Pretcelulīta līdzekļu – eļļu, želeju, krēmu TESTA REZULTĀTI

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties pretcelulīta līdzekļu testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES pretcelulīta līdzekļu – eļļu, želeju, krēmu – TESTAM!

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

PRETCELULĪTA EĻĻAS
BIOTHERM Body refirm anticellulite oil

Renāte, 46 gadi, strādā skaistumkopšanas nozarē
Esmu izmēģinājusi neskaitāmus pretcelulīta produktus, jo celulīts ir mans jājamzirdziņš. Arī svars ir lieta, ar ko cīnos. Šobrīd esmu apmņēmusies tievēt un cīnīties ar celulītu, lai sagaidītu vasaru labā formā. Esmu sākusi apmeklēt baseinu, neēdu miltu produktus un saldumus. Dzeru bērzu sulas. Šai eļļai ir uzrunājošs iepakojums, lietošana ērta, viegli dabūt no pudeles tik daudz produkta, cik vajag. Man patika smarža – tajā jūtami citrusi un lavanda. Eļļa ir paredzēta masāžai, to tā arī lietoju – masēju kājas, dibenu, arī vēderu un roku augšdaļu. Tās visas ir zonas, kurās gribētu, lai āda ir stingrāka un celulīts mazāks. Lietoju eļļu katru vakaru pēc dušas. Pirmajās dienās manīju, ka āda ir forša, maiga no rītiem, pēc nakts. Pēc 10 dienām jau redzami pirmie rezultāti – tos visvairāk manu uz rokām, kur āda ir stingrāka palikusi, vairs tā neatkarājas un nav tik ļumīga. Esmu apmierināta ar šo sasniegumu, tādēļ lietošu eļļu tālāk! Iesaku to visām www.espati.lv lasītājām!

Dina, 32 gadi, zīmola vadītāja
Tuvojoties aktīvajai peldkostīmu sezonai, arī es, kā daudzas citas dāmas, esmu nolēmusi tikt galā ar ar nelielo citrona miziņas efektu, kas īpašā apgaismojumā, pamanāms uz maniem augšstilbiem. Ikdienā sportoju, liekais svars ir tuvu minimumam, taču “prasās” pēc papildus uzmundrinājuma ādai “stratēģiskajās vietās”. BIOTHERM pretcelulīta eļļai ir glīts, lakonisks iepakojums. Pati eļļa pildīta caurspīdīgā pudelē ar ērtu dozatoru. Produktam ir ļoti jauks aromāts, tamdēļ to lietot ir dubultā patīkami. Eļļu klāju uz mitras ādas, jo tādējādi ir daudzkārt vieglāk veikt papildus masāžu, ko izpildu ar speciālu ierīci (iegadājos to īpaši šim notikumama par godu). Šobrīd varu sacīt, ka pirmie rezultāti jau ir pamanāmi, āda ir ļoti maiga arī gludāka, stingrāka. Noteikti izlietošu šo iepakoju līdz galam un iespējams, iegādāšos vēl vienu!

Dr. Hauschka Uzmundrinoša citronu-citronzāles ķermeņa eļļa celulīta novēršanai

Margarita, 30 gadi, fitnesa trenere
Nekad nebiju lietojusi ķermeņa eļļu, tādēļ ar interesi pieteicos šajā testā. Man ir laba ķermeņa āda, bet nelielas celulīta pazīmes, protams, ir manāmas, lai gan ikdienā esmu fiziski aktīva, jo to prasa mans darbs. Vēlos stingrāku ķermeņa ādu, bez jel kādām celulīta pazīmēm. Šīs eļļas iepakojums izskatās kvalitatīvs. Lietošanā eļļa ir ļoti ērta, jo pudelītei ir pumpītis. Lai uzklātu eļļu uz kājām, dibena un vēdera, man pietika ar 4 eļļas dozām. Tai ir vienkārši fantastiska smarža! Smaržo pēc kaut kādām konfektēm, pēc pirparmētras un citroniem. Ļoti svaigi un neapnīkoši. Eļļa ātri iesūcas ādā, kas man ir būtiski, jo tad var ātri apģērbties. Tā arī nesmērē apģērbu. Pirmajā brīdī ir sildoša sajūta, kas ir patīkami un liecina, ka eļļa darbojas. Āda pēc šīs eļļas paliek maiga un mitrināta. Pēc visām testa dienām āda ir kļuvusi ļoti maiga, tvirta un stingrāka. Par celulīta samazinājumu vēl pāragri spriest. Es turpināšu eļļu lietot un tad jau redzēs. Jauks atklājums, ko iesaku izmēģināt citām portāla lasītājām.

