim. Mūsu salons ir aprīkots ar pasaules vadošo ražotāju jaunākajām iekārtām kosmetoloģijas un masāžu jomā. Pie mums jūs varat veikt dažādas klasiskās procedūras vai arī jaunākās mūsdienu High-Tech tehnoloģijas sejas un ķermeņa kopšanā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.