Profesionāļu ieteikumi lūpu krāsas noturībai un jaunākie produkti lūpām

https://www.istockphoto.com/

Kvalitatīva un noturīga lūpu krāsa ir katras sievietes sapnis, jo bieži vien pieviļ pat dārgu kosmētikas zīmolu produkti. Reklāmās mēdz rādīt skaisti uzkrāsotas lūpas pat pēc vīna malka un tikpat skaistu un tīru vīna glāzi bez lūpu krāsas nospiedumiem. Vai tiešām tas ir tikai mīts vai arī pastāv tāds perfektais kosmētikas produkts lūpām, kas noturas uz lūpām visas dienas garumā? Varbūt ir vēl kādi mums sievietēm nezināmi noslēpumi attiecībā uz lūpu krāsas uzklāšanu?

Espati.lv sniegs jums pāris ļoti noderīgus un efektīvus padomus, lai lūpu krāsa paliktu uz jūsu lūpām nevis vīna glāzes, kā arī sniegs ieskatu jaunāko lūpu kosmētikas produktu klāstā.

Uzklāj lūpu balzamu pirms lūpu krāsas

Ja no rīta zini, ka lietosi lūpu krāsu, uzreiz pēc pamošanās uzklāj lūpu balzamu un ļauj tam kārtīgi iesūkties pirms lūpu krāsas uzklāšanas. Lūpu balzams izlīdzinās lūpas, kas pa nakti kļuvušas sausas, tādā veidā ļaujot lūpu krāsu uzklāt vienmērīgi un galarezultātā iegūt pilnīgas, skaisti uzkrāsotas lūpas. Lūpu balzamu vēlams lietot arī pirms gulētiešanas. Pa nakti kopjošais lūpu produkts būs lielisks uzsūcies un no rīta lūpas būs mīkstas un pabarotas.

Lieto lūpu zīmuli

Brīžiem liekas, ka esam aizmirsušas par tik būtisku kosmētikas produktu kā lūpu zīmulis. Ja agrāk to lietoja gandrīz katra no mums, tad šobrīd liekas, ka pietiek vien ar lūpu krāsu, lai lūpas pietiekami izceltos. Grima mākslinieki tomēr iesaka lietot šo produktu, jo tas palīdz precīzi iekrāsot lūpu līniju, lai vieglāk varētu uzklāt lūpu krāsu un lūpas vizuāli padarītu lielākas. Galvenais izvēlēties tādu lūpu zīmuli, kura tonis ļoti neatšķirtos no lūpu krāsas toņa, jo tie laiki, kad lūpu zīmulis bija krietni tumšāks par lūpu krāsu ir pagājuši. Lūpu zīmuļa toni vēlams izvēlēties vien nedaudz tumšāku kā lūpu krāsa vai tieši tādā pašā tonī. Lūpu zīmuļa efektivitāti var palielināt to nedaudz izpludinot uz lūpām. Tādā veidā būsiet perfekti sagatavojušas savas lūpas lūpu krāsas uzklāšanai.

Lūpu otiņa

Ikviena rūdīta lūpu krāsas lietotāja jums pateiks, ka otas izmantošana vienmēr ir labākais variants lūpu krāsas uzklāšanai. Lūpu otiņa nodrošina vienmērīgu lūpu krāsas izkliedi, turklāt tās sariņi iekļūst visās mazajās krokās, lai lūpu tonis būtu vienmērīgs. Tas arī ļauj labāk kontrolēt lūpu krāsas uzklāšanu, jo īpaši tad, ja izmantojiet spilgtas, piesātināta toņa lūpu krāsas. Uznesiet pavisam nelielu daudzumu lūpu krāsas uz lūpu otiņas un pēc vajadzības to papildiniet.

Izmanto savus pirkstus

Lai arī eksperti saka, ka bez lūpu otiņas neiztikt, ne vienmēr tā ir nepieciešama lūpu produkta uzklāšanai. Dažkārt, lai iegūtu pavisam dabisku efektu pietiek ar pirkstu galiņiem. Uzklājiet nelielu daudzumu lūpu krāsas uz pirksta un uznesiet produktu uz lūpām. Ja lūpu krāsu esat uzklājušas tā kā tas paredzēts, tad ar pirkstu palīdzību variet pagarināt tās noturību.

Izmēģini caurspīdīgo pūderi

Uzkrāso lūpas, uzliec uz tām plānu papīra salveti un vieglāk kustībām piepūderē tās. Šis triks ļaus tavai mīļākai lūpu krāsai noturēties ilgāk, jo tāpat kā mēs klājam grima nostiprinošu pūderi uz sejas ādas, tāpat mēs izdarām arī ar lūpām.  Lūpu krāsai būs mazāks risks izsmērēties pat tad, ja lietosiet sejas masku. Beigās paņemiet otu, uz kuras uzklāts pavisam neliels daudzums caurspīdīgā pūdera un uzklājiet to tieši virs lūpu zonas. Šis process nodrošina visu lūpu krāsas pārpalikuma notīrīšanu un noturības spēks būs daudz lielāks.

Pašmāju kosmētikas zīmols Madara beidzot ir radījis arī noturīgu lūpu krāsu Madara Velvet Wear Matte Cream Lipstick. Tās ilgnoturīgā formula paliek uz jūsu lūpām stundām ilgi, izgaistot skaisti un nemanāmi. To ir viegli uzklāt, tā ir piesātināta un pieejama vairākos skaistos toņos.

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/madara-velvet-wear-matte-cream-lipstick/

Bobbi Brown New Luxe Prismatic Lipstick Show Stopper lūpu krāsas formulas kodols ir efektīvs, moderni metālisks lūpukrāsas tonis. Turklāt izmeklēto formulu eleganti papildina mirdzošais futlāris.

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/bobbi-brown-new-luxe-prismatic-lipstick-show/

Artdeco Perfect Color Lipstick mitrinoša lūpu krāsa ar krēmīgu tekstūru un izteiksmīgu pigmentāciju. Satur lūpām tik nepieciešamo E vitamīnu, viegli klājas un ir piemērota ikdienas lietošanai.

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/artdeco-perfect-color-lipstick-5/
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.