Sanita, 33 gadi, strādā kultūras jomā
Jau kādu laiku vēlos pamēģināt Dr. Hauschka kosmētiku, tamdēļ ar prieku pieteicos šim testam un par pārsteigumu man paveicās! Esmu tieva, varētu pat teikt – kalsnas miesas uzbūves, taču neskatoties uz to, uz gurniem var manīt nelielas celulīta pazīmes. Tā kā apelsīna miziņas efekts vēl nav ļoti izteikts, domāju, dabīga eļļa, kas cīnās ar šo problēmu, ir tieši tas kas vajadzīgs. Eļļa ir stikla pudelē ar dozatoru. Smarža ir ļoti izteikta, jūtama citronzāle, citrons. Man tā bija par spēcīgu, taču tām dāmām, kam šie aromāti iet pie sirds, varētu ļoti patikt. Eļļu, ja iecerēts veikt arī papildus masāžu, vislabāk uzklāt uz mitras ādas, uzreiz pēc dušas vai vannas, jo savādāk ir nepieciešams milzīgs tās apjoms, lai paveiktu ieplānoto. Pēc visām šīm dienām, kuru laikā veicu ķermeņa masāžu izmantojot Dr. Hauschka eļļu rezultāti ir manāmi – āda ir gludāka, stingrāka un maiga. Šo eļļu varu ieteikt tām espati.lv lasītājām, kurām patīk uzmundrinošie citrona aromāti un kurām ir svarīgi, lai produkts, ko viņas lieto, ir dabīgs. Ņemot vērā to, ka kopā ar produktu saņēmu arī izsmeļošu Dr. Hauschka kosmētikas katalogu, man ir skaidrs, kuriem produktiem vistuvākajā laikā es došos pakaļ, lai turpinātu iepazīšanos ar šo dabīgās kosmētikas zīmolu!

Logona nostiprinoša ķermeņa eļļa ar bio granātābolu un Q10

Marta, 35 gadi, šobrīd bērna kopšanas atvaļinājumā
Man ir parādījies izteiktāks celulīts pēc otrā bērniņa gaidībām. Gribas, protams, to samazināt. Arī ādu varētu dabūt stingrāku. Šai ķermeņa eļļai ir baigi forša smarža pēc sulīgiem granātāboliem, bet nav stipra vai uzmācīga. Eļļu lietot ir patīkami, jo tā viegli klājas uz ādas, sevišķi, ja āda vēl mitra pēc dušas. Arī ātri iesūcas ādā, nav ilgi jāgaida, var ātri apģērbties. Eļļa arī neatstāja nospiedumus uz drēbēm. Pudelīte ir normāla izmēra, eļļu vajag maz, tapēc izskatās, ka pietiks ilgam laikam. Āda uzreiz pēc eļļas lietošanas paliek maiga un mitrināta. Lietoju eļļu cītīgi katru dienu. Centos arī kājas, dibenu un vēderu tā vairāk pamasēt. Dažas reizes arī vīrs nāca palīgā. Pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas vari teikt, ka āda ir stingrāka, tas ir jūtams. Pēc taustes tā ir maigāka, bet pēc skata tai ir smukāks tonis un izskatās vienmērīgāka. Man šķeit, ka celulītu tik ļoti vairs neredz. Labi rezultāti, kas motivē lietot šo eļļiņu tālāk! Ceru uz vēl labākiem rezultātiem!

Antra, 28 gadi, klientu konsultante
Man uz augšstilbiem un dibena ir redzams celulīts. Pirms vasaras gribu to samazināt. Pieteicos testēt šo eļļu, jo lietoju tikai eko kosmētiku. Logona zīmols man ir pazīstams, esmu lietojusi citus tā produktus, kas ir patikuši. Produkts iepakots kastītē, kurā ir informācija par produktu un lietošanu. Ar to iepazinos. Pati eļļa ir stikla pudelē ar skrūvējamu vāciņu. Lietošana nav ērta, jo eļļu pagrūti dabūt ārā – saspiest pudeli nevar, jo tā ir no stikla, tad sanāk to dauzīt pret plaukstu, lai eļļu dabūtu. Tas nav pārdomāts. Eļļu nevajag daudz, tā ļoti labi klājas. Tai ir svaigs, maigi saldens aromāts pēc granātāboliem, kas man tiešām patika. Tas ir liels pluss šim produktam. Eļļa fiksi iesūcas ādā. Āda paliek maiga un tai patīkami pieskarties. Vakarā tieši tāda pati sajūta. Pēc vairāku dienu lietošanas man liekas, ka āda ir gludāka. Celulīts gan nav mazāks, bet lietošu tālāk šo produktu, cerot, ka arī celulīts samazināsies. Sāku arī problēmzonas masēt ar masāžas suku. Iesaku arī citām!

