Priecīgus svētkus vēl espati.lv!

Šovakar visi – mazi un lieli, jauni un veci, sanāksim kopā kur nu kurais – mājās, pie vecākiem, ar draugiem, un svinēsim gada jaukākos, mierīgākos un baltākos svētkus. Arī es espati.lv kolektīva vārdā vēlos teikt mazu svētku uzrunu.

Var jau būt, ka man tikai tā šķiet, bet šogad Ziemassvētku iepirkšanās un viss pārējais ar šiem svētkiem saistītais drudzis ir daudz mierīgāks. Zini, un man tas pat tīk daudz labāk. Šis gads mums kalpojis kā laba mācība, ka savu pieķeršanos, draudzību un mīlestību varam izrādīt ne tikai ar lielu un dārgu dāvanu palīdzību,  dzīvot laimē un saticībā spējam ar krietni plānāku maciņu, esam mācījušies priecāties citādāk. Protams, ir bijis jāsaņemās, jāpārvar šķietami bezcerīgas situācijas, un kādam varbūt vēl joprojām ir kaudze neatrisinātu problēmu. Bet šajā brīdī es gribētu aicināt  Tevi tās atlikt malā un pārdomāt, kādas tad ir tās vispozitīvākās un vērtīgākās atziņas, kas nākušas pie Tevis caur ne tik rožainiem laikiem.

Es varu teikt, ka šogad esmu pārliecinājusies, ka man patiešām IR draugi. Neskatoties uz to, ka vairs tik bieži nerīkojam vīna vakarus un jautrus braucienus aiz Latvijas robežām, esam atraduši veidus kā viens otru iepriecināt. Esmu arī sapratusi, ka man ir kolosāli vecāki, vecvecāki un citi radinieki, kuru īpašo nozīmi savā dzīvē esmu apjautusi tieši, piedzīvojot sarežģītus un nepatīkamus brīžus. Jā, ir bijušas reizes, kad šķiet – neviens uzmundrinājuma vārds nelīdzēs, jo ko gan var pasākt ar tukšajiem vārdiem – "neuztraucies, viss nokārtosies"? Bet tomēr gribu teikt, ka "pa lielam" tā ir tīra patiesība – nokārtosies arī! Jo tikai Tu pati ar savu attieksmi, gribasspēku un ticību spēsi šo enerģiju materializēt un tikt galā ar nebūšanām – vienalga, vai tas būtu tikai nejauks strīds ar kādu ģimenes locekli, vai ļoti nopietnas finansiālas problēmas. Izejas ir, tās ir vienmēr, tāpat kā nav vajadzīgi īpaši apstākļi, lai parādītu, cik labas draudzenes, mammas, sievas vai meitas esam.

Tāpēc es un arī viss pārējais espati.lv kolektīvs vēlam Tev saglabāt šo svētku sajūtu, jo tieši Ziemassvētkos un gadu mijā mēs esam harmonijā ar sevi un citiem – vismaz cenšamies tādi būt. Pamēģini pielietot mazliet Ziemassvētku maģijas (kas zina, varbūt tā darbojas), iededz svecītes un atpūties no apkārtējās pasaules. Un, galu gala, brīnumi patiešām notiek – notici tam savam, īpašajam, un tas noteikti piepildīsies!

Precīgus TEV šos svētkus!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.