Purina ONE kaķu barības testa rezultāti

Pirms vairākām nedēļām izsludinājām kaķu pieteikšanu Purina ONE kaķu barības testam. Šeit lasāms kaķu saimnieku viedoklis, kuri 3 nedēļas vēroja savus mīluļus, kas visu šo laiku ēda Purina ONE barību. Informācija par pieteikšanos lasāma rakstā Piesaki savu mīluli Purina ONE kaķu barības testam.
 
Kaķu saimniekiem bija jāvērtē savu kaķu veselības stāvokļa izmaiņas, uzvedība, labsajūta, izskats, kā arī jāpauž kaķa viedoklis, vai mīlulis būtu gatavs ieteikt Purina ONE arī citiem kaķiem :).

Purina ONE Junior – pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķēniem 

Purina ONE Junior barību kaķiem testēja, Lienes (29 gadi, biroja darbiniece) kaķene – Anabella

Mūsu kaķeni sauc Anabella, viņai nu jau ir septiņi mēneši. Ir ļoti grūti novērtēt veselību, jo Anabella ir potēta pret visām kaitēm un ļoti veselīga, tāpēc es nevarētu teikt, ka kaut kas būtiski mainījies viņas veselības stāvoklī. Šo trīs nedēļu laikā gan ir uzsnidzis pirmais sniegs un tas nav būtiski ietekmējis viņas veselību – nav šķaudīšanas, utt., kaķis ļoti veiksmīgi adaptējies ziemas periodam. Anabella palikusi daudz aktīvāka pa šīm nedēļām. Tagad viņa ne tikai pārvietojas ļoti ātri pakaļ visiem redzamiem putniem un dzīvniekiem, bet arī pati vēlas vairāk spēlēties. Ar katru dienu Anabellas labsajūta pieaug ģeometriskā progresijā – viņa jau tā ir mājās lielākā mīlule, bet tagad arī pati labprāt tuvojas cilvēkiem, vēlas spēlēties. No sākuma mums likās, ka Anabellas svars strauji sāk pieaugt, taču pēc nedēļas konstatējām, ka viņas kažoks ir palicis trīs reizes biezāks, spīdīgāks un skaistāks. Es domāju, ka galvenais rādītājs Purina One kvalitātei ir fakts, ka pirmajā vakarā, kad mēs Anabellai to iedevām, viņa pretstatā iepriekšējām sausajām barībām pirmo reizi izēda tukšu trauku. Tā ir pirmā sausā barība, ko viņa pilnībā ir atzinusi par garšīgu un tas ievērojami ir atvieglojis mūsu ikdienu – ja agrāk mums vajadzēja katru dienu piedomāt, ko vēl viņai varētu dot pagaršot, tad tagad mēs drošu sirdi iedodam viņai sauso barību uz dienu un zinām, ka vakarā trauks būs izēsts.

Purina ONE Junior barību kaķiem testēja, Alises (28 gadi, grāmatvede) kaķis – Henks


Manu runcīti sauc Henks, viņš nu jau ir gandrīz 4 mēnešus vecs. Viņš ir iekštelpu mīlulis – ārā viņu nelaižam, dzīvojas visu laiku pa dzīvokli. Henkam dažkārt no citām barībām "streikoja vēders", bet Purina ONE Junior lietošanas laikā tas nenotika ne reizi. Henks vienmēr ir enerģisks un rotaļīgs, arī barības testēšanas laikā. Šķita, ka kaķītim barība dikti garšoja, jo ēda to ar lielu aizrautību un tempu. Vizuālās izmaiņas Henkā gan nemanīju. Domāju, ka Henks noteikti ieteiktu Purina ONE arī citiem kaķiem, jo izskatījās, ka barība viņam tiešām dikti gāja pie sirds.