COSNATURE Pretcelulīta eļļa ar bērzu pumpuru eļļu

Ieva, 39 gadi, strādā veikalā
Šopavasar esmu apņēmusies uzveikt celulītu. Tas man ir jau sen. Papildus šai eļļai es arī skrienu un veicu pašmasāžu. Arī skatos, ko ēdu. Šī eļļa manu uzmanību piesaistīja ar to, ka dabīga un, ka sastāvā ir bērzs, jo esmu dzirdējusi, kas tas ir labs pret celulītu. Eļļu ir viegli lietot, jo pudelīte parocīga un viegli iespiest plaukstā tik eļļas, cik vajag. Eļļa patīkami smaržo, viegli klājas uz ādas. Tā ir laba tieši masāžai, jo nav tā, ka ātri iesūcas ādā. Jāpaiet kādam brītiņam, bet tapēc der masējoties. Es eļļu lietoju vakarā, jo no rīta nebūtu tik daudz laika, tad es šādu eļļu neizvēlētos. Pirmie iespaidi pozitīvi – no rīta āda ir tik gluda un maiga, ka gribas visu laiku pieskarties. Nav arī sausuma, eļļa labi mitrina. Pēc 10 dienu lietošanas ir labi rezultāti – āda izskatās svaigāka, gludāka, stingrāka. Kājas mazāk ļenganas. Celulīts gan vēl ir, bet izskatās, ka tam eļļa nepatīk – kopskats ir gludāks. Turpināšu savu terapiju, jo rezultāti uzlabojas ar katru reizi. Iesaku visām, kas dod priekšroku dabīgai kosmētikai!

Zane, 28 gadi, strādā apkalpojošajā sfērā
Līdz ar pavasara iestāšanos, esmu apņēmusies atgūt lielisku formu – atsāku regulāras sporta nodarbības, cenšos ēst veselīgāk un pateicoties espati.lv testēju COSNATURE Pretcelulīta eļļu ar bērzu pumpuru eļļu. Nekad iepriekš neesmu lietojusi pretcelulīta produktus un godīgi sakot, ne pārāk tiem ticu, tādēļ – jo īpaši interesanti, kādi būs rezultāti. Problēmzonas, uz kurām esmu pamanījusi nelielas celulīta pēdas, saspiežot ādu – kāju augšstilbi un dibens. Nolēmu uzklāt eļļu no rīta un vakarā, kā arī pamasēt ādu, lai iegūtu ātrāku un pamanāmāku efektu. Parasti neizvēlos iegādāties eļļas, jo tās ilgi neiesūcas ādā un lēni žūst. Bet šī eļļa mani patiešām pārsteidza. Patīk gan aromāts, gan tas, ka tā ātri iesūcas un padara ādu patiešām maigu un zīdainu. Jau pēc pāris lietošanas reizēm pamanīju kardinālas izmaiņas kāju augšstilbos – āda kļuvusi daudz stingrāka un elastīgāka, ādas tonis vienmērīgs un dziļi mitrināts, celulīts izskatās mazinājies. Fantastiski! Turklāt produktam ir patiešām lieliska cena! Noteikti iesaku šo produktu ikvienai espati.lv lasītājai un arī pati turpināšu to lietot.

PRETCELULĪTA ŽELEJAS
NIVEA pretcelulīta želejkrēms

Laima, 48 gadi, pavāre
Nezinu, kādas pakāpes, bet celulīts man ir. Nav tā, ka baigie kunkuļi, bet redzēt var arī ar neapbruņotu aci. Gribas to mazināt, jo siltais laiks jau tūlīt būs klāt. Pieteicos uz šo Nivea želejkrēmu, jo man Nivea kosmētika no laika gala ir patikusi. Papildus šim krēmam es arī fiziski kustos – eju uz vingrošanas nodarbībām 2 reizes nedēļā un vēl esmu sākusi vienu diētu. Krēmam ir jauks un ērts iepakojums, ļoti jauka smarža. Krēms labi uzklājams uz ādas, diezgan ātri iesūcas. Visas šīs dienas lietoju krēmu 2 reizes dienā, piedevām vēl centos nevis tikai uzsmērēt, bet arī iemasēt ādā. Uz iepakojuma bija rakstīts, ka nevajag, bet es domāju, ka tā tomēr labāk. Ziniet, man liekas, ka es pirmos rezultātus redzēju jau pēc kādām 4 dienām, jo āda tiešām ir maigāka un gludāka. Bet pēc visa lietošanas perioda mans celulīts ir nedaudz līdzenāks. Domāju, ka šo intensīvo kūri turpināšu, kamēr tūba būs tukša, ceru, ka rezultāti vēl uzlabosies. Noteikti iesaku šo produktu citām sievietēm, jo tas dod rezultātu!

