Piesakies testēt jaunos Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņus

Aicinām tevi pieteikties pavasarīgam testam. Šoreiz mums ir iespēja pamēģināt un paust savu viedokli par jauniem unikāliem produktiem – Garnier Body  Intensive 7 Days ķermeņa pieniņiem.

Katra sieviete ir unikāls, neatkārtojams dabas brīnums un pelna īpašu attieksmi – pret sevi, savām vēlmēm un vajadzībām. Ikviena grib būt atšķirīga, nelīdzināties nevienai citai, mirdzēt ar savu individualitāti, un it visas sievietes vēlas būt skaistas, šarmantas, apburošas! Garnier Skin Naturals ir uzklausījis un īstenojis sieviešu sapni – ar minimālu piepūli justies un izskatīties maksimāli labi!

Jaunie Garnier Body ķermeņa pieniņi ādas mitrināšanu pacēluši pavisam jaunā līmenī. Tos lietojot, āda tiek intensīvi mitrināta septiņu dienu garumā pēc uzklāšanas. Tas iespējams, pateicoties aktīvajai vielai L-Bifidus (bifido baktēriju lizāts). „Sasniegumi probiotiku izpētē ļāva zinātniekiem novērtēt L-Bifidus priekšrocības un izstrādāt pavisam jaunu ādas atūdeņošanās problēmu risināšanas stratēģiju. Šī jaunā aktīvā viela ir ļoti bagāta ar resursiem ādas līdzsvara atjaunošanai. Kombinācijā ar dabā iegūtiem komponentiem tā dod izcilus mitrināšanas efektivitātes rezultātus,” stāsta Garnier International Ādas kopšanas laboratorijas direktore Delfīna Kompēna-Kruazē.

Garnier Body Intensive 7 Days piedāvā trīs veida pieniņus dažādiem ādas tipiem. Katrā no tiem papildus aktīvajai vielai L-Bifidus iekļautas arī dabā iegūtas sastāvdaļas ar izcilām ādas kopšanas īpašībām: šī sviests, alveja un medus.  

Garnier Body Intensive 7 Days atjaunojošs ķermeņa pieniņš ar šī sviestu paredzēts īpaši sausai ādai

Šī sviestam piemīt barojošas, mitrinošas un mīkstinošas īpašības, tāpēc tas ir īpaši piemērots ļoti sausai ādai, lai barotu, mitrinātu, mīkstinātu un novērstu izžūšanu.

Garnier Body Intensive 7 Days intensīvi nomierinošs pieniņš ar medu noderēs sausai un jutīgai ādai 

      
    
Intensive 7 Days sastāvā iekļauts akāciju (Robinia pseudoacacia) medus, tā augstais cukura saturs ļauj tam saistīt mitrumu ādā un aizsargāt to no atūdeņošanās.

Garnier Body Intensive 7 Days intensīvi mitrinošais pieniņš ar alveju būs labākais līdzeklis normālas ādas mitrināšanai
       
Alvejas mīkstumam piemīt daudz labu īpašību. Tas mitrina, baro, mīkstina un nomierina ar sausu ādu saistīto kairinājumu, palīdz notīrīt atmirušās šūnas no ādas virsmas, tādējādi veicinot epidermas atjaunošanos, padarot ādu gludāku un nostiprinot tās barjerfunkciju.

Piesakies produktu testam līdz šīs dienas (09.03.2011.) pl. 18.00, norādot, kuru tieši Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņu vēlies testēt. 
Katra pieniņa veidu dosim testēt četrām lasītājām. Iespēju testēt produktus saņems tās lasītājas, kas būs pieteikušās uz konkrētiem produktiem visātrāk. Piebildīsim, ka atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt šos produktus. Savu pieteikumu sūti uz  [email protected]! Ar testa rezultātiem pārējās www.espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc nedēļas.

4 komentāru
  1. Kā man kaut kas šāds būtu noderējis pirms 2 nedēļām! No aukstuma āda nāca nost pat no muguras :).
    Kaut gan, tad kad būs vasaras karstumi un saule, atkal prasīsies pēc kaut kā uzsmērējama.

  2. ekhh nokaveeju pieteikshanos, jo tik tagad no darba paarados…gaidu rezultaatus testa jo gribas zinat viedokljus 🙂

  3. Brr no visiem šitiem kosmētikas līdzekļiem iesaku izvairīties ķimijas tur ir vairāk nekā saprašanas, kas ādai galīgi nenāk par labu. . . .

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.