Pirmo reizi notiks Latvijas modes mākslinieku un dizaineru rozā modes skate

Pasākuma „Go Blonde” ietvaros š.g. 28. maijā krastmalā notiks pirmā Latvijas modes dizaineru un mākslinieku modes skate, kurā būs skatāmi rozā tērpi bērniem un pieaugušajiem. Modes skatē piedalīsies gandrīz divdesmit interneta veikala „Creative Latvia” modes mākslinieki un dizaineri ar rozā tērpiem un aksesuāriem, pierādot, ka rozā krāsai var būt daudz un dažādu toņu.

Modes skates rīkotas ar mērķi iepazīstināt Latvijas modes cienītājus ar jaunākajām mākslinieku un dizaineru kolekcijām, liekot uzsvaru uz rozā krāsu, kas ir asociācijas „Go Blonde” krāsa. Pasākuma laikā iegūtie ziedojumi nonāks Lēdmanes ielas Bērnu rehabilitācijas centram. Līdztekus pasākuma laikā iegūtajiem ziedojumiem laika posmā no 26. maija līdz 26. jūnijam 5 % no ikviena pārdotā tērpa vai aksesuāra interneta veikala www.CreativeLatvia.com sadaļā „Rozā” jeb „Pink” nonāks bērniem ar īpašām vajadzībām.

Bērnu modes skatē, kuras sākums paredzēts plkst. 16.00, būs skatāmi koši, vasarīgi un ērti tērpi no tādiem veikala www.CreativeLatvia.com zīmoliem kā „Denēze”, „Something Cozy”, „Leny Tomy Factory”, „Colorlicious”, „DuDu Kids Couture” un zīmola „Baba Yaga” vaļenki. Modes skate paredzēta kā krāsains piedzīvojums, ceļojums krāsu pasaulē. Uz modes skati aicināti visi interesenti, īpaši ģimenes ar bērniem – pasākuma laikā notiks dažādas spēles, rotaļas un citas aktivitātes mazajiem skatītājiem.

Kā pasākuma kulminācija paredzēta sieviešu rozā tērpu modes skate plkst. 20.00, kad uz skatuves vienkopus būs redzami tērpi, kurus radījuši tādi dizaineri kā Vita Radziņa, Mila – Ludmila Kruglika, Iveta Vilne, Ieva Janelsiņa un tādu zīmolu kolekcijas kā „QooQoo” (Aļona Bauska), „Creative Latvia”, „Leny Tomy Factory”, „Mondolini”, „Vitelli”, „Puffy” u.c. Tērpus papildinās rozā aksesuāri no „Christiana Laure”, „ArtBag”, „Feltstyle” un „Dolly Lolly”. Modes skatē redzamie apavi pieskaņoti no veikala „Stiletto”.

Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals www.CreativeLatvia.com aptver gandrīz piecdesmit modes māksliniekus un dizainerus, piedāvājot ne tikai apģērbu un aksesuārus, bet arī dizaina preces un ekoloģiskās mēbeles. Veikals „Creative Latvia” jau iepriekš organizējis modes skates, piedalījies „Riga Fashion Week” showroom telpas izveidē un atbalstījis labdarību kopā ar organizāciju „Go Blonde”, rīkojot Ziemassvētku eglīšu izsoli un savākto naudu ziedojot Lēdmanes ielas bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram „Mēs esam līdzās”.

„Go Blonde” ir organizācija, kuras mērķis ir veicināt starptautisku sadarbību kultūras,

izglītības un biznesa attīstībai, labdarībai, sociālu jautājumu risināšanai, vides aizsardzībai, sieviešu veselības un aktīva dzīvesveida atbalstīšanai, starptautiskai sadarbībai ar līdzīgām organizācijām. Organizācijas mērķu sasniegšanai un biedru personisko un profesionālo attīstību un izaugsmei  – organizēt dažādus pasākumus, forumus, sociālus projektus, konferences un tikšanās. Jau trešo gadu pēc kārtas maijā tiek rīkots „Go Blonde” gājiens, pulcējot vienkopus simtiem dalībnieču un tūkstošiem interesentu, kā arī piesaistot plašu pasaules mediju uzmanību.

Papildu informācija

Madara Zvejniece

SIA „Creative Latvia” mārketinga vadītāja

+ 371 67 56 56 80

+ 371 29 32 13 39

[email protected]

www.creativelatvia.com

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.