Piesakies testēt Sally Hansen nagu stiprinātāju Miracle Cure

Aicinām tevi pieteikties testam, kas būs visīstākais iepriecinājums šķeltu un novārdzinātu nagu īpašniecēm. Šoreiz tev ir iespēja pamēģināt un paust savu viedokli par Sally Hansen nagu stiprinātāju Miracle Cure.

Sally Hansen nagu stiprinātājs Miracle Cure – aptur nagu šķelšanos un stiprina tos 3 dienu laikā. Ekskluzīva nagu kopšanas formula ar mikrominerāliem aizpilda plaisiņas, nostiprina un aizsargā nagus. Acumirklī aptur šķelšanos, cieši sasaistot naga slāņus. Dabīgs proteīns un spēcīgi antioksidanti iesūcas nagos un padara tos spēcīgākus no iekšpuses. Īpaši piemērots sašķeltiem, lūstošiem, trausliem un sausiem nagiem, padarot tos stiprākus, veselīgākus un izturīgākus.
Sally Hansen nagu stiprinātājs Miracle Cure nopērkams veikalos Kolonna, Douglas un Stockmann. Cena veikalos 8.10 Ls

Ja uzskati, ka šis produkts tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (22.03.2012.) plkst. 18.00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja rītdien ierasties mūsu birojā Rīgā, lai paņemtu testējamo produktu. Produktu testēs piecas lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju saņems pirmās piecas pretendentes, kas visātrāk būs iesūtījušas savu pieteikumu uz produkta izmēģināšanu. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Sally Hansen nagu stiprinātāju Miracle Cure. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc nedēļas.

Cenai, kas norādīta pie produkta ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.