Sandra, 33 gadi, pārdošanas menedžere
Izteiktas problēmas ar lieko svaru man nav, taču „apelsīna miziņa” uz augšstilbiem un sēžamvietas rajonā diez ko vizuāli pievilcīga nešķiet. Neticu, ka pastāv „brīnumlīdzeklis”, kas šo sieviešu problēmu pilnībā iznīcinātu, taču, tā kā iepriekš šādus produktus neesmu lietojusi – ir laiks pamēģināt! Lai efekts būtu pēc iespējas labāks, nosolījos veikt arī ķermeņa pašmasāžu. Iepakojums – parocīgs, apieties ar to ir visai viegli un ērti. Burvīgi smaržo! Priecē, ka pēc šķidruma (jā, tekstūra ir visai šķidra) uzklāšanas tas samērā ātri iesūcas ādā. Tūlīt pēc želejkrēma uzziešanas pārņem patīkami atvēsinoša sajūta, kas reizēm uz mazu mirklīti mijās ar niezošu tirpoņu. Nevarētu teikt, ka pēc 10 dienām celulīts ir mazinājies, taču ādai šis produkts noteikti patīk – tā ir kļuvusi maigāka, tvirtāka un gludāka. Iesaku!

ELIĒR Anti-celulīta gēls

Linda, 45 gadi, strādā medicīnas nozarē
Vērtējot manas ādas pašreizējo stāvokli problēmzonās 10 baļļu sistēmā, vērtētu to ar 6 ballēm. Arī agrāk esmu lietojusi pretcelulīta krēmus un gēlus, un tas, ko sagaidu no šī produkta lietošanas, ir gludāka, mitrināta āda, un samazināts "apelsīna miziņas" efekts problēmzonās. Izvēlējos šo gēlu, jo tas ražots te pat pie mums – Latvijā, turklāt nesatur parabēnus. Produkta iepakojums sākotnēji atgādina matu putu iepakojumu, tas ir ērti dozējams. Gēls ir ar svaigu, diezgan neitrālu, patīkamu aromātu, un tam ir patīkama tekstūra, kas viegli klājas uz ādas, un ātri uzsūcas. Efektīvākam rezultātam, krēms tika iemasēts ādā izmantojot speciālu masāžas ierīci, kas uzlabo limfas kustību.
Pirmajā lietošanas reizē āda kļuva jūtami gludāka un labi mitrināta. Ilgākā lietošanas posmā āda kļuva maigāka. Šķietami, nedaudz mazinājās arī "apelsīna miziņas" daudzums problēmzonās, jo āda kļuva izlīdzinātāka un elastīgāka. Turpināšu lietot šo produktu, un iesaku to pamēģināt arī pārējām portāla lasītājām.

Ilze, 39 gadi, projektu koordinatore
Pieteicos testēt ELIĒR pretcelulīta želejkrēmu, jo ļoti vēlējos pamēģināt šo mūsmāju kosmētikas zīmolu. Produkts ir pildīts pudelē ar pumpīti, pateicoties kuram, želejkrēmu (želejai ir vairāk krēmīga struktūra un vizuālais izskats) ir iespējams izspiest tādā daudzumā, cik nepieciešams. Lai arī milzīgas celulīta problēmas man nav un vīrs saka, ka to var redzēt tikai ar “apbruņotu aci”, man tomēr šķiet, ka “piekasīties” pie kā ir un tamdēļ ļoti apzinīgi visas šīs dienas rītā un vakarā komplektā ar nelielu pašrocīgu masāžu lietoju šo pretcelulīta līdzekli. Jāsaka, rezultāti ir, protams, simtprocentīgi pateikt, kas iedarbojies visvairāk, želejkrēms vai tieši veids un intensitāte kā tas tiek uzklāts, vsticamāk, īsti nav atbildams, bet skaidrs ir tas, ka āda patiešām izskatās stingrāka, ar tonusiņu un maiga. Es balsoju par šo produktu ar visām divām rokām!

