Pirmajos randiņos melo gandrīz visi

Pūst pīlītes, fleitēt vai, vienkārši sakot, melot pirmajā randiņā (iespējams, arī otrajā un trešajā) ir pilnīgi normāli. Britu psihologu pētījums liecina, ka daudzi to uzskata par savdabīgu izpausmes veidu un pat lepojas ar to.
Parasti gan sievietes, gan vīrieši mēdz pārspīlēt savas romantiskās īpašības. Lai arī cik tas dīvaini nebūtu, otrie populārākie pārspīlējumi attiecas uz intelektualitāti un izglītības līmeni.

Aptaujā piedalījās pusotrs tūkstotis cilvēku. Trīs ceturtdaļas no aptaujātajiem (74%), viegli sakot, nav bijuši īsti patiesi par savu intelektuālo barību un kultūras gaumi. Īsāk sakot, vairums no aptaujātajiem vēlamo uzdevuši par patieso, apgalvojot, ka ir īsteni Šekspīra cienītāji (cienīja, devītajā klasē pārlasot anotāciju), ar nepacietību gaida jaunāko grāmatu iznākšanu (tikai visi autori kaut kā piemirsušies), vai mīl apmeklēt klasiskās mūzikas koncertus (interesanti, kāpēc mašīnā skan tikai Eminem).

Interesanti, ka 18% (gan sievietes, gan vīrieši) pirms randiņa veic intelektuālo sagatavošanos, cenšoties kaut ko iemācīties tajās jomās, kas pēc viņu domām varētu ieinteresēt partneri. Vīrieši mēdz iekalt dažas dzejas rindas, lai piemērotā situācijā, tā starp citu, varētu paspīdēt sievietes priekšā. Turpretī sievietes cenšas kaut ko atrast ziņu portālos, jo modernai meitenei taču jābūt informētai par jaunumiem politikā un ekonomikā. Gan pirmie, gan otrie pie gultas mēdz atstāt grāmatas, lai palepotos ar savu literāro gaumi, tādā viedā atstājot iespaidu uz pretējo dzimumu.

Tomēr ir viens ieradums, kas raksturīgs tieši vīriešiem. Stiprais dzimums pirmajos randiņos mēdz uzsvērt savu materiālo labklājību. Vairāk kā puse vīriešu pirmajās tikšanās reizēs iztērē vairāk naudas, nekā bija plānojuši iepriekš. Sievietes nemēdz dižoties ar savu pārticību, tomēr arī viņām pirmajos randiņos tēriņi mēdz būt lielāki, galvenokārt par kosmētikas un drēbju iegādi.

8 komentāru
  1. Tad jau es esmu izņēmums. Vienmēr pirmajos randiņos malēju sevi drausmīgākās krāsās nekā patiesībā, lai nav vilšanās un lai kārtīgi izdomā, vai grib ar mani satikties. Bija gadījumi, kad aizmuka pusis, bija, kad neatlaidās vēl vairāk. Bet varbūt tā sevis noniecināšana man raksturīga, jo esmu tomēr tīra latviete 😀

  2. Večiem toč patīk pirmajos randiņos zīmēties ar naudu… Pērk kokčas pa labi un pa kreisi:D Domā uzķersies…:P Sadzejo pasakas: “Man tur tas, tur tas…”

  3. Bildē tas džekiņš toč tāds, kam labi jāmāk melot, lai ieinteresētu sievieti:D

  4. nu samelos pirmajā, otrajā, desmitā randiņā, a tālāk? a jēga ta kāda? melo cilvēki ar pašapziņas problēmām, vīriešiem mūžigie kompleksi par naudu, kas ta viņus mīlēs ja nebūs gana bagāti (galīgi greizs pieņēmums, ne jau naudu gaida no jums sievietes), bet sievietēm…nu jā, grib būt gudrākas nekā ir patiesībā, kaut gan veči no tām patiesi gudrajām sievietēm turas pa gabalu:D

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.