Pirmais randiņš. Kur doties?

Vari minēt trīs reizes! Uz kurieni pirmajā randiņā tevi uzaicinās tikko iepazīts brašulis? Visticamāk, tevi negaida vēl nebijis pārsteigums, jo, vadoties pēc pelēkās statistikas, šīs vietas būs divas – kino vai klubs. Tiešām jābrīnās par šādu izvēli.

No visām mākslām vissvarīgākā mums ir kino, teica lielais Ļeņins, tieši tāpēc tā ir jābauda, nevis jāmēģina meņģēties, traucējot citus. Ja kinoteātrī jūsu riesta dialogi būs jāpraktizē čukstus, tad naktsklubā tieši otrādi, tas būs jādara pārkliedzot dīdžeja radīto mākslu. Pastāv arī iespēja, ka tavs romeo nav nekāds lielais runātājs, tāpēc mulsumu, kas pēkšņi viņu pārsteidzis, satiekot TĀDU satriecošu būtni kā tevi, viņš centīsies aizdzīt ar četriem Longislandiem pēc kārtas. Ja šāda pasākumu programma tev nešķiet diez ko vilinoša, liec biklumu zem akmens un piedāvā savu variantu pati!

Slidotava

Atsauc atmiņā virkni romantisku filmu un sapratīsi, ka tā ir randiņu klasika, piedevām gandrīz nekas nevar noiet griezi. Pirmkārt, slidošana ir tas pats, kas deja. Vijīgas kustības (gadās gan arī savādākas), pieskārieni un piesārtuši vaigi, turklāt, ja izrādīsies, ka puisis nav nasks uz dejošanu, tad slidot visticamāk viņš mācēs. Otrkārt, tev nebūs jāsūkstās par randiņam ziedoto aerobikas treniņu. Svaigā gaisa deva un fiziska slodze ar uzviju kompensēs pēcslidošanas maltītē uzņemtās kalorijas. Treškārt, tev nebūs jāuztraucas par neveikla klusuma iestāšanos, tam vienkārši nebūs laika.

Kalns
Precīzāk, kalns, uz kura slēpo vai šļūc ar dēli. Visas pretenzijas šoreiz labāk atstāj mājās. Tas baltais, kas klāj pļavas, druvas un ezerus, pie mums parādās vien dažas reizes gadā, tāpēc grēks būtu to neizmantot. Tev nav jābūt snovborda čempionei vai rūdītai slēpotājai. Parasti tur ir iespējas izvēlēties arī alternatīvākus transporta līdzekļus – ragavas vai riepu kameras. Ieguvumi principā tādi paši, kā no slidošanas. Varbūt mazliet lielāks traumatisma risks, bet vai tad tas jūs nobiedēs?

Zooloģiskais dārzs
Viens no labākajiem risinājumiem pirmajam randiņam. Pirmkārt, lai klīstu pa zooloģisko dārzu, nevienam no jums nav nepieciešamas īpašas prasmes, kādas mazliet tomēr noderētu slidošanas gadījumā. Otrkārt, neskaitot politiķus, vairums ir gandrīz aizmirsuši par tādās vietas eksistenci, īpaši jau ziemā, tāpēc tas varētu būt patīkams pārsteigums gan tev, gan viņam. Treškārt, kuram gan nepatīk mieloties ar cukurvati un vērot pērtiķus, kā arī vērot tos, kuri mielojas ar cukurvati un vēro pērtiķus? Nobeigumā kāds piesardzīgs minējums. Iespējams, ka šajā gadalaikā vērojamo dzīvnieku daudzums būs samērā ierobežots, tāpat arī apmeklētāju nebūs daudz. Tā īsti gan nevar saprast – tas ir labi vai slikti?

3 komentāru
  1. šis bildē iztarotais dzīves prieks tomēr uzrunā tikai daļēji, jo sniegavīrs tā arī nav atrāvies no zemes.

  2. Vakar biju Zoo – tur visi ziemas miegā! Tikai ronis omulīgs, uzaudzējis pamatīgu tauku kārtiņu. Lācim, šķiet, depresija, jo nav kas pamet neatļauto konfekti. Tīģeris gan skaisti spēlējās sniegā- lēkāja pa kupenām un pienāca pie stikla tik tuvu, ka uz tā palika deguna nospiedums sirsniņas formā. Paspēju pat saskaitīt, cik viņam svītru uz astes:D Mežacūkas izskatījās tīri neko- barā rukšķināja un neizrādija nekādu interesi par apkārtējiem. Cukurvati gan tur tagad nedabūt- visas bodītes ciet, labi, ka WC vismaz nebija aizslēgtas:) Zoo, kā vieta pirmajam randiņam, nav peļama, tikai tad der līdzi paņemt karstvīnu termosā:D

  3. šīs minētās vietas arī ir kļuvušas par klasiku, vēl tik varētu piemest klāt braucienu uz jūru 🙂
    man patika filmā redzētais, kā meitene uzaicināja puisi pavizināties autobusā 🙂
    brauciens 6dienas rītā gandrīz tukšā tramvajā uz Arkādijas parku ar siltām smalkmaizītēm somā varētu būt ļoti jauks… sevišķi, ja puikam garāžā stāv šiks spēkrats :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.