L´Oréal Paris Sublime Body želejkrēms

Zanda, 43 gadi, personāla attīstības trenere
Šī produkta iepakojums ir tik košs, ka tas izcēlās citu vidū, ar interesi pieteicos to izmēģināt. Mana lielā problēmzona ir tieši sēžamvieta, uz kuras celulīts ir diezgan izteikts. Uz kājām tas ir mazāks. Pavasarim tuvojoties es esmu ieviesusi korekcijas arī savā ēdiekartē un ikdienā vairāk staigāju kājām, mazāk pārvietojos ar sabiedrisko transportu. Gribas uz vasaru dabūt gludāku sēžamvietu. Šī želejkrēma iepakojums ir tāds standarta, bet lietot to ir ērti. Želejai ir netipiski koša, zilgana krāsa un svaiga, diezgan izteikta smarža. Uz iepakojuma ir parādīts, kā tas ir jālieto, ar kādām kustībām jāsmērē. Tā arī lietoju. Nepatika, ka želeja diezgan ilgi iesūcās ādā, bija tāda lipīga sajūta. Man ir tāda apaļa gumijas masāžas ierīce, ar ko masējos, bet ar šo želeju tā negāja kopā, jo želeja tā kā saķērās šajā ierīcē un nekas labs nesanāca, tādēļ izmantoju tikai rokas. Pirmajās dienās nekādas sevišķas izmaiņas nejutu, bet pēc visām testēšanas dienām ir redzams, ka āda ir nedaudz gludāka. Ne tā, ka kaut kas pārsteidzošs, bet nav arī tā, ka nav nekāda rezultāta. Laikam jau visam vajag laiku, tāpēc turpināšu šo želeju lietot! Iesaku to izmēģināt citām www.espati.lv lasītājām!

Agnese, 30 gadi, apģērbu dizainere
Izvēlējos šo produktu, lai padarītu sievišķīgāku sava ķermeņa siluetu, samazinot lieko tauku slānīti un celulītu augšstilbu rajonā. Pēdējā laikā cenšos arī veselīgāk ēst, tāpēc ļoti ceru uz labu rezultātu. Jāsaka gan, ka želejkrēmā mazliet vīlos – salīdzinot ar citiem, kurus pēdējā laikā esmu lietojusi, šis pēc uzklāšanas, ko veicu ar masāžas kustībām, atstāj visai ilgi paliekošu lipīgu sajūtu, toties aromāts mazliet atgādina spirtu, kas man nešķiet visai pievilcīgi. Pēc lietošanas parādījās arī mazliet niezoša sajūta un diskomforts iedarbību zonās, kas trešajā dienā gan vairs nebija manāms. Produkta lietošana un iepakojums ir ērts. Kas zina, varbūt pēc 3 nedēļām efekts patiešām būs redzams, bet pēc 10 dienu izmēģinājuma perioda acīmredzami panākumi nav vērojami. Turpināšu lietot un gaidīšu rezultātus!

Mary Cohr PURE SLIMMER QUICK ACTION

Santa, 52 gadi, ārste
Produktu lietot bija ērti, jo iepakojums pierasts, parocīgs, viegla atvēršana un aizvēršana, ērts tilpums, kas der ņemot līdzi ārpus mājas. Tekstūra patīkama, viegli klājas, ļoti patīkama svaiguma un vēsuma sajūta tūlīt pēc uzklāšanas, kas turpinās apmēram 5-10 minūtes. Produktu lietoju divas reizes dienā – no rīta un vakarā, uzklājot un iemasējot ādā. Tā kā papildus apmeklēju sporta nodarbības 2 reizes nedēļā, tad efekts likās ievērojams – āda stingrāka un gludāka. Patika tas, ka produkts arī ātri iesūcas ādā, nav ilgi jāgaida. Un arī tas, ka pietiek ar diezgan mazu daudzumu, jo tas labi izlīdzinās. Produktu tālak lietošu ļoti labprāt un iesaku to arī citā lasītājām, taču uzskatu, ka šāda produkta labākam efektam vajadzīgas arī sporta nodarbības!

Esmu Daina, 58 gadi, mājsaimniece
Paldies par iespēju testēt Mary Chor pretcelulīta gēlu Pure Minceur Rapide. Man nav pārāk izteikta celulīta un liekā svara, bet tomēr uz augšstilbiem un vēdera zināmās problēmas tomēr ir. Parasti nodarbojos ar BodyArt treniņiem 2 reizes nedēļā, un iespēju citās dienās pa pusstundai mājās. Gribās piestrādat pie tā, lai āda būtu gludāka un tvirtāka. Gēls ir pildīts tūbiņā, domāju, ka tas ir labs risinājums – iespējams pašam dozēt pēc vajadzības. Klājas ļoti labi, ātri iemasējas ādā. Tekstūra viegla, krēmīgs losjons. Sākumā likās smarža par saldu, bet lietojot tomēr bija patīkami svaiga. Gēlam ir vēsinoša iedarbība, kas ilgst kādu brīdi pēc uzklāšanas. Āda kļūst maiga jau ar pirmo lietošanas reizi. Pēc 10 dienu lietošanas āda ir jūtami gludāka un tvirtāka. Problēmu zonās pa 1-2 cm nost. Es noteikti ieteiktu šo gēlu kā papildlīdzekli, jo galvenā loma tomēr ir sportam un dzīvesveidam. Es lietošu šo produktu arī turpmāk, vajadzības gadījumā, varbūt kā kursa veidā.