Purina ONE Junior barību kaķiem testēja, Natālijas (26 gadi, studente) kaķis – Strīpis

Man ir 3 mēnešus jauns runcītis – Strīpis. Kaķēns nav kastrēts, veselīgs, rotaļīgs, sabiedrisks un ļoti enerģisks. Strīpīša kažoks ir brūni melnā krāsā ar baltu zodiņu, strīpains kā tīģeris. Gan pirms, gan pēc barības lietošanas nemanīju nekādas īpašas pārmaiņas ne uzvedībā, ne gremošanā, ne kažoka apmatojumā. Taču barība Strīpim garšoja. Strīpis noteikti ieteiktu šo kaķēnu barību citiem kaķēniem, ja tiem garšo sausā barība.

Purina ONE Adult – pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem kaķiem 

Purina ONE Adult barību kaķiem testēja, Indras (21 gads, studente) kaķis – Rūdis

Mūsu kaķi sauc Rūdis, viņam jau ir 10 gadi, kaķis ir sterilizēts. Pirmais, ko pamanījām, sākot testēt barību – kaķim tā ļoti garšoja (jo viņš ir diezgan izvēlīgs un neēd visu, ko dod) – ja bija tukšs barības trauks, staigāja gar paku un ar ķepu ķeksēja, tādā veidā liekot manīt, ka grib, lai trauku papildina. Lai gan Rūdis ir jau cienījamā vecumā, viņš vienmēr ir bijis ļoti aktīvs un rotaļīgs – kaķi vienmēr ir interesējis viss, kas kustas un visas vietas, kur vien var ielīst, aizlīst, palīst apakšā vai uzlekt. Šķiet, ka apetīte, pateicoties gardajai barībai, ir uzlabojusies.
Domāju, ka Rūdis noteikti šo barību ieteiktu arī citiem kaķiem, jo viņa garšas kārpiņas ir ļoti izvēlīgas un „smalkas”, bet šo barību viņš ēd ļoti labprāt.

Purina ONE Adult barību kaķiem testēja, Roberta (27 gadi, konditors) kaķene – Feņa

Kaķenei Feņai jau ir 7 gadi. Pēc Purina One testa kaķene kļuva jautrāka, vairāk spēlējās, lai gan spilgtas izmaiņas testa laikā nemanīju, šķiet vispārējais kaķa veselības stāvoklis un dzīvesprieks ir uzlabojušies, arī apetīte ir labāka un kaķa kažoks spožāks.

Purina ONE Adult barību kaķiem testēja, Alises (21 gads, reklāmas studente) kaķene – Čelsija

 

Čelsija ir 10 gadus veca kaķenīte, kas dzīvo tikai iekštelpās, ir ļoti aktīva, dzīvespriecīga un slaida. Čelsija ir ļoti izvēlīga kaķene, tomēr Purina ONE Adult, viņai ļoti patika. Sākumā gan diez gan bailīgi ostīja jauno pārtiku, taču vēlāk ēda ar lielu apetīti. Kaķis pēc barības lietošanas ir kļuvis vēl dzīvespriecīgāks un aktīvāks. Kopš Čelsija lieto Purina ONE Adult, viņai vairs nav vēdera problēmas un liekas, ka viņa ir palikusi arī mazliet apaļāka (Čelsija ir ļoti maziņa un tieva kaķenīte). Es domāju, ka mans kaķis noteikti ieteiktu šo barību citiem kaķiem, jo Čelsijai šī barība ļoti garšoja un lika viņai justies labāk.

Purina ONE Indoor – pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem istabas kaķiem


Purina ONE Indoor  barību kaķiem testēja, Ērika (28 gadi, sportists) kaķene – Toma

Kaķenei Tomai ir pieci gadi. Viņa ir sterilizēta un dzīvo iekštelpās. Sākumā un pēc 3 nedēļām, lietojot Purina ONE barību kaķenes enerģiskums, atsaucīgums rotaļām, dzīvesprieks palikuši tāda pašā līmenī. Ir uzlabojusies apetīte. Kažoks un āda palika bez izmaiņām. Mans kaķis ieteiktu Purine ONE arī citiem www.espati.lv lasītāju četrkājainajiem draugiem, jo tas garšo labi.

