Piesakies testēt Vichy LiftActiv Serum 10 – Jaunības serumu

Aicinām tevi pieteikties produkta testam, kas būs īpaši piemērots dāmām, kuras savā sejā jau ir pamanījušas pirmās grumbiņas, taču negrasās ar tām samierināties. Šoreiz tev ir iespēja testēt un paust savu viedokli par jauno Vichy LiftActiv Serum 10 – Jaunības serumu.
 
Vichy LiftActiv Serum 10 ir spēcīgas iedarbības ādu atjauninošs serums. Izlīdzina grumbiņas, samazina poras, uzlabo ādas tonusu, piešķir ādai mirdzumu. Dabiskā augu izcelsmes aktīvā viela ramnoze palīdz stimulēt Derm Source ādas slāņa aktivitāti. Intensīva iedarbība jau no pirmās pilītes. Vichy LiftActiv Serum 10 ir tik efektīvs ka laboratorijas apstākļos jau pēc 10 minūtēm redzami izlīdzināja grumbiņas un āda kļuva citāda – maigāka, samtaināka, un gludāka. Piemērots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai. Paredzēts lietošanai dāmām, kas vecākas par 35 gadiem.
Produkts no septembra nopērkams aptiekās, tā cena 29,99Ls
Ja uzskati, ka šis produkts tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (20.08.2012.) plkst. 18.00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo trešdien ierasties mūsu birojā Rīgā, lai paņemtu testējamo produktu. Produktu testēs piecas lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju saņems pirmās piecas pretendentes, kas visātrāk būs iesūtījušas savu pieteikumu uz produkta izmēģināšanu un atbildīs vecuma kritērijam (produktu varēs testēt dāmas, kas ir vecākas par 35 gadiem). Tamdēļ lūgums, iesūtot pieteikumu norādīt savu vecumu. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Vichy LiftActiv Serum 10. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc mēneša.
Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!
7 komentāru
  1. Nekad nedomāju, ka tāda diena pienāks, bet… šodien nožēloju, ka man jau nav pāri 35…

  2. es savos 53 esmu ļoti apmierināta ar Vichy produkciju un ir prieks ,ka ir jauna produkcija..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.