PRETCELULĪTA KRĒMI
GUAM Fangocrema Pretcelulīta krēms ar aktīvu iedarbību

Agnese, 27 gadi, strādāju dārzniecībā.
Mani augšstilbi un sēžamvieta ar celulītu ir “pazīstami” jau sen. Tādēļ periodiski cenšos ko darīt lietas labā. Šoreiz krēma lietošana sakrita ar pretcelulīta vingrinājumu veikšanu mājas apstākļos. Krēms ir 300g lielā bundulī, kuram ir ērts, skrūvējams vāciņš un aizsargvāks zem tā. Pats krēms ir jogurta konsistencē un ar īpatnēju aromātu, bet noteikti ne nepatīkamu. Lietoju krēmu divas reizes dienā, cītīgi iemasējot to ādā. Krēms iesūcas diezgan ātri. Pirmās sajūtas – ārprats, kas tā dedzina?! Āda sarkana,sarkana, kņud un deg! Bet, izlasījusi, ka tas ir normāli, pieņemu to kā faktu un priecājos – tātad krēms strādā un palīdz man cīnīties ar nevēlamo problēmu. Pēc krēma lietošanas ādas stāvoklis ir uzlabojies – āda ir kļuvusi gludāka tur, kur celulīts ir bijis mazāks, kur tas ir "ielaistāks" – vēl jāpacīnās. Noteikti turpināšu šo krēmu lietot (izskatās, ka pietiks ilgam laikam), kā nekā vasaras un šortu sezona nav aiz kalniem! Ceru, ka lietojot ilgāk, uzlabojumi būs vēl pamanāmāki. Noteiktu iesaku izmēgināt šo līdzekli tām, kurām nav pārāk jutīga āda.

Ilga, 38 gadi, pašnodarbināta persona
Ļoti priecājos par iespēju notestēt GUAM pretcelulīta krēmu, jo biju dzirdējusi labas atsauksmes par šo kosmētikas zīmolu. Tāpat kā daudzām sievietēm pēc trīsdesmit, arī mani uztrauc apelsīna miziņas efekts, kas pamanāms uz augšstilbiem un dibena. Šī testa iedvesmota, ne tikai veicu atbilstošo vietu masāžu reizē ar krēma uzklāšanu, bet arī piedomāju pie tā, lai tiktu uzņemts ūdens nepieciešamā daudzumā un vairāk centos staigāt ar kājām. GUAM krēms ir pildīts palielā plastmasas traukā ar skrūvējamu vāciņu zem kura ir starpvāciņš. Krēmam ir medicīnisks aromāts, taču man tas patika. Pēc krēma uzklāšanas un iemasēšanas ir jūtama izteika kņudoņa, āda uz kuras uzklāts krēms kļūst sarkana, uzkarst un nedadz niez. Tā kā iepriekš biju dzirdējusi par šādu efektu, tad par to ļoti nesatraucos. Tā kā krēmu biju lietojusi ļoti uzcītīgi nemaz nepieļāvu domu, ka tas varētu nestrādāt. Rezultāts ir gaidīts un iepriecinošs – āda ir krietni gludāka un tonizētāka. Varu droši teikt, ka kopā ar masāžu un citām sevi ierobežojošām un organismu tonizējošām darbībām šis krēms strādā un rezultāts ir redzams jau pēc 10 produkta lietošanas dienām. Iesaku!

BIODROGA SPA Sensation Anti – Cellulite Cream

Dana, 39 gadi, sociālā darbiniece
Man ir neliels celulīts, kas redzams, kad spilgta gaisma krīt uz problēmzonām no augšas vai arī, ja ādu saspiež ar pirkstiem. Bet man visu laiku liekas, ka kāju un dibena āda ir tāda pārāk atslābusi, lai gan muskuļi it kā ir trenēti. Es esmu fiziski aktīva ikdienā – katru otro/trešo dienu skrienu krosiņu. Skatos arī, lai ēdiens, ko lietoju, būtu veselīgs. Šo krēmu pieteicos testēt, jo Biodroga ir profesionāls zīmols, tiem es uzticos vairāk, kā citiem. Iepakojums ir klasisks, lietot ērti. Krēmam ir maiga smarža un patīkama tekstūra. Tas manāmi mitrina ādu jau no pirmās lietošanas reizes. Tas arī ātri iesūcas ādā. Es uzklājot krēmu uz ādas, centos to arī iemasēt ādā, tā, lai āda sāktu kņudināt un paliktu sārta. Pēc visām šī testa dienām man ir sajūta, ka ir rezultāts – āda ir izteikti stingrāka un tvirtāka. Skatoties uz savām problēmzonām, man šķiet, ka negludums ir mazinājies. Kājas un dibens tiešām ir savāktāks. Liekas, ka krēms strādā. Es to noteikti lietošu arī turpmāk un iesaku citām sievietēm.