Purina ONE Indoor  barību kaķiem testēja, Agneses (29 gadi, biroja darbiniece) kaķene – Mince Hēra Murlī

Mince Hēra Murlī, 13 gadus jauna kaķene, sterilizēta un dzīvo iekštelpās, laukā
viņa nepatīk un viss liekas dikti skaļš. Kaķim šīs barības lietošanas laikā uzlabojās gan veselība, gan kažociņš, kaķenīte kļuva mierīgāka un tik bieži neuzvedās nejauki tā iemesla dēļ, ka ēdot citu barību nejuta sāta sajūtu. Iepriekš kaķene uzvedās pat nedaudz agresīvi, ja nebija dabūjusi tik daudz barības, cik vēlējās, bet lietojot Purinas barību, izskatījās, ka ir apmierināta ar visu. Kažociņš palika kuplāks un krāsa izteiktāka, arī nekrita tik daudz spalviņas laukā. Kopumā jāatzīst, ka šī barība noteikti attaisnoja uz to liktās cerības, jo kaķenīte pilnībā mainījās. Arī ēšanas režīms kļuva daudz sakārtotāks un kaķis nerija iedoto barību, bet lēnām un ar baudu apēda. Es domāju, ka mana kaķene noteikti šo barību ieteiktu citiem kaķiem tamdēļ, ka tā labi garšo, dod sāta sajūtu un arī kaķi taču grib izskatīties skaisti savos kažociņos!

Purina ONE Indoor  barību kaķiem testēja, Lauras (29 gadi, grāmatvede) kaķene – Ruma

 

Mūsu kaķenei Rumai ir divi gadi, viņa ir sterilizēta un dzīvo iekštelpās. Testēšanas laikā kaķene pieņēmās vairāk svarā. Aktivitāte saglabājās tādā pašā līmenī. Vienīgi lielāka aktivitāte un "rosība" no viņas puses bija manāma pirms ēdienreizēm. Šo 3 nedēļu laikā ir acīmredzami uzlabojumi spalvas kvalitātē – tā ir kļuvusi mīkstāka un spīdīgāka. Kaut gan arī iepriekš kaķene tika barota ar profesionālo barību, spalva nebija tik izteikti mīksta un spīdīga.
Domāju, ka kaķene noteikti ieteiktu barību un galvenais arguments būtu – tā ir ļoti garšīgi. Šī barība gāja pie sirds manai kaķenei un katru vakaru un rītu pirms ēdienreizēm viņa izrādīja daudz lielāku vēlmi paēst nekā iepriekš.

Purina ONE Sterilcat – pilnvērtīga un sabalansēta barība kastrētiem vai sterilizētiem kaķiem
 

Purina ONE Sterilcat barību kaķiem testēja, Edītes (25 gadi, biroja vadītāja) kaķis – Kūpers

Kaķi sauc Kūpers, viņam ir divi ar pusi gadi, kaķis ir sterilizēts un dzīvo iekštelpās. Kaķa veselība pēc šīm testa nedēļām nav mainījusies, jo viņš vienmēr ir bijis veselīgs mincis. Ap otrās testa nedēļas vidu, pamanīju, ka kaķim ir parādījusies vēlme arī naktī intensīvi rotaļāties. Lai gan pirmajā nedēļa attiecībā uz barību kaķis bija ļoti rezervēts, šobrīd atliek tikai pagrabināt barību, kaķis ir klāt, kā tāda raķete. Visvairāk mani priecē tas, ka ir uzlabojies Kūpera kažoks, acīmredzami samazinājusies spalvas mešana. Domāju, ka mans mīlulis ieteiktu šo barību citiem kaķiem, jo tā viņam ir uzlabojusi gremošanas sistēmu, izskatu un palielinājusi dzīvesprieku.

