Priekšspēles dzirksteles

„Jaukum, tev nav krūšturis!” viņa lūpas atvērās plašam smaidam.
Pienācis man pavisam tuvu, viņš uzlika roku uz mana gurna, to cieši noglāstot, turpināja„ Un biksītes tev arī nav, vai ne?”
Apbrīnojami, kā krūšu galiņi spēj uzvilkt vīrieti, bet stringa biksītes, kas atsedz kāju pieskārieniem, liek viņam padoties fantāzijām.

Jautrs vakars mums abiem izvērtās, kad viņš atklāja, ka manus gurnus apsedz sārts zeķturis, kas radoši rosināja uz tālākām spēlītēm. Mežģīņu mezglu sasietas plaukstas aizveda līdz erotiski pikantam piedzīvojumam, kā arī ir noderīgs skaņas slāpētājs īpaši lielas labsajūtas gadījumā. Dažreiz šķiet, ka smalkās biksītes viņš apzināti pērk izmēru mazākas, lai būtu iemesls mani ātrāk no šī apģērba gabala atbrīvot. Šajās dienās manas ādas un veļas neizbēgamā mijiedarbība dienas garumā rosina uz jutekliskiem sapņiem, radot priekšspēles pirmās taktis.

Tiesa, ka šajā ziemā smalkās veļas priekus pavisam nepārvaramā aukstuma dēļ sanāk baudīt retāk. Taču arī šeit var atrast savu pozitīvo pusi! Pēc nogurdinošās darba dienas, atstājot ikdienas problēmas līdz ar biezo apģērbu uz vannas istabas grīdas, to nomainot pret seksīgu veļu, divvientulības mirklis ikreiz kļūst par svētkiem. Pēkšņs ziemas sala atkusnis mūsmājās bija Valentīndienā. Dzirkstele, kas aizdedzinās mūsu ķermeņus, bija smalks un seksīgs veļas komplekts.

8 komentāru
 1. Otomar, tālāk nekas nebūs. tas ir reklāmraksts apakšveļas interneta veikalam. [cenzēts]…

 2. Turpinājumu izstāstot pazudīs noslēpumainības aura, tāpēc to labāk ir vērts piedzīvot katram savu…

 3. Atbalstu tevi Kristīne! Tā turpini!:)
  Arī es savam mīļajam vīram valentīndienā sagādāju pikantu mežģīņu pārsteigumu, to, kas sekoja pēc tam…vīrs vēl ilgi dzīvoja tās dienas atmiņās un sajūtās, tā pat arī es.
  Uzskatu, ka katrai sievietei vajadzētu būt pāris seksīgiem un pikantiem apbģērbu gabaliņiem, nevajag jau daudz, lai būtu prieks gan sev, gan mīļotajam.
  Buča!

 4. Pekuce: Tu, ko… kaadus paarus. Normaalai vecenai ir jaabuut veselam arsenaalam, ko vinja lieto ne tikai “iipashajaas reizes”, bet vienmeer…! Tur jau atrodams tas sievietes seksapils…!

 5. Otomar, ne jau visām vajag veselu kaudzi, man pietiek ar dažiem kičīgiem nieciņiem. Gaumes lieta, par to nestrīdas.;)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.