Evija, 25 gadi, studente, klientu konsultante
Šobrīd man nav ļoti redzamas celulīta problēmas, bet domājot par nākotni nolēmu pieteikties izmēģināt šo pretcelulīta krēmu augšstilbiem un sēžamvietai. Kā zināms – labākās zāles pret slimību ir profilakse. Man svarīgākais, lai āda pēc dušas/vannas būtu labi mitrināta un maiga, ar patīkamu aromātu. Viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc izvēlējos tieši šo produktu – tā sastāvā ir daudz dažādas augu eļļas un ekstrakti (aprikožu kauliņu eļļa, sezama sēklu eļļa, Āzijas centellas lapu ekstrakts u.c.). Žēl tikai, ka krēms satur arī parabēnus. Produkts ir ērti lietojams, tam ir parocīgs iepakojums, kas neaizņem daudz vietas. Krēmam ir neitrāls, citiem līdzīgiem produktiem raksturīgs aromāts un tekstūra. Tas ir viegli uzklājams, un ātri uzsūcas ādā, padarot to gludu un maigu. Lai uzlabotu krēma efektivitāti, uzklāšanas laikā, tas tika rūpīgi ar rokām iemasēts ādā. Pēc produkta lietošanas āda kļuva maiga un gluda. Pēc 10 lietošanas dienām radās sajūta, ka āda kļuvusi tvirtāka un elastīgāka. Iesaku šo produktu arī citām portāla lasītājām, jo tas ir lielisks veids, kā padarīt ādu maigāku, gludāku un tvirtāku, ar viena produkta palīdzību.

Institut Esthederm Paris SVELT SYSTEM daudzfunkcionāls krēms celulīta likvidēšanai un figūras uzlabošanai

Liene, 38 gadi, svešvalodu pasniedzēja
Man, kā jau visām sievietēm, ir celulīts. Tas nav ļoti izteikts, bet redzēt var. Gribu to samazināt un uzlabot ķermeņa formas. Esmu ļoti priecīga par iespēju testēt šo produktu. Tā iepakojums ir smalks – skaista krāsa, skaists dizains. Krēms ir iepakots skrūvējamā bundžā, kas man nešķiet pats ērtākais iepakojums lietojot, bet pierodot ir labi. Bundža ir paliela, tas labi, jo pietiks ilgākam laikam. Krēms ir biezs, bet to nevajag ļoti daudz, jo tas apbrīnojami viegli uzklājas un pietiek ar mazu piciņu. Krēma uzklāšanu es apvienoju ar kārtīgu masāžu. Tai izmantoju speciālu pretcelulīta masāžas birsti. Smarža krēmam it kā ir neitrāla, bet kad uzklāju krēmu, man likās, ka to smaržu jūtu visu dienu, tas nedaudz traucēja. Tomēr, ja runājam par rezultātu – tas tiešām ir redzams. Uzreiz pēc lietošanas jutu, kā āda paliek maiga un gluda. Mitrināta un labi jūtas. Pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas man godavārds liekas, ka kājas palikušas gan gludākas, gan āda tāda kā savilktāka. Nožēloju, ka nenomērīju apkārtmērus ar mērlentu, tad varētu salīdiznāt. Es lietošu krēmu tālāk, jo rezultāti noteikti vēl uzlabosies! Iesaku izmēģināt visām citām sievietēm!

Jana, 34 gadi, finanšu speciāliste
Jau trešo gadu pēc kārtas, pavasarī sev veicu pretcelulīta kūri. Bez regulārā sporta, kas man ir cauru gadu, katru otro dienu, šajā periodā vēl papildus lietoju kādu īpašu pretcelulīta produktu un veicu pašmasāžu ar īpašu ierīci. Ļoti priecājos, ka šogad mans plāns pieķerties pie masāžas un paralēlās krēma lietošanas, sakrita ar espati.lv pretcelulīta produktu testu. Pieteicos un man paveicās – testēju Institut Esthederm Paris kosmētisko līdzekli. Šim krēmam ir sarkans, pamanāms iepakojums, tas ir pildīts stikla traukā ar skrūvējamu vāciņu. Krēmam ir stingra struktūra, taču kad to paņem rokā un veic uzklāšanu, tas paliek mīksts un patiešām lieliski klājas uz ādas. Pateicoties tā struktūrai paralēli ir viegli veikt svarīgo vietu masāžu. Man ļot patīk rezultāti, ko esmu sasniegusi ar šī krēma palīdzību šo gandrīz divu nedēļu laikā: āda ir ļoti maiga, tā ir krietni tvirtāka un gludāka. Domāju, ka došos uz veikalu un uzmeklēšu arī citus šīs sērijas produktus, jo izskatās ka šī zīmola kosmētika patiešām strādā.

