Pirmais RANDIŅŠ pēc šķiršanās. Kas tev būtu JĀZINA?

Pēc ilgstošām attiecībām, kur viens par otru zinājāt visu līdz pēdējam sīkumam, uzsākt ko jaunu varētu šķist biedējoši. Atkal pirmais randiņš, satraukums kā agrā jaunībā un apmulsums – ko tev vajadzētu zināt, pirms dodies uz pirmo randiņu pēc šķiršanās?

Nesalīdzini. Ar šī noteikuma ievērošanu varētu iet diezgan grūti. Viņš skatās uz tevis citādāk, ģērbjas citādāk, uzvedas citādāk un runā citādāk. Bet zini? Viņš ir cits cilvēks! Nesalīdzini vīrieti ar kuru satiecies ar savu bijušo. Ja esi aizgājusi uz randiņu, tātad esi gatava uzsākt ko jaunu. Pieradumam ir ļoti liels spēks un tu, visticamāk, būsi pieradusi pie vairākām lietām, mirkļiem un situācijām kas bija iepriekšējās attiecībās. Tomēr, centies ļauties visam jaunajam!

Nerunā sliktu par bijušo. Lai vai kādas bija jūsu attiecības un, lai vai kādi bija šķiršanās iemesli, jūs tomēr bijāt pāris. Jums bija attiecības un pat ja tās ir beigušās, neko sliktu par tām nevajag teikt. Patiesībā, tādā veidā tu sliktu runātu pati par sevi, jo tā bija tava izvēle – būt attiecībās ar šo cilvēku. „Mēs katrs izvēlējāmies iet savu ceļu”, „Mēs sapratām, ka neesam saderīgi” un „Mēs katrs no attiecībām gribējām kaut ko citu” ir vienas no neitrālākajām frāzēm, kuras izmantot, kad kāds tev jautā par šķiršanos. Turklāt, ja runāsi sliktu un nomelnosi bijušo, tu vari aizbiedēt savu randiņa partneri. Tici vai nē, bet nevienam nepatīk ļaunatminīgas sievietes.

Neslēp savas sajūtas. Ja jūti, ka tomēr vēl neesi pārdzīvojusi šķiršanos, savam randiņa partnerim tā arī pasaki. Viņam var šķist dīvaini tas, ka bieži jūties nomākta un aizdomājusies. Viņš var padomāt, ka tas ir viņa dēļ. Ja nejūties gatava uzsākt attiecības, liec par to manīt. Jums nav uzreiz jātiekas katru dienu vai jāsāk dzīvot kopā. Ja izstāstīsi, kā jūties un vīrietis tiešām gribēs būt ar tevi, tad viņš būs pacietīgs un piekritīs, ka viss notiek lēnām un bez steigas.

Māki klausīties. Kad randiņu partneris tev kaut ko sāsta, klausies uzmanīgi. Lai nesanāk tā, ka pārjautā to, ko viņš pirms piecām minūtēm jau ir stāstījis. Negrimsti atmiņās par bijušo un nelidinies mākoņos par randiņa partnera pievilcīgo izskatu. Nepārtrauc viņu. Klausies ar interesi. Tā tu parādīsi, ka tev šī tikšanās tiešām ir interesanta.

Neokšķerē. Ļoti iespējams, ka tāpat kā tev, arī vīrietim šis ir pirmais randiņš pēc šķiršanās. Nesāc viņu izprašņāt par pagātni, ģimeni, bijušajām draudzenēm un citām personiskām lietām. Ja viņš vēlēsies, tad sarunu par kādu no šīm tēmām arī pats uzsāks. Tomēr, visbiežāk, pirmajos randiņos tik personiskas tēmas apspriestas netiek. Padomā, kā tu pati justos, ja tikko satikts vīrietis pēkšņi sāktu izjautāt tevi par bijušajām attiecībām. Diez ko ērti nebūtu, vai ne?

Neatklāj visas kārtis. Lielai daļai vīriešu simpatizē nedaudz noslēpumainas sievietes un pavisam noteikti – sievietes ar pašcieņu. Tādēļ, pirmajā randiņā nestāsti par sevi pilnīgi visu. Tāpat, pēc randiņa nepiekrīti uzreiz doties pie viņa uz mājām. Liec saprast, ka tevi ir vērts uzaicināt arī uz otro un trešo randiņu, lai iepazītu tuvāk.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.