Pilngraudu MAKARONU veģetārie ēdieni – piedalies KONKURSĀ!

Sākot ar martu, katru mēnesi, tev ir iespēja piedalīties recepšu konkursā, kurā varēsi dalīties ar sev mīļām un gardām veģetāro ēdienu receptēm. Šī projekta draugs un atbalstītājs ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā – Biotēka. Marta recepšu konkursa tēma ir veģetāri ēdieni no pilngraudu makaroniem. Aicinām tevi piedalīties RECEPŠU KONKURSĀ, un laimēt vērtīgas balvas no Biotēkas pārstāvētā bioloģisko dzērienu zīmola IsolaBio! 

IsolaBio dzērieni ir ne vien bioloģiski, bet arī ļoti kvalitatīvi! ”Tam, kas ir veselīgs, jābūt arī garšīgam!” – tā par saviem dzērieniem saka paši ražotāji. Gadiem ilgi, ceļojot pa dažādām valstīm, Biotēkas īpašo un veselīgo produktu atradēji ir nogaršojuši daudzu jo daudzu ražotāju sojas, rīsu, kviešu, riekstu u.c. augu “pienus”, bet, lai cik dedzīgi veselīga uztura piekritēji viņi būtu, par labprātīgi dzeramiem tos parasti bija grūti atzīt. 

IsolaBio garša uzrunā jau pēc pirmā malciņa, un ar katru nākamo nogaršoto dzērienu sajūsmina arvien vairāk – patiešām garšīgs sojas piens, auzu piens, kvinojas, plēkšņu kviešu, rīsu un griķu piens! Ar vaniļu, ar kakao, ar kalciju no jūras aļģēm, ar lazdu riekstiem, ar mandelēm, kokosriekstu un vēl triju veidu rīsu dzērieni ar augļu sulām – kopā 14 garšas gan lielu, gan mazu gardēžu laimei! 100% augu izcelsmes, dabiski nesatur laktozi un holesterīnu, vairāki veidi nesatur arī glutēnu, sertificēti bioloģiski, ražoti, izmantojot atjaunojamos enerģijas resursus. Priekā – dzeriet uz veselību! Vairāk par IsolaBio dzērieniem vari uzzināt un iegādāties www.bioteka.lv  

Piedalies konkursā un iegūsti īpašas balvas no Isola Bio. Balvas saņems trīs labāko ēdienu recepšu autores!

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā veģetārā Pilngraudu makaronu ēdienu recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (12.03.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (13.03.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās un veģetārās Pilngraudu makaronu ēdienu receptes!

[BANNER]
4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.