MADARA Pretcelulīta krēms

Anna, 33 gadi, strādā radio
Man ir neliels 1. pakāpes celulīts, gribētos to samazināt un uzlabot ādas tvirtumu. Madaras pretcelulīta krēms ir iepakots ļoti skaistā kastītē, klāt ir informācija gan par krēma sastāvu, gan iedarbību, gan lietošanu. Lietot to ir ērti, jo ir dozators, kas neļauj izspiest par daudz krēma vienā reizē. Man ļoti patīk šī krēma smarža – svaiga, kā vasaras gaiss, tā padara krēma uzklāšanu par ļoti patīkamu procedūru. Krēmam ir vidēji bieza konsistence, man gribējās, lai tas vieglāk klājas un vieglāk izlīdzinās. Man šķita, ka vajag diezgan daudz šī krēma, lai noklātu kājas un dibenu. Taču efekts ir iepriecinošs – uzreiz pēc krēma uzklāšanas āda paliek maiga un gluda. Pēc visa testēšanas perioda man liekas, ka āda izskatās labāk, tā ir tvirtāka, gludāka, tāda kā stingrāka, ir arī labāks tonis, tāds smuki rozīgs. Par celulītu grūti pateikt, bet kopskats ir tiešām labāks. Esmu patīkami pārsteigta un lietošu šo krēmu turpmāk, jo domāju, ka vajag ilgāku laiku, lai redzētu galīgos rezultātus. Iesaku izmēģināt visām www.espati.lv lasītājām!

Kristiāna, 27 gadi, projektu vadītāja
Mana, celulītu skārusī, problēmzona ir kāju augšstilbi, kur “apelsīna miziņa” ir nedaudz manāma stingri sasprindzinot kājas vai paspiežot ādu starp pirkstiem. Iepriekš celulīta mazināšanai esmu lietojusi eļļas, tādēļ vēlējos izmēģināt ko jaunu. Par cik esmu dabīgas kosmētikas piekritēja, priecājos par iespēju izmēģināt MADARA Pretcelulīta krēmu. Man bija gadījies iepakojuma brāķītis – krēma pudeles pumpītis nestrādāja. Taču MADARA veikalā sastapos ar ļoti atsaucīgu attieksmi – ne tikai salaboja šo pumpīti, bet vēl arī sadeva man veselu kaudzi ar dažādiem paraudziņiem! Tad nu testēšana varēja sākties! Papildus krēma lietošanai regulāri nodarbojos ar sportu. Pretcelulīta krēmu lietoju no rīta un vakarā, rūpīgi iemasējot, kā arī enerģiski paknaibot, un paberzējot ādu. Patīk krēma maigā smarža, konsistence un ātrā uzsūkšanās. Krēms intensīvi mitrina ādu un padara to maigu un gludu, jau pēc pirmās lietošanas reizes. Savukārt, “apelsīna miziņas” un taukaudu mazinošais efekts parādās pēc mazliet ilgstošākas lietošanas, kas liecina par produkta dabīgajām sastāvdaļām. MADARA Pretcelulīta krēmu iesaku izvēlēties sievietēm, kurām celulīts nav pārāk izteikts, regulārai, profilaktiskai lietošanai problēmzonām, kā arī pati plānoju turpināt lietot šo krēmu komplektā ar MADARA ķermeņa krēmu.

4 komentāru
  1. Par GUAM arī biju dzirdējusi labas atsauksmes, taču visvairāk pārsteidz tas, ka arī dabīgās eļļas strādā, tas šķiet pozitīvi.

  2. Gribu piemetināt, ka darbojas tikai dabīgās sastāvdaļas, jo cilvēka organisms nav radīts ķīmisku vielu uzņemšanai. Mākslīgās sastāvdaļas darbojas ādas virspusē – tā teikt acu priecēšanai, radot tikai acumirklīgu efektu, kas mums, protams, nav vajadzīgs. Dabīgās sastāvdaļas varbūt nedod ātru efektu, bet toties KĀDS ir efekts!

  3. Jopcik, manuprāt, tu tagad ļoti samuldējies. Mākslīgās sastāvdaļas spēj iekļūt vēl dziļākos ādas slāņos kā dabīgās, kā tad tavuprāt notiek ar visa veida medicīnas produktiem? Tieši mākslīgi veidotie savienojumi ir daudz vairāk “iespiesties” spējīgi, nekā dabīgās lietas. Es nesaku, ka ķīmija ir kaut kas superīgs, es drīzāk iestājos par “smadzeņu nepūderēšanu”.

  4. Man gan liekas, ka dabīgās sastāvdaļas nedarbojas. Man no eko nekad nekas nav paticis.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.