Purina ONE Sterilcat barību kaķiem testēja, Dzintras (56 gadi, grāmatu tirdzniecības aģente) kaķene –Sāra

Kaķeni sauc Sāra, viņa ir 2 gadus jauna, sterilizēta, dzīvo tikai iekštelpās. Mana kaķa uzvedība ir apbrīnojama, jo ēdot šo barību viņa ir kļuvusi enerģiskāka, dzīvespriecīgāka, rotaļīgāka. Ēdot barību Purina ONE Sterilcat ir uzlabojusies apetīte, bet tajā pašā laikā viņa tik daudz barības neapēd, jo laikam izjūt sāta sajūtu. Mana kaķene noteikti ieteiktu visiem kaķiem ēst Purine ONE barību. Kā arī mēs paši turpmāk pirksim šo barību.
Paldies par doto iespēju manam kaķim nobaudīt šo labo barību !

Purina ONE Sterilcat barību kaķiem testēja, Zanes (32 gadi, uzņēmēja) kaķis – Brūsis

Brūsis ir 7gadus vecs kaķis, viņš ir kastrēts un nekad nav bijis ārā.  Kaķa veselība ir teicama, uzvedās kā īstens saimnieks, ir labsirdīgs un komunikabls, reizēm dauzonīgs, jādomā ka apmierināts ar dzīvi. Pēc izskata viņš ir runcis labākajos gados ar mazliet tendenci uz apaļu vēderiņu.
Brūsis ir liels gardēdis, kas atzīst tikai nedaudzas kaķu barības šķirnes, tāpēc vislielākās šaubas bija par viņa attieksmi pret jauno barību. Bet Brūsis to atzina par ēdamu. Uzvedības izmaiņas nemanīju, jo arī pirms tam viņš ēda ļoti dārgu profesionālo barību un jutās lieliski. Apetīte bija nemainīgi laba un kažoka spīduma izmaiņas nav novērojamas, kas jādomā ir labs rādītājs.
Nezinu sava kaķa viedokli, bet es noteikti ieteiktu šo barību arī citiem kaķu saimniekiem. Tā šķiet gana kvalitatīva un par samērīgu cenu. Mūsu runcis laikam gan paliks pie pierastā brenda, bet iespējams, ka reizēs, kad lielo maisu nebūsim pasūtījuši laikā un pāris dienas jāiztiek ar ko citu, tieši šī būs glābšanas plāna barība. Tā ir laba uzslava Purina One markai. Murrrr un paldies jums par iespēju to pagaršot.

Vairāk par barību vari uzzināt: www.purinaone.lv

11 komentārs
  1. Cik var saprast, kaķiem barība ir garšojusi un tas nav nemaz tik maz, jo es savējam neko citu kā to, ko viņš jau ēd nemaz parasti nespēju iemānīt.

  2. Vai kāds var man pastāstīt, ar ko atšķiras profesionālā kaķu barība no veikala barības?

  3. Nezinu ar ko atskiras, bet manuprat pilnigi pietiek ar normala veikala pirktu baribu.

  4. interesanti, kāpēc izdzēsti vairāki komentāri. tai skaitā arī tādi, kur cilvēki raksta, ka viņu mīluļiem šī barība nemaz tik ļoti pie sirds neiet…..

  5. Bērni izteikuši vēlmi, mājā ieviest dzīvnieku, esam lēnām sākuši domāt šajā virzienā. Ko labāk ņemt: kaķi, jūrascūciņu vai trusi? Ar kuru vieglāk “tikt galā”, kurš prātīgāks un “finansiāli izdevīgāks”?

  6. Kaķis dzīvos visilgāk, zaķis un cūcuņa mazāk. Finansiāli ieguldījumi aprūpē apmēram līdzīgi (vienīgais, kaķim, ņemot vērā dzīves ilgumu, attiecīgi tēriņi palielinās). Manuprāt kaķi var uzskatīt par viskomunikablāko būtni.

  7. Agrāk nebija nekādas mājdzīvnieku barības, četrkājaini ēda to pašu ko cilvēki, vai tā bija sliktāk? Vai dzīvnieki vairāk slimoja, to dzīves ilgums bija īsāks? Ir kāda statistika?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.