pirmās dienas priekšvakars/nulltā diena

Sveikas,
šobrīd ir sestdienas vēls vakars, teju svētdienas pirmās minūtes, un es beidzot esmu saņēmusies izveiot blogu, kurā ik dienas es rakstīšu par to, kā man iet "cīņā" ar liekajiem centimetriem. Jāatzīst, ka pārlieku daudz to nav, bet pietiekoši, lai rastos diskomforts un vēlme darīt kaut ko lietas labā. Tā kā neizdodas īsti izkustēties un dzīvesveids ir praktiski "sēdoša" tipa, tad arī laika gaitā šie centimetriņi ir uzkrājušies. Bet, protams,tuvāk nākot vasaras sezonai ir vērts apdomāt iespējas kā no tiem atbrīvoties. Palasīju internetā dažas diskusijas, pirms veidoju blogu, un ticiet, bija tik savādi lasīt to, kā sievietes cer zaudēt kilogramus ar pareizas ēšanas ieradumu vien. Jā, tas nudien ir ļoti no svara, bet tik pat nozīmīgas ir arī fiziskā aktivitātes un labas domas. Daudzām no mums ir sava otrā pusīte, kura jālutina ar kārumiem no rīta,pusdienā n vakarā, un kā nu ne, ja draugs/dzīvesbiedrs/vīrs kāri ēd vistas karbonādi ar ceptiem kartupeļiem, mēs taču neskatīsimies mutē vai uz savu šķīvi, kurā atrodas tikai viena salātlapa. Protams, šajā brīdī es pārspīlēju, bet ,mīļās, vajag tikai apņēmību un rezultāts būs neizbēgams. Man garšo panašķoties ar šokolādīti un citiem niekiem, bet nu es apsolos šokolādes vietā izvēlēties kādu sulīgu augli. Šis ir priekšvakars, tādēļ vēl šodien es plkst. 23:43 atļaujos apēst vienu tomātmaizi un izdzert tēju ar divām karotītēm cukura. Bet rīt tas gan vairs neatkārtosies.
Es ļoti ceru,ka mans blogs nepaliks neievērots, jo zinu ,ka daudzām no mums ir sāpe šajā problēmā, tādēļ būsim stipras un ticēsim mūsu gribai kaut ko mainīt.
Droši pievienojiet manu blogu favorītiem, ja ir vēlme sekot līdzi, komentējiet un atbalsiet.
ar veiksmes vēlējumiem, Madara

4 komentāru
  1. Nav jau tik drastiski jāatsakas no ēdiena..vajag tikai visu sabalansēt + sports 😉

  2. Nu ja kas, arī man ir apņemšanās. Ir liels smuks koncerts, kur japiedalās, ir iemesls un jānomet mēneša laikā 5kg. Sekošu līdzi tev, madara. Un varbūt padalīšos ar saviem panākumiem 🙂

  3. tieši tā, princes. Ne jau es atteikšos, bet ar mēru. uz vakara pusi blogā jau pirmā diena. madara

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.